Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 2019

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 2019
20.07.2019

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 23

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir

Karelian Isthmus'da en merkezibölümden, yaklaşık yönünde. Babinskoye, bu bölgenin rezervuarlarının en büyüğü - Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi, Kingisepp ilçe). Ona nasıl ulaşılır? Bu soru en sık sorulan sorulardan biridir. Gölün girişine giden en iyi yolun - Vyborg otoyolunun kenarından, köyü baypas etmesine dikkat etmek istiyorum. Krasnoselskoe. Ayrıca hareketi pos yönünde devam ettirmek gereklidir. Streltsov. Trenle trene binmek için bir fırsat var. Leipasuo ve daha da temiz, kullanışlı iğne yapraklı havada nefes alan doğuya (7 km'den daha az) gitmektedir. Bu yürüyüş çok uzun görünebilir, ancak çok fazla fayda sağlayacaktır.derin göl

Gölün kısa tarifi

Derin göl (Leningrad bölgesi) nedeniylegüney-doğu kısmında daralma, uzatılmış oval bir şekil almıştır. Alanının boyutları oldukça etkileyici ve yaklaşık 20 metrekaredir. km. Rezervuarın uzunluğu 12 km'ye eşittir ve genişliği 5 km'den fazladır. Akış tipini ifade eder.

Sahil şeridi dinlenmek ve balık tutmak için çok uygundur. Ancak, bazı özellikler vardır - yükseklik, doğu tarafında batı düşüş meydana gelir. Bu yerlerde bataklık bölgesi hüküm sürer.

Derin gölü (Leningrad bölgesi) idealdirsığ (sığ) kabul edildiği için rekreasyon için uygundur. Temel olarak ortalama 12 metrelik bir işarettir, ancak rezervuarın merkezine daha yakın olan 24 m derinliğe kadar çıkıntılar vardır.Yaklaşık göl derinliği yaklaşık 5 m'dir.Ayın gelince, kıyıya yakın kumludur, daha sonra çamurludur.göl derin Leningrad bölgesi nasıl ulaşılır

Su kaynağı

Göldeki ana besin kaynağı kıyıdır.kuzeybatıdaki bataklıklar. İki akan nehir daha var - Ostrovyanka ve Bolotnitsa. Bu rezervuarı Avcılık ile birleştiren başka bir küçük su akışı olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) sayısız broiler tarafından besleniyor. Su rezervlerini yenileyerek ana rollerden birini gerçekleştirirler. Yaz aylarında, akarsular kurudu ve göldeki su seviyesi azaldı. Yüksek sıcaklıklar nedeniyle gölün yüzeyi çok fazla ısınmış. Ve bu faktör, balığın rahat hissettiği 4 metreden daha fazla derinliğe inmesine neden olur. Bu noktada serinliği hissedebilirsiniz.

Kıyı şeridinin özellikleri

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) (değerlendirmeden edinildi)turistler bu gerçeği doğrulamaktadır) esas olarak kumlu toprakla çevrilidir. Birçok açıdan, burası tatilciler arasında büyük bir talep görüyor. Ancak, bankaların bazı yerlerde kum ve çakıl karışımı vardır. Burada muhteşem su altı sırtlarını oluşturan kayalar da gözlemleyebilirsiniz. Aktif turistler, bu fenomenin derinliğini ve güzelliğini aktarmaya çalışarak arka planlarına karşı fotoğraflandılar. Gölde birkaç ada vardır. Yeşil renk tonlu su ve bu sayede şeffaflık 1 - 1.5 m, yazın mükemmel şekilde ısınır. Taraftarların yüzmek için iyi düzlük ile kıyıları.göl derin Leningrad bölgesi kingisepp ilçe nasıl ulaşılır

Flora ve fauna

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi)makalemizin en başında tanımladığımız ona ulaşmak için karışık ormanlarda örtülmüş. Daha çok ladin, çam, aspen ve huş ağacı burada bulunur. Bazen bir meşe ve bir limon ağacı görebilirsiniz. Bu gerçek şaşırtıcıdır, çünkü bu bölge için bu türler karaktersizdir. Gölün en değerli sakini misktardır.

Rezervuarda balık tutmayı sevenler iyi bir yakalama bekliyor. İşte roach, pike, çipura, kasvetli, ruff, pike levrek bulundu. Bazı balıkçılar alabalık bile yakaladılar.

Gölün yüzeyi suya göre dekore edilmiştir.nilüferler, yumurta kapsülleri, rest. Bitkilerin çiçeklenme döneminde bu kısımlarda özellikle güzel. Genellikle gölde ornitolojik gözlemler yapılır. Burada bir sürü su kuşu var, bazılarında kışın kalıyor. Gölün sürüngenleri de mevcut - sıradan bir engerek, iki çeşit kertenkele ve benzeri.

balık tutma

Aşırı turistler dinlenme teklif edilir"ev-tekne" gölde. Bir biyo-tuvalet, mutfak, sauna ve birkaç yatak bulunmaktadır. Rahat kalış şartlarından ayrılmadan balık tutulur. Turna en sık yakalanır. Tecrübeli balıkçılar kanallarda küçük levrek ya da fırçalı bir nozulla beklerler, nadiren doğal olmayan yemler kullanırlar. Eylül ayında, burbot kontrolleri, bu türün bazı bireyler 3 kg ulaşır. Çipura yaz aylarında veya ilk güçlü don sırasında yakalanabilir.

Ayrıca, her sene amatörler-balıkçılar sualtı avcılığında geleneksel yarışmalarda gölde geçirirler.göl derin Leningrad bölgesi yorumlar

Tatil verenler için teklifler

Glubokoe Gölü (Leningrad) nedeniylebölge) popüler, burada son zamanlarda hızla altyapı geliştirmeye başladı. Kıyıda büyük bir yazlık gösteriliyor. Burası güzel doğa ile çevrilidir. Bölge korunmaktadır. Tam donanımlı odalar yaşamak için uygundur. Modern mobilya ve aletleri ile bir mutfak var. Eğlenceli hizmetler: at binme, mangal, su taşımacılığı kiralama, hatta topraklarında bir duman evi var.

Ayrıca, misafirlerini seve seve seve seve seve seve, daha az rahat rekreasyon merkezleri vardır.

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 2019

Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 2019

Related news

 • Yeni Başlayanlar İçin Kolay İğne Oyası Modelleri
 • Baharatlı Tuna Salatası Tarifi
 • Croutons ile bir salata hazırlayın. reçete
 • Kiraz Nasıl Kurutulur Evde Kiraz Kurutma Resimli Tarif
 • Kaçak Gelinler29

 • Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 93

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir


  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 49

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 6

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 61

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 82

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 1

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 40

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 34

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 43

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 30

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 43

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 87

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 80

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 28

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 73

  Glubokoe Gölü (Leningrad bölgesi) tatil için ideal bir yerdir 90