Çiçek ve bitkileriniz için goblen 71 09.02.2019, 13:03

Çiçek ve bitkileriniz için goblen

elleriyle kafesHalılar özel cihazlar adlandırılırKıvırcık gövdeli bitkileri desteklemek için tasarlanmış kafesli türler. Her türlü bu tür konstrüksiyonlar belirli bir amaç için farklıdır. Özellikle, ağaçlar için destek oluşturmak için kullanılan bir çeşit, yanı sıra, verimi artırır salatalık kirpikleri için küçük boyutlu örnekler. Bugüne kadar, kendi elleriyle halılar, herhangi bir türden ve çok fazla zorluk çekmeden yapılabilir. Bu unsurlar, bahçecilerin kendi bölgelerine ilginç bir tarz kazandırmaları ve bölgedeki çeşitli eksiklikleri kolayca gizlemeleri için yardımcı olur. Bir ahşap kafes, bahçıvanların bir bölgeyi bölgelere ayırmalarına yardımcı olur. Böyle bir kafesin görünüşünün özellikle ilgi çekici olmadığı dikkate alınmalıdır, bu yüzden onu bol bitki örtüsü ile gizlemek en iyisidir.tırmanma tesisleri için kafesler

Rusya'nın 8. yüzyıla damgasını vurduğu halılarprensler, bilindiği gibi, desteğe ihtiyaç duyan üzümleri desteklemek için destekleyici yapılar kullanmışlardır. Goblenlerin selefleri diğer bitkiler için de kullanılmıştır (hop, gül). Zamanla, bahçe işçileri, halıların kendi elleriyle çok fazla çaba ve enerji sarf etmeden yaptıkları sonucuna varmışlardır.

En çok kullanılan kafes yapımında kullanılırmetal taban veya ahşap. Ayrıca beton, plastik, asma ve sicim gibi malzemeler kullanılır. Izgaraların ağırlığı, amaçlanan amaca bağlı olarak büyük veya küçük olabilir. Bahçe alanlarının dekorasyonu için tasarlanmış kafesler, düşük kütle ve zarafet ile karakterizedir. Aynı zamanda, destekleyici amaç için ağır bir goblenin kullanılması gerekiyordu, herhangi bir kafesin kendi elleriyle yapılması tamamen mümkün.ahşap kafes

Kafesin orantılı olarak uygulanabilirYaygın ve kendi başınıza düşünün. Ahşap ızgara yapım sürecinde malzemenin bir dezenfektanla iyice emprenye edilmesi gerektiğini bilmek önemlidir. Yükseklik, zeminde gömülü olması gereken kirişlerin doğru bir şekilde yerleştirilmesiyle hesaplanır. El yapımı duvar halılarını kendi elleriyle yapmak çok kolay, en zarif tasarımı yaratmaya çalışmak önemlidir.

Çiçek çalıyı desteklemek için goblenölçümler temelinde yapılmış ve daha sonra rafları birbirine tutturun. Fazla odun kesilerek fazlalık giderilir. İlk önce bir çerçeve yapın, köşeleri metalden koruyarak köşeleri sabitleyin (bozulmaları önlemek için). 10x10 cm ölçülerinde kare veya elmas şeklindeki hücreler oluşturmak için çaba sarf etmek gerekir. Ağır bir asma, daha kararlı bir kafes gerektirebilirken, çiçeklerin büyük desteklere ihtiyacı yoktur.

Tırmanma tesisleri için herhangi bir kafes olmalıBölgenin dış tasarımı göz önüne alındığında. Bahçenin merkezinde, sağlam yapılar olsa da, muazzam, ilgi çekici olmayan tesislerin kurulumuna başvurmamak daha iyidir. Yapıyı zemine sabitlemek için beton, kırmataş ve kum karışımı uygulanmalıdır. Toprağa gömülecek olan ön çubukların antiseptik bir çözelti ile tedavi edilmesi gerekir.

Çiçek ve bitkileriniz için goblenresim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Yaz gribi nedir ve nasıl geçer
 • Erdoğanın demokraside üst lig sözünü değerlendiren Prof. Osman Can: Demokraside üst lig değil, demokrasi bile değil
 • Yulaf Ezmesi Diyeti Nasıl Yapılır
 • İstanbula yeni metro hattı geliyor

 • Çiçek ve bitkileriniz için goblen 9

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen


  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 26

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 64

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 88

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 62

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 16

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 52

  Çiçek ve bitkileriniz için goblen 34