GMAT nedir 2019

GMAT nedir 2019 GMAT nedir

GMAT nedir?


GMAT - İngilizce bir bilgisayar sınavıİşletme okullarının, MBA ve diğer lisans sonrası yönetim programlarına girerken, yönetim ve iş alanında daha ileri eğitim için adaylarının hazırlık düzeylerini mümkün olduğunca objektif bir şekilde değerlendirmelerini sağlayan bir dil.
GMAT testi, bugün Dünya genelinde 2500'den fazla işletme okulunda kullanılmaktadır. Eğitim merkezleri GMAT'ı nereye kaydedebileceğinizi ve geçebileceğinizi, dünyanın her yerinde ve tüm yıl boyunca herkese açıktır.
em> GMAT Özellikleri:
GMAT - genel bir eğitim sınavıdır,mektupları, konuşma becerilerini ve matematiksel hesapları kontrol etmeyi içerir. Testin karmaşıklığı, bir yabancı dilde kabul edilmesi ve dolayısıyla dil hakkında daha iyi bir bilgi gerektirmesi gerçeğinde yatmaktadır.
GMAT, yönetim alanında ihtiyaç duyulan becerileri test etmek için tasarlanmıştır. Ancak gelecekteki uzmanlığınızda herhangi bir özel bilgi gerektirmez.
Ayrıca, GMAT testi, sonuçlarına dayanarak, bir kişinin yeteneklerini belirlemek, bir işletme okulunda çalışırken başarısını anlamak ve tahmin etmek için mümkündür.
GMAT sınavı içerir.
Testin kendisi 3 çeşit soru içermektedir. Yazım, konuşma ve yazma becerilerini kontrol etme. Soruların kendisi, denetçinin hazırlık düzeyine uygun olarak yapılır. Yani ayrı ayrı.
Sorular, zorluk ve içerik açısından genişlemiş çok sayıda test sorusu arasından seçilir. Monitör 1. soruda görünür. İlk soru genellikle ortalama karmaşıklıktır.
Daha sonra, her bir sonraki sorunun seçimiBir önceki cevaplara göre belirlenir. Bu şekilde, test tamamen cevaplayıcı seviyesine karşılık gelir, böylece bu sorular çok basit veya zor değildir.
GMAT sonuçları:
Tüm görevleri tamamladıktan sonra konu 4 puan alacaktır. ve toplam puan 200 ila 800 birim. Bu tahminlerin her birinin bir yüzdesi vardır.
Bu yüzde ne kadar yüksek olursa testi geçersiniz. Örneğin,% 56'nız varsa, bu testi geçenlerin% 56'sından daha akıllı olduğunuz anlamına gelir.
Bu testin en ilginç özelliklerinden biri sunulan makalenin sadece bir kişi tarafından değil, bir bilgisayar tarafından da değerlendirilmesidir.
Daha sonra tahmin verilerinin ortalaması alınır. Tahminler son derece farklıysa, o zaman nihai sonucu belirleyen başka bir kişinin yardımına başvururlar.
Bu GMAT testinin değerlendirmesinin 5 yıl süreyle geçerli olduğunu hatırlamak önemlidir.
Sonuçtan memnun değilseniz, testi ayda bir kez, ancak yılda en fazla beş kez tekrar deneyebilirsiniz.

GMAT nedir 2019

GMAT nedir 2019

Related news

 • Göstergeler ve işsizlik türleri. Ana sorunlar
 • Pembe kazak kombini
 • 1 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları
 • Yılan Güle Dolandı Bayan Şal Modeli Anlatımı
 • Badem Yağının Kirpiklere Etkisi Var Mı

 • GMAT nedir

  GMAT nedir


  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir

  GMAT nedir