Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 2019

Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 2019


Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 10 09.01.2019, 12:51

Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek

Ekoldrama Sanat Evi,19 – 20 Ocakve26 – 27 Ocak 2013tarihlerinde (Cumartesi-Pazar), Forum İstanbul alışveriş merkezinde 5 – 17 yaş gurubundaki çocuk ve gençlerin katılımına açık oyuncu seçmeleri düzenliyor..

Seçmeler sonucunde farklı yaş gruplarından en yetenekli yedi oyuncu adayı, Forum İstanbul bursuyla ücretsiz oyunculuk eğitimine hak kazanacak.

Seçmeler boyunca dizi ve reklam sektörü oyuncularının katıldığı bir buluşma gerçekleşecek.

19 Ocak Cumartesi günü saat 14.30’da usta oyuncularDerya AlaboraveErgün Demir’in moderatörlüğünde bir forum yapılacak. Ekoldrama Sanat Evi’nden yetişen oyuncular “Bir Çizgi Bir Nota” adlı kısa filmle çeşitli ödüller alanNaz Eker,“Zil Çalınca” adlı dizide oynayanLorin MerhartveEmir Çalıkkocağoğlu, “Dedemin Dolabı” dizisinde ve “Arkadaşım Max” filminde oynayanMelis Kara, sektöre ve oyunculuğa ilişkin deneyimlerini yaşıtlarıyla paylaşacak, onların sorularını yanıtlayacak.

Haldun Dormen’in sanat yönetmenliğini yaptığı veGülsen Çatıltarafından kurulan Ekoldrama Sanat Evi, 1999 yılından bu yana tiyatro ve drama eğitimleri veriyor.

Reklam, dizi ve sinema sektörünün talebiyle başlatılan oyunculuk eğitimlerinde, sektöre yeteneği eğitimle desteklenmiş çocuklar kazandırmak amaçlanıyor. Seçmeler sayesinde ise kişisel gelişim sürecini tamamlamamış çocuklarla, onların kişisel gelişimlerine zarar vermeyecek bir eğitim başlatabilmek hedefleniyor.

Seçmelerde yetenekli bulunan çocuk ve gençlerle, 12 hafta sürecek, haftada bir gün 3 saat yapılacak olan ücretli eğitim; kamera önü oyunculuk, yaratıcı tiyatro, doğaçlama, diksiyon ve seslendirme dallarında veriliyor. Bu eğitim sonucunda başarılı bulunan öğrenciler bir üst seviyedeki ileri oyunculuk eğitimine geçebiliyor.

Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 2019

Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 2019

Related news

  • İbrahim Tatlıses o yoruma ateş püskürdü
  • Yahya Üstün
  • Hangimiz Sevmedik 2.Bölüm izle

  • Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 55

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek


    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 82

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 60

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 93

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 64

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 9

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 6

    Geleceğin Oyuncu Adayları Seçilecek 31