Halkın Şairi Bondar Svetlana 2019

Halkın Şairi Bondar Svetlana 2019

Halkın Şairi Bondar Svetlana 56 22.01.2019, 00:56

Halkın Şairi Bondar Svetlana

Rus şiiri her zaman ilginç zengin olmuşturtoplumla ilgili konuları gündeme getiren yazarlar. Sivil lirik şiir Rusya'nın en güçlülerinden biridir. Bununla birlikte, şairlerin yüksek tribünlerden gelip sessiz kalabalık tarafından dinlendiği zaman geçti. Artık birçok insandan hoşlanan bir şiir gerçek isabet haline geldi. Bu şiirlerden biri şair Bondar Svetlana tarafından yazılmıştır.

Çalışması, kişisel kaderleri ve şahsında sosyal ağlarda yer aldığı hakkında daha fazla konuşalım.

Üzgün ​​şiir

Modern ağ, farklı yaratıcılıklarla doludur.Yazarlar. Şiirler de farklıdır. Zayıf ve güçlü, iyimser ve trajik, unutulmaz ve "soluk". Bu nedenle, bu çok yazarın minnettar ve özenli bir dinleyicisini bulmak zordur.

Bu eserde yayınlanan bir şiirağ, birkaç quatrains oluşan, tüm kullanıcılar okumak bile sonuna kadar. Ve yazarlar ne yaptıysa: ve ödenen hüsnükurum ücreti çekti ve özel yöneticiler ağdaki yaratıcılığını teşvik etmeye çalıştı - hiçbir şey yardımcı olmuyor.

Svetlana şiirleri

Ancak bu genç yazarın şiiri birçok kişi tarafından okundu ve genç şairin yeteneklerinden hayran kaldı.

Çalışmanın başında mütevazı bir yazıt vardı: Svetlana Bondar "Globe". Öyleyse, çok üzücü denilen bu şiir nedir?

tüm canlıların yaşam, gezegenimizin kaderi, ülkemizde ve aslında tüm dünyada, barış ve uyum arayışı hakkında bir şiir, askeri çatışmaların kabul edilemezlik ve aşk hakkında Şiir.

Bu ürünü biraz daha düşünün.

Şiirin arsa

Cooper Svetlana, açık araziyi özetliyoreserinin görüntüleri. Dünyayı tüm insanlık gibi yaşayan dünyanın imgesi olarak görüyor. Ve bu dünyada bir sürü sıkıntı var: teröristlerin çarpması sonucu uçaklar ve trenler patlıyor, siviller ölüyor. Şair, Moskova'dan Petersburg'a olan ekspres trenle trajedi hatırlatıyor, Odessa'daki insanların büyük bir şekilde yakılmasını, Donbass'taki savaşı, Amerika'da 11 Eylül trajedisini ve Beslan'ın annelerinin kederini konuşuyor. Çalışmalarında ölmeyen Kursk denizaltı Victor Tsoi ve Sergei Bodrov'dan bahsederken, insanları yaratıcılıklarıyla memnun etmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, Bondar Svetlana tüm bunlarınyalnızca rüyaları, aslında bu dünyada kaçınılması gereken tüm trajediler zaten gerçekleşti. Bazıları ruhsuz koşulların iradesine, diğerleri ise ruhsuz insanların iradesine dayanıyordu.

Svetlana Cooper Aşkın Sahnesinde Doğdu

Şiirin popülerliğinin nedeni

Peki yazarın şiirlerinin popülerliğinin nedeni nedir?

Görünüşe göre, şairinBirkaç quatrains zamanlarının ruhunu iletir, ülke, dünya, her gün TV'de haberler seyreden sıradan insanların cazibeleri hakkında bilgi verir. Sanki hepimiz tarif edilen trajedilerin bu dünyada olmamasını istiyoruz! Fakat maalesef ona yardım edemiyoruz.

Onların âyetlerini gerçekten de söyleyebilirizHalkın şairi Svetlana Bondar. "Sevgi alanında doğum", eserlerinden birinin çağrılmasıdır. Gerçekten, sevgi - modern bir metropolis sakini, her gün televizyon haberlerini tüketir ve kendisine yabancı bir insanlığın acısına cevap vermeyi keser.

Ama sadece bu aşkı nerede bulacaksınız? Yazar okurlarına bu yanan sorunun cevabını veriyor, çünkü sevginin arzusu kişinin kalbinde aranmalıdır.

svetlana

Bondar Svetlana kim? Yazar hakkında biraz

Ulusal bir şairin unvanı özel bir esastır. Bu, hem kamuoyu tarafından tanınmış hem de özel bir sorumluluktur.

Svetlana çok mütevazı bir kişidir. Stavropol Bölgesi'nde yaşıyor, iki çocuk getiriyor. Hâlâ çok genç bir kadın, eğitimle bir psikolog.

Svetlana Cooper Globe

Şiirleri, özellikle de dünyayla ilgili olan şiirlerisosyal ağlarda basılır. Bazen yazarlık gösterilmemektedir. Bununla birlikte, bu şiirler, ağ kullanıcıları tarafından talep edildiğini gösteren çok sayıda sevmeyi ve repoyu kazanıyor. Birçok kişi yazarın düşüncelerini aynı hisleri yaşarken düşünür. Svetlana Bondar'ın da itiraf ettiği gibi, bir Rus Boeing'in Mısır'ın gökyüzündeki terörist saldırı sonucu çöktüğü bir trajedi izlenimi vererek kırık bir küre hakkında bir şiir yazdığını belirtmek gerekir.

Genç yazarın yeni yaratıcı başarılar ve ihtişamlar dileyelim.

Halkın Şairi Bondar Svetlana 2019

Halkın Şairi Bondar Svetlana 2019

Related news

 • Belize Likörü nedir, ne zaman servis yapılacağı ve nasıl yapılacağı
 • H M Balmain Eau de Parfüm
 • Evde orta boy saçlar için moda saç stilleri
 • Kalk Gidelim dizi oyuncularını gören vatandaşlar şoke oldu
 • Ferahlatan mutfak dekorasyonu

 • Halkın Şairi Bondar Svetlana 64

  Halkın Şairi Bondar Svetlana


  Halkın Şairi Bondar Svetlana 9

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 28

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 98

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 67

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 95

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 25

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 83

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 53

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 4

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 97

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 61

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 48

  Halkın Şairi Bondar Svetlana 31