Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları

Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları

19.04.2019

Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 89

Hazırlama "Heksavit": kullanım talimatları

Için kullanılan bir ilaç olan "Hexavit"Hipovitaminoz gelişiminin önlenmesi ve vitamin ihtiyacının artmasına neden olan koşullar. İlaç, bulaşıcı ve bulaşıcı olmayan şiddetli hastalıklardan kurtulma sırasında vücudu güçlendirmek için de kullanılır. Bu ilaç, bilgisayarda çalışırken, okurken görme keskinliğini arttırmak için önemli göz yorgunluğuyla iyi bir araçtır. Bazen onkolojik hastalıkların kemoprofilaksisi sonrasında kullanılır. İlaç, polimer kavanozlarda dolgulu bir draje formunda bulunur.

Drajee "Hexavit". Talimat: kompozisyon, açıklama

Müstahzar aşağıdaki aktif maddeleri içerir: retinol asetat, tiamin hidroklorür, riboflavin, askorbik asit, nikotinamit hidroklorit peridoksina. Yardımcı bileşenlerin talk, şeker, rafine ayçiçek yağı ve buğday unu, uçucu nane yağı, gıda boyası, mısır şurubu, tropeolin vardır. Draje, sarı-turuncu veya yeşilimsi-sarı renkte küresel bir şekle sahiptir, zayıf bir karakteristik koku.

Drajee "Hexavit". Kullanım Talimatları: farmakolojik özellikler

İlacın aktif maddeleri,mide, bağırsaklar. Verilen süreç, yarılma, yağ emici, karaciğerin patolojik koşullarının ihlalinde yanlış yollarla ilerleyebilir. İlaç, glukuronik asit ile bileşiklerin oluşmasından sonra karaciğer, böbrekler tarafından atılır. Ana bileşen (vitamin A) görsel fonksiyonu geliştirir. Bir başka aktif madde olan tiamin, bağırsakta iyi bir absorpsiyona sahiptir. Genellikle dalak, böbrekler, beyin, kalp, karaciğer birikir. Böbrekler tarafından bağırsaktan atılır.

Drajee "Hexavit". Kullanım Talimatları: Dozaj, yan etkiler

İlaç, dahili resepsiyona yöneliktir. Hipovitaminozun önlenmesi için günde bir tablet yeterlidir. Diğer durumlarda dozaj doğrudan yaşa bağlı olarak artar. Tedavi seyri bir aylığına ulaşır. Gerekirse bir ile üç ay içinde tekrar tekrar kullanılması mümkündür. Yan etkiler arasında yalnızca çeşitli alerjik reaksiyonların ortaya çıktığı görülür.

Drajee "Hexavit". Kullanım Talimatları: Kontrendikasyonlar, ilaç etkileşimleri

Kontrendikasyonları arasında not edilmelidirilaca duyarlılığı artmış, gebelik, üç yaşına (bireysel aktif maddeler plasenta olumsuz fetal gelişimini etkileyen nüfuz). İlaç diğer vitaminlerle birlikte alınmamalıdır.

Drajee "Hexavit". Kullanım Talimatları: Özel talimatlar, doz aşımı

İlaç idrar rengini sarıya dönüştürebilir;tamamen zararsızdır ve maddede riboflavin varlığı ile açıklanmaktadır. Emzirme dönemindeki kullanıma sadece doktorun reçetesine göre izin verilir. İlaç, tehlikeli mekanizmaları ve araçları yönetme yeteneği üzerinde etkin bir etkiye sahip değildir.

Hipovitaminoz görünümünü dışa vuran "Hexavit" ilacı, makul dozajlarda kullanılmalıdır. Ters durumlarda, tehlikeli toksik etkileri vardır.

Aşırı doz belirtileri: cildin kızarması, kurdeşen, kaşıntı. Tedavi için, ilacı, duyarsızlaştırma terapisinin kullanımını iptal etmek gereklidir.

İlaç saklanmalıdırkuru, güneş ışığından korunan, 25 ° C'yi aşmayan sıcaklıklarda İlaç bir yıl için uygundur. Bu sürenin bitiminden sonra, vitaminlerin tüm yararlı özellikleri kaybolur ve yan toksik etkilerin gelişme olasılığı artar.

Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları

Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları

Related news

 • Öpücüğünüz çocuğunuzun hasta olmasına yol açabilir
 • Yulafın Beslenmedeki Önemi
 • Ek ücretler ... Kavram, bileşenler, hesaplama prosedürü
 • Erken kalkanlar daha çok aldatıyor
 • Yepyeni Su Taşı İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu Açıklamalı

 • Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 39

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları


  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 67

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 90

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 5

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 97

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 30

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 64

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 3

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 100

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 43

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 48

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 25

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 70

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 9

  Hazırlama Heksavit: kullanım talimatları 61