Hızseverler için Giley Emgrand

Hızseverler için Giley Emgrand

20.04.2019

Hızseverler için Giley Emgrand 51

Hızseverler için Giley Emgrand

2009 yılında otomobil pazarımız beklenmedik bir şekilde geldiduyum ve onun vatanı Çin'di. Şüpheciler Çin'den gelen kötü zenginlik nedeniyle Çin'den gelen yeni modelin başarısızlığını tahmin etmeye çalıştı, ancak Gilly Emgrand tüm beklentileri aşarak tasarım, teknik göstergeler ve uygun fiyatla dünya çapında milyonlarca tüketiciyi fethetti.

Gili EmgrandAslında, şirket Geely hakkında ironiasılsızdır ve yalnızca arabadaki durumu görmeyen, onu tahrik etmeye çalışmayan acımasız eleştirmenlerin zayıf farkındalığına tanıklık eder. Aslında bu kaygının gelişimi etkileyici bir bilimsel temele sahiptir ve "Bosch", "Fiuggi", "Delphi", "Siemens" ve diğerleri gibi ünlü markalarla işbirliğini içermektedir.

Teknik göstergeler Gili Emgrand

Arabanın motoru bir analog90'lı yıllarda üretilen ve tamiri kolaylaştıran Toyota Aventi. Giglia Emrant'ın yedek parçalarının henüz tedarik edilmediğini ve en azından makinenin kalbi ile anlaşılması daha kolay olacağı gerçeğini hemen söyleyelim. 1,8 litre hacim, 127 hp güç, beş vitesli şanzıman. Araç bilgisayarı, klima kontrolü, elektronik pencereler ile donatılmıştır. Aynalar bir elektrikçi tarafından düzenlenir. Hidrolik güçlendirici, sis farları, ısıtmalı arka cam, subwoofer ve altı hoparlörlü ses sistemi, MP3 çalar.

Gili Emgrand'ın görünüşüGili emgrand yorum

Araba, dış cephesi sayesindeVücut çevre dostu renk asil özel Alman boya boyanmış, 4635 × 1789 × 1470 etkileyici boyutlara sahiptir: It is daha yüksek dereceli izlenimi (D) verir. Genel olarak, modelin kendisi, güvenli, güvenilir ve çevre dostu Euro-4 standartlarını ve tanınan dünyaca uzmanları otomobil endüstrisini karşılamaktadır.

Araba bir sürü krom ile donatılmıştırdetaylar, iç mekanda temsili olan ışık renklerinden oluşuyor. Gilly Emgrand'un otomobil sahiplerinden gelen incelemeleriyle kanıtlandığı gibi, hafif döşeme, temizlik konusunda endişelenmenizi sağlar ve periyodik olarak tam bir kuru temizleme kullanır, ama aynı zamanda "buna değdiğini" garanti ederler.

Gilly Emgrand. yorumlar

Gil embrand yorumuen az bir kez denedim olanlar bu sürücüAraba, sonsuza kadar onun hayranları kalır. Özellikle bu, diğer markaların sürüş modellerinde oldukça büyük bir deneyime sahip olanlar için geçerlidir: araba kolayca gider, iyi hız alır ve "spor" moduna geçerseniz, 5 saniyede 100 km / saatten fazla gelişir. Bazıları aracın boyutlarını utandırır - bu bölgeye alışmak zordur, bazen parker kaldırım taşını görmez, aynı zamanda kötü görünürlük koşullarında görevleriyle iyi başa çıkabilir. Ancak, yolcu bölmesi içinde ve sürücü yeterince yüksek bir büyüme ile bile rahat hisseder: Ön koltuklar manuel olarak ayarlanır, geri ittirseniz bile, yolcu kabinindeki yolcular yeterli alana sahiptir.

Gilly hakkında çok sayıda yorumda izlenirOrtak bir payda: "Bu aracı satın alırsanız pişman olmayacaksınız" diyerek memnun araba sahipleri. Sınıfı ve fiyatı için Gili Emgrand övgüyü aşmıştı. Bu arada fiyatlar hakkında. Aracın yaklaşık maliyeti yaklaşık 400 000 ruble, garanti 5 yıl veya 150 000 km koşmak için verilir.

Hızseverler için Giley Emgrand

Hızseverler için Giley Emgrand

Related news

 • Dolmalık Patlıcan Buzlukta Nasıl Saklanır
 • YAPRAK YAMACINDA ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI
 • Nasıl kızarmış mantar - bazı yararlı tarifler
 • Kronstadta bir yolculuk. baraj
 • Hükümet, 380 kişilik Kürt muhatap listesi hazırladı

 • Hızseverler için Giley Emgrand 70

  Hızseverler için Giley Emgrand


  Hızseverler için Giley Emgrand 44

  Hızseverler için Giley Emgrand 30

  Hızseverler için Giley Emgrand 2

  Hızseverler için Giley Emgrand 57

  Hızseverler için Giley Emgrand 29

  Hızseverler için Giley Emgrand 85

  Hızseverler için Giley Emgrand 38

  Hızseverler için Giley Emgrand 55

  Hızseverler için Giley Emgrand 54

  Hızseverler için Giley Emgrand 82

  Hızseverler için Giley Emgrand 5

  Hızseverler için Giley Emgrand 78