ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 2019

ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 2019

ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 74 07.03.2019, 15:50

ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim?

ICQ şifresinin kurtarılması çok önemlidir vegeliştiriciler tarafından kullanıcıların hesaplarını kontrol etmesine yardımcı olmak için özel olarak yaratılan ve öngörülen yararlı bir prosedür. Hesabını kontrol etmeye devam etmek için kullanıcının prosedürden geçmesini isteyen çeşitli nedenler vardır.icq şifre kurtarma

En yaygın nedenikullanıcıların ICQ'nun şifre yenilemesinin nasıl çalıştığını merak etmeye başlaması gerçeği unutuyor. Bu, otomatik oturum açma işlevi ile kolaylaştırılır; burada her seferinde verilerinizi yeniden girmeye gerek yoktur. Dolayısıyla, girdi bilgileri net bir ilişkisel bağlantılara sahip değilse, büyük olasılıkla kısa bir süre sonra sadece unutulacaktır.

ICQ şifresini kurtarmak içinbaşarıyla, iki yöntem kullanabilirsiniz. Bu veya yöntemin kullanımı kayıt işleminin yapıldığı zamana bağlıdır. Bir yöntem, verilerinizi kayıtlarken gösterilen gizli soruların cevaplarını bilmektir ve ikincisi bir elektronik kutu kullanımına dayanmaktadır.

Kullanıcı cevapları hatırlamazsa ve cevaplayamazsapostaya gidin, ardından şifre kurtarma ICQ'si mümkün olmayacaktır. Bu gibi durumlar çeşitli nedenlerden dolayı (korsanlık, kutunun uzun süre hareketsiz kalması vb.) E-postayla kontrol edilemediğinde ortaya çıkar. Unutulmamalıdır ki, kullanımın başlangıcında gizli soruların hesaba bağlı olması ve bir e-posta adresi belirtilmiş olması durumunda, cevapları bilmeden bile hesabı kontrol edebilirsiniz.

icq şifre kurtarma

Yani, kullanıcı gerekli tüm bilgilerikayıtlı posta kutunuzun verileri, daha sonra ICQ şifresinin kurtarılması kolay ve basit olacaktır. Bunu yapmak için, programın resmi sitesine gidin veya "şifremi unuttum" seçeneğini seçmeniz gereken bilgisayarda "ICQ" üzerinde kurulu olan istemciyi çalıştırın. Sonuç olarak, kullanıcı özel bir sayfaya taşınacaktır. Orada, ICQ numarasını (uin) veya postanın kayıt adresini girmesi teklif edilecek. Gerekli bilgileri belirledikten ve eylemlerin bir kişi tarafından yapıldığını onayladıktan sonra (captcha girmeniz gerekecektir), kullanıcı yalnızca ICQ ekibinden bir mektupla kendisine postayla gönderilecek olan bağlantıyı etkinleştirmek zorunda kalacaktır.ICQ şifre kurtarma

Mektubun bir bağlantısını takiben, bu gerekli olacaktırYeni şifreyi girin ve onaylayın. Bundan sonra, iletişim için en popüler uygulamalardan birisini tekrar serbestçe kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, yapılan hataları hesaba katmalı ve gelecekte aynı işlemi tekrarlamayacak şekilde verilerinizi güvenilir bir şekilde saklamalıdır.

Böylece, "ICQ" da şifre kurtarmaçok hızlı ve en önemlisi basitçe oluşur. Yeni bir PC kullanıcısı için prosedürün kendisinin bile zor olmayacağını anlayın. Bu tekrar kayıt olma ihtiyacını ortadan kaldırır. Hesabınızın kontrolünü geri yüklerken, kişi listesi değişmeden kalacaktır ve mesaj arşivi hariç tüm bilgiler korunacaktır.

ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 2019

ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 2019

Related news

 • Hamilelikte Diş Tedavisi
 • Oruç Tutarken Acıkmamak İçin Ne Yapılır
 • Yuvarlak Yüz Nasıl Zayıflar, Yüz Nasıl Zayıflar
 • Tencere Böreği
 • Haberciyi linç etmek yerine
 • Aleksandr Çernov

 • ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 20

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim


  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 3

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 53

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 37

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 97

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 19

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 28

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 74

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 5

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 11

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 49

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 67

  ICQ şifresini nasıl kurtarabilirim 63