Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyetHemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet


Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 92 26.02.2019, 16:33

Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet

En son, bebeğin var, ve sen,tabii ki, sağlığı için endişe. Başlamak için, tuhaf bir şekilde, kendiliğinden var, çünkü yemekte tüketilen ürünler çeşitli alerjenler içerebilir. Ve alerjen her şey olabilir. Bir emzik annesi için hipoallerjenik diyet gelecekte çocuğun sağlığı ile ilgili bir takım problemlerden kaçınmanıza izin verecektir. Başka bir deyişle, emzikli annelerin doğumdan sonraki beslenme bebeğin sağlığı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Hemşirelik anneleri doğumdan sonraHemşirelik annesi için hipoalerjik diyetbelirli kurallara dayanmaktadır. Onları gözlemlemek çok önemlidir. İlk olarak, emziren annenin yiyecekleri hipoalererjik planda tarafsız olmalıdır. Yapay katkı maddeleri olmadan basit çavdar ekmeği yiyebilirsiniz. Temiz soğuk suya batırılmış çeşitli hububat ve sebzeler de çalışacaktır. Ancak, vücudunuzun uzak bölgelerindeki meyve ve sebzelerin kabul edemeyeceğini dikkate alarak değerlendirebilirsiniz; bu nedenle tanıdık olan her şeyi satın alın ve daha sonra egzotik şeyleri erteleyin. Turunçgil gelince, portakal ve limon tutkunu sevenler olsanız bile, beslenme döneminde onları kullanmaktan kaçının. Turunçgiller, bebeğin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek en güçlü agresif alerjenler içerir.

Hemşirelik annesi için hipoalerjik diyetHemşirelik annesi için hipoalerjik diyetZayıflatılmış bir organizmada protein eksikliğini gidermek. Bunu yapmak için süt, vücut yoğurtları ve yoğurt yiyin. Peynirsiz hayatınızı hayal etmiyorsanız, yalnızca hafif çeşitler almaya çalışın. Ve her durumda, kızarmış yemek için bir çift veya güveç için daha iyi pişirmeye başlamaz. Dolayısıyla, faydalı maddeleri ürünlerden kurtarırsınız.

İlk bakışta, emzik sahibi bir anne için hipoalerjenik bir diyetin oldukça monoton ve sıkıcı olduğu anlaşılıyor; öyle değil. Her gün farklı ürün kombinasyonlarını değiştirebilirsiniz.

Fark etmediysen bileAlerjiler, diyetten vazgeçme. Alerji çok daha sonra, birkaç ayda veya hatta yaşamın ikinci ile üçüncü yıllarında ortaya çıkabilir. Bebeğin cildine özel dikkat gösterin, yumuşak ve pürüzsüz olmalıdır. Bebeğin derisi bir döküntü veya pul dökülmeye başlarsa, bebek kaşıntılı ve ağlar, alarm çıkarır!

Hemşire anne yemeProsvednevnogo'unuzu hatırlayın ve hariç tutunAlerjik reaktiflerin bakımı açısından özellikle tehlikeli olan bir dizi ürünü diyet edin. Su ürünleri ve özellikle de havyar almamak lazım. Tavuk ve bıldırcın yumurtaları da yenilmemelidir. Tehlikeli et ürünleri olabilir: sosis ve sosis her türlü. Ve parlak renklerin sebzeleri bize kendilerini uyarıyor gibi görünüyor: domates, balkabaklı, patlıcan, kereviz. Her sabah bir fincan kokulu kahveyle başlıyorsa, bunun çok güçlü olmadığından emin olun. Aynı çay için de geçerli. Alkol hemşirelik annelerine kesinlikle kontrendikedir, çünkü anne sütü ile bebeğin bedenine girecek ve zehirleyecektir. Asit çiçeklerinin sakızları satın alınmamalı, alerjenlerden olduğu çok sayıda zehirli boya içerebilirler.

Bu basit kurallara dikkatle uyun ve çocuğunuz sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyür.

Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyetHemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet

Related news

 • Örgü ve Triko Elbise ile Kış Kombinleri 2019
 • Üretim ve tüketim atıklarının sınıflandırılması. Tehlike sınıfına göre atıkların sınıflandırılması
 • Emzirme için astar: yorumlar, fiyatlar
 • Tarama Tarifi
 • Dua Sevinç, Başak, sevinç ana
 • Kiraz ruloları tarifi

 • Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 69

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet


  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 74

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 77

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 10

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 47

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 49

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 23

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 70

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 99

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 61

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 73

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 66

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 37

  Hemşirelik annesi için doğru hipoalerjik bir diyet 10