Gri Temalı 40 Harika Mutfak 2019

Gri Temalı 40 Harika Mutfak 2019 Gri Temalı 40 Harika Mutfak

Gri Temalı 40 Harika Mutfak Gri Temalı 40 Harika Mutfak

Gri Temalı 40 Harika Mutfak

Genellikle yatak odalarında tercih edilen gri tonlar, yumuşaklıkları sayesinde birçok alanı daha güzel kılabilir. Fakat gizli bir güç var ki, mutfağınızı baştan sona değiştirebilir. Genellikle mutfaklarda daha sıcak bir hava için ahşap veya ona yakın renkler tercih edilir, fakat gri de bir mutfağı oldukça taze, sakin ve daha birçok farklı hale getirebilir. Beyazla karıştırılıp daha endüstriyel bir renk elde edilebilir, ya da daha ahşap renklerle karıştırılıp daha taze bir görünüm elde edilebilir, geleneksel mutfak renkleriyle birlikte de birçok farklı temaya sahip olabilirsiniz. Daha açık renkler, mavi ya da sarının sıcak tonları gibi, siyah ve beyazın soğukluğundan uzaklaşılıp, sakin bir görüntü elde edilebilir. En iyi 40 mutfağa bakarak, kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Grinin orta tonlarıyla donatılmış bu mutfak oldukça göz alıcı, tek şerit halinde ilerleyen LED ışık ise mutfağın ambiansına çok güzel uyum sağlamış.

Beyaz bir duvar ve  açık renk parkelere değişik bir dokunuş katılmış, kullanılan gri tonları ve kitaplarla dolu raflar mutfağa ayrı bir hava katıyor.

duvardan duvara fayans döşemesi gri ve beyazı kucaklıyor, yuvarlak avizeler ise mutfağa bir parti havası katıyor. Mutfak dolabının altındaki ışıklandırmalar ise gözleri yemek masasından kendisine çekiyor.

Bir tetris oyununu andıran bu farklı şekillere sahip mutfak, yukarıdaki kocaman pencere ile herkesi hayran bırakacak şekilde dekore edilmiş.

Ahşap renkte bir parkeye sahip olan ve beyaz ve grinin tonlarına sahip bu alan birçok farklı şekille, daireler ve karelerle dolu. Gözyaşı şeklindeki ayna ise tezgaha ayrı bir hava katmış.

Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Dikkat Çeken Benzer Konular
Küçük Bir Mutfak İçin Tasarım Önerileri
Küçük mutfaklarda şık ve kullanışlı bir tasarım sağlamak mümkün. Galerimizde sizlere sunduğumuz mutfak tasarımı sizlere de ilham verebilir. Buyurun görsellerimize birlikte bakalım, ilham alalım. Mutfak Köşesinden Bir Görünüm Görselimizde sizlerle paylaştığımız mutfak köşesi küçük bir alanda bir köşeye oldukça fazla dolap sığdırabileceğiniz bir kanıtı olarak görünüyor. Köşeli seçimler ile fazlası ile depolama alanı kazanmak mümkün
Vintage Sevenler için 21 En iyi Vintage Mutfak Modelleri
Vintage tarzını çok seven ve hem kıyafetlerinde hem de dekorasyonda tercih eden pek çok birey bulunmaktadır. Dekorasyonda en çok mutfağa yakıştığı da bir gerçektir. Kullanışlı ve şık görünümlü vintage mutfak modelleri arasında sunulan bu örneklere göre vintage sevenler kendi mutfaklarını oluşturabilirler. Maliyet açısından uygun olacak bu örnekleri, kendi tarzlarına göre de geliştirebilirler. Vintage mutfak modelleri
Gösterişli Masalar İçin Sizi Etkileyecek En İyi 34 Masa Örtüsü Modelleri
Gösterişli masaların zeminini oluşturan masa örtüleri davetlerdeki yemekler ve masa kadar önemli bir yere sahiptir. İyi bir masa örtüsü zarif olur ve yemeklerin önüne geçmez. Dikkatli bakıldığında ise özellikleri göz doldurur. İyi bir yemek masası leke tutmayan, kırışmayan özelliklerde olursa modelinin yanında oldukça donanımlı olduğu kabul edilir. Masa örtüsünün boyu masanın kaç kişilik olduğu gibi
Eski Bir Mutfak Yeni Bir Mutfağa Nasıl Dönüştürülür?
Bu yöntemi bütün mobilyalarda yapabilirsiniz biz mutfakta yapmak istedik adımları dikkatli bir şekilde izlerseniz hiç bir sorun yaşamayacağınızı umuyoruz bu fikir sayesinde eski mobilyaları atmak yerine veya odun yapmak yerine yeni birer mobilya haline gelecekler. Şimdi mutfak yenileme fikrimize geçelim.
Gri Temalı 40 Harika Mutfak 2019

Gri Temalı 40 Harika Mutfak 2019

Related news

 • Türk Kahveli Kek Tarifi
 • Murom, Kazan, Vladimir tanrısının annesi simgesi: açıklama, fotoğraf
 • Türkiye, ilk kez Rusyadan ruble ile buğday alacak
 • Karidesli Mantar Çorbası
 • Hangi vitaminleri seçmelisiniz: ipuçları, nüanslar, önemli noktalar

 • Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak


  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak

  Gri Temalı 40 Harika Mutfak