Hepatik kesecikler için tarifi 2019

Hepatik kesecikler için tarifi 2019
14.10.2019

Hepatik kesecikler için tarifi 47

Hepatik kesecikler için tarifi.

Karaciğer kesimlerinin tarifleri çeşitli varyasyonlara sahiptir. Herhangi bir aşçı size kendi yemeklerini söyleyebilir. Genel olarak, cutlets gerçekten lezzetli. Günlük yaşamımızı büyük ölçüde süslüyorlar. Cutlets yalnızca etten üretilmiştir, ancak şimdi sadece karaciğer cutlets için bir tarifi değil, aynı zamanda sebze, balık, pirinç, mantar vb. İnsanlar reçel veya ballı tatlı krakevlerle bile karşılaştılar.

Karaciğer kesimleri, tavuk,domuz veya sığır karaciğeri. Her metnin bu çanağa özel bir tat vermenin kendi sırrı vardır. Karaciğer pirzola hazırlanması - yaratıcı süreç, birisi ekmek kırıntıları, bazı pirinç, bazı irmik ve birisi ve domuz yağı ile kullanıyor. Ve tavuk ve sığır eti ve domuz karaciğeri çok faydalı bir ürün olarak kabul edilir, bu nedenle diyet olarak bunun dışında cutlets girdiğinizden emin olmalıdır.

Karaciğer kasesi nasıl hazırlanacağını bilmiyorsanız,İşte en basit tarifi: Karaciğeri alın, film ve kan damarlarından ayırın ve et değirmende bükün. Bir blenderiniz varsa, blendirmeyi kullanmak daha kolaydır. Karaciğere, domuz yağı gibi bükülmüş bir soğan eklemeniz gerekir. Bütün bunlar karıştırılmalı ve tuz, biber ve çiğ yumurta eklenmelidir. Ortaya çıkan kıyılmış iyice karıştırılır. Bundan sonra, kademeli ve doğru bir şekilde una dökmeniz gerekir; krep hamuru gibi kıyılmış et kıvamına gelmeniz gerekir. Un toplayıcılarından kurtulmak için her şeyi iyice karıştırmaya çalışın. Şimdi, nemli yağda kızartılmış tencereye bitkisel yağ ile hazırlanmış kıyma çorbası ile çorba kaşığı yedirin. Kesip iki dakika boyunca birkaç dakika kızartın.

İşte karaciğer pirzolası için başka bir tarif, hangisi?şüphesiz onu seveceksin. 800 gram hindi karaciğeri, iki büyük ampul ve havuç, bir yumurta, bazı un ve baharatlar hazırlamanız gerekir. Havuç parçaları kesmeniz gerekir ve soğan sekiz parçaya bölünürler. Havuç yeterince yumuşak olan ve soğan altın olana kadar bu ürünleri bitkisel yağda kızartın. Artık havuç, soğan ve karaciğeri bir et kıyısında sallayabilir, daha sonra yumurta, biber ve tuz ilave edebilirsiniz. Öğütme işleminde, birkaç kaşık un ekleyebilirsiniz. Keseler kızartma tavasında hemen pişirilir.

Birçok gurme, karaciğer kesesi tarifi içinpatates ve pastırma. Sen karaciğer Bir kilogram, pastırma Bir kilogram, tek soğan, sarımsak biri kafasını, üç yumurta, un dört yemek kaşığı, üç patates, galeta unu, tuz, biber ve otlar gerekecektir.

Bu gibi cutlets hazırlamak kolaydır, ancak dışındaAyrıca kandaki hemoglobini artırırlar. Yeni karaciğeri küçük parçalara, sonra soğan, domuz yağı ve soyulmuş patates haline getirin. Bütün bu ürünler etli öğütücülerin yanı sıra sarımsak içinden geçirilmelidir. Bu amaçlar için bir et kıymığı kullanmak en iyisidir: kendi hayatınızı kolaylaştıracak, daha az enerji harcayacak ve daha küçük ve daha düzgün bir dolgu elde edersiniz. Tatınıza göre yumurta, küçük ekmek kırıkları ve un, karabiber ekleyin. Cutlets oluşturmak için, küçük bir parça kıyılmış et almalısınız ve una yuvarlanıp bir cutlet oluşturmalısınız. Karaciğer kesimleri iyi kızartılmış olmalıdır, ancak alınmamalıdır, karaciğer çabucak pişirilir. Kızartıldıktan sonra, aşçılar buharda pişirmeyi önerir, bu onlara ekstra yumuşaklık kazandırır.

İşte harika bir tarif daha: kıyılmış karaciğer sütü 200 mililitre, 200 gram galeta unu serpin dökmek, kızarana kadar üç yemek kaşığı tereyağı Kızartmayı, ince kesilmiş yarım kilo, bir ışın maydanoz, sarımsak diş ve iki tek ampul özledim. Artık, sonuçta ortaya çıkan baharat kütlesine ekleyebilir ve buzdolabında yarım saat koyabilirsiniz. Kıyılmış et ile karıştırın ve iki çorba kaşığı pirzola hazırlayın, bir litre et suyu içerisine koyun ve 15 dakika pişirin. Cutlets, patates püresi ya da lahana ile pişirilebilir.

Hepatik kesecikler için tarifi 2019

Hepatik kesecikler için tarifi 2019

Related news

 • ABD Stratejik Kuvvetler Komutanlığı (STRATCOM)
 • Uzun Katlı Saç Modelleri
 • 7. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı Nerede ve Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 • Chekhov, Beyaz sutuk: kısa öykü
 • RULO PASTA

 • Hepatik kesecikler için tarifi 90

  Hepatik kesecikler için tarifi


  Hepatik kesecikler için tarifi 32

  Hepatik kesecikler için tarifi 89

  Hepatik kesecikler için tarifi 70

  Hepatik kesecikler için tarifi 27

  Hepatik kesecikler için tarifi 43

  Hepatik kesecikler için tarifi 54

  Hepatik kesecikler için tarifi 63

  Hepatik kesecikler için tarifi 76

  Hepatik kesecikler için tarifi 87

  Hepatik kesecikler için tarifi 1

  Hepatik kesecikler için tarifi 51

  Hepatik kesecikler için tarifi 63

  Hepatik kesecikler için tarifi 1

  Hepatik kesecikler için tarifi 23