Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişikliklerHamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler

25.05.2019

Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 64

Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler

Kadınlar, ilk teşhis koymanın ne kadar önemli olduğunu bilir.tezahürünün erken safhasındaki gebelik belirtileri. Bu, ayrıca, bu şekilde olmak isteyen gelecek anneler için ve son derece korkanlar için gereklidir.

Elbette, gebeliğin ilk haftalarında,vücudun diğer süreçleriyle (örneğin soğuk, hafif bir halsizlik (PMS'ye benzer)) veya hafif zehirlenmeye neden olabilecekleri için,% 100 doğru olacaktır. Bununla birlikte, bu gibi duyumların bütün kompleksi yorumlanabilir ve tamamen farklı olabilir - ve bu durumda doğru tanı koyabilecek bir doktora danışmak en iyisidir.

Yani, şüpheli ve güvenilir, ancak bu kadar önemlihamileliğin ilk belirtileri: Sübjektif duyumlar, menstruasyon eksikliği (gecikme) ve son bir önlem olarak testin sonucu. İlk bakışta ayrıntılı olarak konuşmak isterim, çünkü bir kadın bir mucize olduğunu anlamaya başlar. Subjektif duyumlar, yumurta döllenmesinden 5-9 gün sonra, büyüdüğünde ve uterusun duvarına yapıştığında kendini gösterebilir. Bu günlerde gebeliğin ilk işareti, bir kadının hormonal arka planında değişikliklerdir; bu, meme bezleri bölgesinde acı verici hislerle, hafif kanlı akıntıyla, yorgunluk ve bulantı hissiyle ifade edilmektedir. Bazı durumlarda, sıcaklıkta hafif bir artış meydana gelebilir (37-37.2'ye kadar). Bu semptomlar periyodik olarak ortaya çıkabilir veya bir kadının "ilginç bir konumunun" ilk üç ayı boyunca sürekli olarak ortaya çıkabilir.

Ayrıca gebeliğin ilk işaretleri arasındakendilerini sık ruh hali, açıklanamayan ağlama nöbetleri uyarılma gelen melankoli ve depresyon kadar ani geçişler. Bazen bir çocuk bekleyen bir kadın ilgisizlik ve uykululuk ile alternatif, korku ve endişe obsesif duygular yaşayabilirsiniz. Onun hormonlar ve tüm sinir sistemi yeniden, çünkü bu sıradışı değildir ve kaçınılmazdır değiştirmek - Bu dönemde bir anne adayı yakınları arkadaşlarınızla veya not ile kavga herhangi bir vesileyle sorun neden olabilir. Orada erken dönemlerinde ruh hali muzdarip olurdu bir kadın değil, bu yüzden derhal çevre şey için hazırlanmalıdır.

Klasik bir özellik olanzararlı alkol ve nikotin üretilen madde, hem de mikrobiyal veya gelen bazı gıda unsurları - O en dikkat etmelidir, o ana organizmadan herhangi etkilere çocuğun alışma kanıtıdır sabah bulantıları ve kusma vardır. çocuk henüz oluşmuş, ancak zaten huysuz, algıladığı, annesini seven değil tüm ürünleri, bu yüzden gıdalar seçiminde daha dikkatli olmak ve kötü alışkanlıklardan kurtulmak zorundadır olmamıştır.

Bulantı ile ilişkili gebeliğin ilk bulguları,Bu baş dönmesi ve baş ağrısı, bazen hava ve meteorolojik değişikliklere değişikliklere kronik migren, hem de duyarlılık dönüşüyor. ilaçlar embriyo gövde parçası üzerinde olumsuz bir reaksiyona neden daha bulantı neden olabilir bu semptomlar, ilaç çıkarılmamalıdır.

İlk üç aylık dönemde bir kadın ciddiye alabiliryiyeceklere karşı tutumlarını değiştirmek, büyük bir iştah almak, herhangi bir ekstra kilogramın başında toplanmamak. Ve bekleyen annelerin tat tercihleri ​​hakkında ve hiçbir şey söyleme - onlar her zaman keskin, sıradışı akut veya basitçe marine edilmiş bir şey isterler. Ek olarak, gebeliğin ilk belirtileri, kokuların algılanmasında bir değişiklikte ortaya çıkabilir. Daha önce, favori aromalar tamamen iğrenç hale gelir ve sıra dışı olanlar hoştur.

Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişikliklerHamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler

Related news

 • Söz Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı izle
 • Kale Haberleri: Uçurumda mahsur kalan keçiyi itfaiye kurtardı
 • Pelin. Faydalı özellikleri ve üzerine dayalı yemek tarifleri
 • Fiyonk Arası Fıstık Oyası Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Salonda Koltuk Kılıfı Seçimi Yaparken

 • Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 18

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler


  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 66

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 81

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 25

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 43

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 20

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 22

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 16

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 18

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 50

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 97

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 40

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 97

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 32

  Hamileliğin ilk belirtileri: kokuların reddedilmesi, ruh hali değişiklikleri, zevklerdeki değişiklikler 30