Hazırlık Kabartma (mum) 2019

Hazırlık Kabartma (mum) 2019 Hazırlık Kabartma (mum)

Hazırlık "Kabartma" (mum)

İlaç "Rölyef" (fitiller) yüksek verimlilik ile hemoroidler için bir preparattır. Hemoroidlerdeki enflamatuar süreç en sık görülen proktolojik rahatsızlıklardan biridir.

Bugüne kadar, ilaçEndüstri, bu hastalığa yakalanmaya yardımcı olan, aşırı rahatsızlığa neden olan çok çeşitli ilaçlar üretmektedir. İç ve kompleks hemoroidleri ortadan kaldırmayı amaçlayan maksimum terapötik etki mumlarla yapılır. Anüs içine enjekte edilirler.

İlaç "Kabartma" (mum) bir anestezi vardır,anti-enflamatuar, hemostatik, yara iyileştirici ve immünmodülatör etki. Topikal uygulama için tasarlanmıştır. Dış ve dış hemoroidleri ortadan kaldırmaya ek olarak, anüste yaralar ve çatlaklar üzerinde iyileştirici etkisi vardır. Ayrıca, "Rölyef" (mumlar) preparatı, yanmayı ve kaşıntıyı ortadan kaldırır ve ayrıca hastalığın yukarıdaki tezahürlerini engellemek için kullanılır.

İlaç "Relif" (mum) aşağıdaki bileşime sahiptir: köpek balığı karaciğeri yağı,% 0.25 finilefrina hidroklorür (aktif bileşen) yüzde üç, kakao yağı, propil-, metil paraben ve nişastanın (ek bileşenler)% 85'i.

Bu ilaç bir kombinasyon. Köpekbalığı karaciğeri yağı iltihaplı bir odağa girer ve yaraları iyileştirir. Fenilefrin hidroklorür, etkilenen dokuların şişmesini azaltmaya ve kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olan problem bölgesinin damarlarını daraltmaya yardımcı olur.

Söz konusu ilacın bazıkullanım için kontrendikasyonlar. Tromboembolik hastalık veya granülositopenisi olan hastaların yanı sıra bileşenlerine bireysel duyarlılık için ilaç önerilmemektedir. "Rölyef" preparasyonu, talimatın vurgulandığı gibi, on iki yaşın altındaki çocukların tedavisinde kullanılmamalıdır.

Diyabetli kişiler, patolojilerprostat, hipertiroidizm ve hipertansiyon, bu ilacı sadece bir uzman gözetiminde kullanmalıdır. Dikkat, MAO inhibitörleri, antidepresanlar (trisiklikler) ve antihipertansifler alan hastalar tarafından da kullanılmalıdır (çünkü bu ilaçların eşzamanlı kullanımı hipertansif krizin başlamasına neden olabilir).

Gebelik döneminde veya emzirme döneminde, bu ilaç sadece doktor tarafından belirtildiği gibi alınmalıdır.

İlaç "Rölyef-Ultra" (mum). Kullanım talimatları

Her şeyden önce, ilaçtan serbest bırakılmalıdırfabrika ambalajı. Anal açıklığa yuvarlak bir uçla bir mum yerleştirilmesi tavsiye edilir. Standart tedavi kursu - günde iki ila dört fitil. Kullanımları, bir sonraki dışkılama işleminden sonra, ayrıca sabah ve akşam saatlerinde yapılmalıdır. Bağırsak boşaltılmadan önce bir süpozituvar verme prosedürünün uygulanması tavsiye edilmez.

Başvuru başlangıcından itibaren bir hafta sonradurumda hiçbir gelişme yoktur, bir doktora danışmak için gereklidir. Nadir durumlarda, bu ilacın kullanımı kanamanın gelişimini gösterir. Bu olursa, proktoloğu ziyaret etmek de gereklidir.

Yan etkiler, kural olarak, önerilen günlük dozun önemli bir miktarında ortaya çıkar. Bunlar arasında, anüste kızarıklık ve rahatsızlık.

İlaç, nem ve doğrudan güneş ışığından korunan bir yerde oda sıcaklığında saklanmalıdır.

Tıbbi ürünün son kullanma tarihi pakette belirtilen tarihten iki yıldır. Bu süre sonra ilacı kullanmayın.

Eczanelerde, "Relief" mumları satıştadır.

Hazırlık Kabartma (mum) 2019

Hazırlık Kabartma (mum) 2019

Related news

 • II. Dünya Savaşında Japonya
 • Ruh halini nasıl geliştireceğini bilmiyor musun Etrafına bak
 • Soğuk algınlığı tedavisi süreçleri
 • Gebelik Diyabeti
 • Sır için reçete. Lezzetli ve basit

 • Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)


  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)

  Hazırlık Kabartma (mum)