Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 2019

Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 2019

Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 29 15.02.2019, 01:26

Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri

Yazılımdaki hatalar - bir şey değilçok ve nadir. Onlara sebep olan her zaman öngörülemeyen durumlar vardır. Belirli bir uygulama ile neler olup bittiğini kullanıcıya açıklamak için, sistem hata kodları üretir. Bunu bildiğinizde, sorun gidermek için adımlar atabilirsiniz. Play Market'te 924 numaralı hata kodu da açıklama ve olası çözümlere sahiptir. Bunu daha ayrıntılı olarak ele alalım.

924 hatası ne zaman ve neden oluşur?

Birçok kullanıcı dikkat çekti kiBu hata, ilgili mesaj tarafından bildirildiği gibi, Google Play mağazasından uygulamaları güncellediğinizde veya yüklediğinizde gerçekleşir. Sorun, herhangi bir yazılım ürününün yüklenememesi veya güncellenmemesi ile karakterizedir. Google'ın resmi desteği ve hata kodunun (924) ağ olmadığı anlamına gelmesine rağmen, bu durum bazen ilk bakışta görünmeyebilir.

Hata 924

Böyle bir sistemik başarısızlığı ortadan kaldırmak için, küçükten büyüğe doğru gitmek daha iyidir. Bu, öncelikle basit çözüm yöntemleri kullanmak ve sonra - en karmaşık ve çok kademeli.

Hata kodu 924: ilk yardım

Sistemin resüsitasyonuna başlanacak ilk şeyuzmanların tavsiyelerini takip edin ve internete bağlı olduğundan emin olun. Wi-Fi veya mobil aracılığıyla trafiğin varlığını doğrular. Hiçbiri yoksa, onu bağlamanız veya görünmesini beklemeniz gerekir. Sonra tekrar uygulamayı yüklemeyi deneyin. Çalışmıyorsa, cihazı yeniden başlatın.

924 hata kodu

Hata 924 ile mücadele ederken, telefonun veya tabletin tarih ve saatinin doğru olduğundan emin olmanız da gerekir. Google Play hizmetleri genellikle bu parametrelere bağlanır.

Birincil çekler listesinde başka bir kalembir indirme yöneticisi olabilir. Çalıştığından emin olun, "Tümü" sekmesindeki ayarlarda yapabilirsiniz. Mod "Devre Dışı" olarak ayarlanmışsa, etkinleştirmeniz gerekir.

924 hatası hala ortaya çıkarsa, o zaman daha fazla kardinal önlemlere geçmelisiniz. Örneğin, Google Play uygulama önbelleğini temizlemenizi öneririz. Bu, aşağıdaki adımları izleyerek yapılabilir:

 1. "Android" işletim sisteminin ayarlarına gitmelisiniz.
 2. "Uygulamalar" veya "Uygulama Yönetimi" öğesini bulun.
 3. İçinde, "Tümü" sekmesine gidin ve Google Play veya Play Market'i bulun.
 4. Öğeye tıklamak uygulama ayarlarına gidecektir.
 5. Başarısız bellek ve arazi temizlendi geçtiği bir düğme "Clear Cache" vardır.

hata 924 android

Bu metodoloji aynı zamandaGoogle hizmetleri, böyle bir arızanın görüntülenmesine yol açan arızalar. Hala bir şey kaydetmiyorsa ve ekranda tekrar 924 hatası çıktıysa, diğer daha ciddi önlemleri kullanmaya devam etmeniz gerekir.

Tam ölçekli resüsitasyon

Bu adımdan önce, önlemler alındıÇok fazla zaman ve bilgi harcamadı. Daha sonra, sistemi bir bütün olarak değil, doğrudan etkileyen ve etkileyen yöntemler, daha sonra bileşenlerinin birçoğu kullanılacaktır.

Başlamak için güncellemeleri kaldırmayı deneyebilirsinizGoogle Play. Bunu yapmak için, ayarlara gidin ve "Uygulamalar" ı seçin. Onlarda, "Tümü" sekmesinde, uygulama mağazasını bulun ve tıklayarak mülküne gidin. Görünen pencerede "Güncellemeleri Sil" düğmesi vardır. Tıklandığında, uygulama yeni telefonun veya tabletin durumuna dönecektir. Bir süre sonra, sistemin kendisi Google Play'in güncellenmesi gerektiğini bildirir.

hata kodu 924 oyun pazarı

Tüm manipülasyonlardan sonra, tavsiye edilirCihazı yeniden başlatın ve gerekli uygulamayı yüklemek için tekrar deneyin. Çoğu durumda, söz konusu problem çözme önlemleri yeterlidir. Ancak, hiçbir şeyin yardımcı olmadığı da oluyor. Fakat her zaman alternatif çözümler vardır.

Alternatif çözümler

Bir Google Hesabı, sistemin tanımlanmasını sağlarKullanıcı istatistikleri tutmak, ona ilginç uygulamalar göstermek ve cihazlar arasında veri senkronize etmenizi sağlar. Bazen hatalar içeri girer. Bu nedenle, "Google" hesabını cihazdan tamamen kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ancak, bunun için daha sonra gerekeceği gibi şifreyi hatırlamanız gerekecektir.

Bu işlemi menüden tekrar yapabilirsiniz."Hesaplar" bölümünün bulunduğu ayarlar. Aşağıda, sistemde kullanıcı profilleri bulunan servislerin bir listesi bulunmaktadır. Google hesaplarıyla ilgileniyorum. Yeni bir pencere tüm profillerin bir listesini görüntüler. Eğer yalnızsa, o zaman ona girmelisin. Hesabın içine girdiğinizde, ayarlar menüsünün simgesini tıklamanız gerekir. Kural olarak, sağ üst köşede. Bunun üzerine "Hesap Sil" olan olası eylemlerin bir listesi görüntülenecektir. Hepsi, hesap silindi ve şimdi yeni bir tane oluşturmanız gerekiyor. Ayarlar menüsünden çıkmadan, zaten bilinen "Hesaplar" öğesine gitmeniz gerekir. Bunun altında "Add account" (Hesap ekle) butonu tıklandıktan sonra bir profil açacak sihirbaz açılacaktır. Yeni bir tane oluşturabilir veya eskisinden veri girebilirsiniz. Sıfırdan başka bir hesap oluşturduğunuzda, yüklü uygulamalar ve eylemler hakkındaki tüm bilgilerin bir öncekinde kalacağını belirtmek gerekir.

Son çözüm

Eh, bir hata ile sorunun en "zor" çözümü"Android" deki 924, cihazın fabrika ayarlarına sıfırlanması olarak düşünülebilir. Bu, telefonun hafızasında, uygulamalarda ve dahili depolamada depolanan her şeydeki tüm kişileri siler. İşlemi ayarlar menüsünden yapabilirsiniz. "Geri yükle ve sıfırla" seçeneğine sahiptir, ardından "Ayarları sıfırla" seçeneğini seçmeniz gerekir. Telefon, kullanıcı tarafından fabrika konveyöründen çıktığı formda yeniden başlatılacak ve görünecektir.

Birkaç öneri

Bu yazıda, sorununsonra 924 hatası ve onunla başa çıkmanın yolları nelerdir. Genel anlamda, bu tür sorunların ortadan kaldırılması, kardinal ve belirleyici önlemlerle başlamamalıdır. Öncelikle, telefonun kullanılabilir bir uygulama durumunda olduğundan emin olmanız gerekir. Örneğin, İnternet'in bağlı olup olmadığını, gerekli servislerin çalıştığından emin olun. Ayrıca, tarih ve saati kontrol etmeye değer - bazen böyle basit bir başarısızlık nedeniyle tüm hesabı geri yüklemeniz gerekir.

924 hatası anlamına geliyor

İhtiyacınız olan sorunun çözümünde basit eylemlerden karmaşık olanlara doğru ilerleyin. Bu, gereksiz bir manipülasyonu ve kazara veri kaybını önler, bir ayar öğesinden diğerine geçilir.

Eh, en uç tedbirler durumunda, telefon, drenaj bir özel firmware her zaman açıktır ve daha üretken bir veya evde yanıp sönebilir.

Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 2019

Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 2019

Related news

 • Akar: Ülkemiz, S-400 sistemiyle önemli bir hava savunma yeteneği kazanmış olacak
 • Közlenmiş sebze salatası tarifi
 • Sümbül karışımı - lezzetli bir kokuya sahip güzel bir çiçek
 • Ortak soğuk algınlığı nasıl tedavi edilir

 • Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 30

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri


  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 44

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 18

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 60

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 64

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 18

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 16

  Hata 924 Oyun Pazarı: Nedenleri ve Çözümleri 70