İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019
17.09.2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 41

İşverenler Bryansk'ta kara liste: en dezavantajlı üç şirket

Bazı küçük kasabalarda, dolandırıcılar kadarRus başkentinde olduğu gibi. Buna göre, aldatma kurbanı olma şansı önemli ölçüde artmaktadır. Örneğin, Bryansk'ta oldukça büyük bir işveren listesi var. Çalışanlardan en fazla olumsuz geri bildirim alan en olumsuz şirketleri tek seferde çıkarmak mümkündür.

1. "Mobilya 32"

Bir kişinin iç mekanı onun içinde güncellemesi gerekiyorsaEv, kesinlikle "Mobilya 32" şirketinin hizmetlerini kullanacaktır. Bu küçük imalat işletmesi, uygun fiyat ve hızlı bir zamanda sipariş üzerine kesinlikle herhangi bir ürün üretecektir.Siyah işverenlerin listesi Bryansk

İçeriden, durum tamamen farklı görünüyor. Anketin sonuçlarına göre, şirket, Bryansk'taki siyah işverenler listesinde güvenli bir şekilde tanımlanabilir. Röportajın başını çılgınca aldatıyor, çalışanın daimi bir iş sözleşmesi imzalayacağını söylüyor. Aslında, işten çıkarılmadan sonra çalışan, çalışma kitabında kesinlikle yeni kayıtların olmadığını fark eder.

Bryansk siyah işverenlerin listesi

12 saatlik iş gününde10 dakikalık ara. Bütün bunlarla birlikte ücretler de arzulanan çok şey bırakıyor. Memnuniyetsizliği ifade etmeye çalışan çalışan, hemen açıklama yapmadan reddetti.

2. LLC "Phoenix"

Bryansk'ın işverenlerinin kara listesindeki lider pozisyonu, LLC "Phoenix" şirketidir. Temel amacı binaların yanı sıra binaların onarımı ve tasarımıdır.

İşletmede bir personel devir var. Bölgesinde en az bir ay çalışmış olan hemen hemen her çalışan, olumsuz geri dönüşünü bırakır. İlk etapta ücretlerde bir tutarsızlık var. Başkan, yeni çalışanın 25 ila 35 bin ruble alacağını vaat ediyor. Aslında, sadece 10 bin ruble ve daha sonra büyük bir gecikme ile ödendi.

Bryansk işverenlerin tam kara listesi

Başka bir olumsuz yön, eksikliktir.iş için kaliteli envanter. Tüm görevleri kırık ve kırılgan ekipmanlarla yapmanız gerekir. Yöneticiler kesinlikle her şeyden tasarruf ederler, ancak buna rağmen çalışanlar yüksek kaliteli işler gerçekleştirmelidir, böylece müşteri memnun olur.

3. LLC "Çiftçi"

Efsanevi firma LLC "Çiftçi" devreye giriyortarım ürünlerinin üretimi: çiçek yetiştirme, tohum toplama, hayvan yetiştirme, et ve süt ürünleri satma. Alıcılar malların büyük çeşitliliği nedeniyle burayı sever.

Sayısız nedeniyle böyle popüler bir şirketNegatif geri bildirimler ayrıca Bryansk işverenlerinin kara listesine de düştü. El kitabı hızlı bir şekilde çalışmanızı sağlar. Görevle başa çıkacak zamanları olmayan uzmanlar sürekli olarak hakaret veya aşağılanmışlardır. Sabit bir program yoktur, değişiklik sadece işverenler için uygun olduğunda sona ermektedir.

 Bryansk işverenlerin tam kara listesi

Bir başka önemli dezavantaj, çünkü firmaBryansk işverenlerinin kara listesinde oldu - maaşlarla anlaşılmaz bir durum. Ellerinde herhangi bir belge bulunmadan verilir. Ve bu her ay farklı sayılarda olur.

Tabii ki, bu tam bir kara liste değilBryansk'daki işverenler. İşe başlamadan önce, her bir kuruluş hakkındaki incelemeleri dikkatlice gözden geçirmeye değer. Sadece bu durumda sahteciliği önlemek için bir şans olacaktır.

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

Related news

 • Aşkla ilgili iyi melodram ruh halini almanın bir yoludur
 • Petersburgda geçici dövme. Petersburgda dövme salonları: adresler ve yorumlar
 • Cem Uzan, Türkiyeye dönmek için Ankarayla anlaşmak istiyor
 • En Tarz Erkek Örgü Modelleri
 • Eskizler - bu, ustanın planının gerçekleşmesine doğru ilk adımdır

 • İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 98

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket


  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 10

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 40

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 74

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 61

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 14

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 50

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 15

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 94

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 93

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 62

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 14