İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019
23.08.2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 37

İşverenler Bryansk'ta kara liste: en dezavantajlı üç şirket

Bazı küçük kasabalarda, dolandırıcılar kadarRus başkentinde olduğu gibi. Buna göre, aldatma kurbanı olma şansı önemli ölçüde artmaktadır. Örneğin, Bryansk'ta oldukça büyük bir işveren listesi var. Çalışanlardan en fazla olumsuz geri bildirim alan en olumsuz şirketleri tek seferde çıkarmak mümkündür.

1. "Mobilya 32"

Bir kişinin iç mekanı onun içinde güncellemesi gerekiyorsaEv, kesinlikle "Mobilya 32" şirketinin hizmetlerini kullanacaktır. Bu küçük imalat işletmesi, uygun fiyat ve hızlı bir zamanda sipariş üzerine kesinlikle herhangi bir ürün üretecektir.Siyah işverenlerin listesi Bryansk

İçeriden, durum tamamen farklı görünüyor. Anketin sonuçlarına göre, şirket, Bryansk'taki siyah işverenler listesinde güvenli bir şekilde tanımlanabilir. Röportajın başını çılgınca aldatıyor, çalışanın daimi bir iş sözleşmesi imzalayacağını söylüyor. Aslında, işten çıkarılmadan sonra çalışan, çalışma kitabında kesinlikle yeni kayıtların olmadığını fark eder.

Bryansk siyah işverenlerin listesi

12 saatlik iş gününde10 dakikalık ara. Bütün bunlarla birlikte ücretler de arzulanan çok şey bırakıyor. Memnuniyetsizliği ifade etmeye çalışan çalışan, hemen açıklama yapmadan reddetti.

2. LLC "Phoenix"

Bryansk'ın işverenlerinin kara listesindeki lider pozisyonu, LLC "Phoenix" şirketidir. Temel amacı binaların yanı sıra binaların onarımı ve tasarımıdır.

İşletmede bir personel devir var. Bölgesinde en az bir ay çalışmış olan hemen hemen her çalışan, olumsuz geri dönüşünü bırakır. İlk etapta ücretlerde bir tutarsızlık var. Başkan, yeni çalışanın 25 ila 35 bin ruble alacağını vaat ediyor. Aslında, sadece 10 bin ruble ve daha sonra büyük bir gecikme ile ödendi.

Bryansk işverenlerin tam kara listesi

Başka bir olumsuz yön, eksikliktir.iş için kaliteli envanter. Tüm görevleri kırık ve kırılgan ekipmanlarla yapmanız gerekir. Yöneticiler kesinlikle her şeyden tasarruf ederler, ancak buna rağmen çalışanlar yüksek kaliteli işler gerçekleştirmelidir, böylece müşteri memnun olur.

3. LLC "Çiftçi"

Efsanevi firma LLC "Çiftçi" devreye giriyortarım ürünlerinin üretimi: çiçek yetiştirme, tohum toplama, hayvan yetiştirme, et ve süt ürünleri satma. Alıcılar malların büyük çeşitliliği nedeniyle burayı sever.

Sayısız nedeniyle böyle popüler bir şirketNegatif geri bildirimler ayrıca Bryansk işverenlerinin kara listesine de düştü. El kitabı hızlı bir şekilde çalışmanızı sağlar. Görevle başa çıkacak zamanları olmayan uzmanlar sürekli olarak hakaret veya aşağılanmışlardır. Sabit bir program yoktur, değişiklik sadece işverenler için uygun olduğunda sona ermektedir.

 Bryansk işverenlerin tam kara listesi

Bir başka önemli dezavantaj, çünkü firmaBryansk işverenlerinin kara listesinde oldu - maaşlarla anlaşılmaz bir durum. Ellerinde herhangi bir belge bulunmadan verilir. Ve bu her ay farklı sayılarda olur.

Tabii ki, bu tam bir kara liste değilBryansk'daki işverenler. İşe başlamadan önce, her bir kuruluş hakkındaki incelemeleri dikkatlice gözden geçirmeye değer. Sadece bu durumda sahteciliği önlemek için bir şans olacaktır.

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 2019

Related news

 • Yılbaşı Akşamı için Son Dakika Hediye Önerileri
 • Sokak Sanatçıları Marmara Forum ve Forum İstanbul’da
 • Kronik yetmezlikli adrenal bezinin semptomları
 • Havanın sürekli geğmesi: nedenleri ve tedavisi. Yaygınlık ve ereksiyon: nedenler
 • 2019 BOT PATİK MODELİ YAPIMI

 • İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 47

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket


  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 44

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 20

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 92

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 69

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 16

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 35

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 39

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 58

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 45

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 36

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 65

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 28

  İşverenler Bryanskta kara liste: en dezavantajlı üç şirket 93