GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 67 08.02.2019, 09:54

GC "EcoEkspert" uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli

Herhangi bir inşaatın temelimühendislik ve jeodezi araştırmalar arazi ve bölgeler. Bu doğru seviyede hazırlık çalışmalarını yürütmek üzere gelişmiş yüksek hassasiyetli ölçüm ekipmanı gerektirir. GC "EkoEkspert" Moskova'da jeodezik anketler çeşitli ve işletmeler ve bireyler için bölgede uygulanmasında devreye girer. hükümetteki koordinasyon ve uzmanlık nesneye referans andan itibaren açık şartları - Bizim vasıflı profesyoneller bütünüyle herhangi bir spesifik sorunun çözümü.

Şirket web sitesi: .

Jeodezik inceleme - yürütme özellikleri

Jeodezik araştırma tek bir komplekstirçeşitli süreçler - bilginin hazırlanması, ölçülmesi, işlenmesi. Sonuç bir rapor ve durum planıdır (arazi). Anket çalışmaları sırasında mesafelerin, yatay ve düşey açıların, nesnelerin koordinatlarının ölçümlerini yapar. Planın içeriğinin doğruluğu ve eksiksizliğine bağlı olarak, ölçüm cihazları ve görüntüleme teknolojileri seçilir.

Örneğin, klasik ölçme aletleri -tesviye, teodolit, rulet, kilometre taşları az miktarda iş için kullanılır. Spesifik ve yüksek hassasiyetli ölçümler için, elektronik takometreler, GPS alıcıları, rota belirleyicileri kullanılır. Her bir cihaz için, akredite kurumlarda doğrulama ve tasdik zorunludur.

Jeodezik araştırma arazi veya tesis hakkında tam bilgi sağlar:

 • Rölyef ve yüksekliklerin doğası hakkında bilgi,
 • Yolların, rezervuarların, iletişimin yeri,
 • Yer ve yeraltı yapılarının konumu ve özellikleri.

Yöntemleri seçerken dikkate alınmalıdırçekim ve haritanın veya planın son ölçeği. Çoğu proje için 1: 500, 1: 1000 ve 1: 2000 ölçekler kullanılmış, peyzaj ve peyzaj dahil olmak üzere bazı gelişmeler için anketler 1: 200, 1: 100 ve 1:50 arasında bir ölçek gerektirmektedir. Tersine, büyük şehir alanları ve taslak master planları için yapılan yerleşim anketleri 1: 5,000 veya daha az bir ölçekte gerçekleştirilir.

Jeodezik anket her zaman belirli bir eylem sırası içerir:

 • site hakkında bilgi toplanması (sitenin tanıtımı ve keşifleri);
 • Sahadaki yer ölçümlerinin aşaması,
 • Elde edilen ölçümlerin hesaplanması ve işlenmesi,
 • sonuçların analizi ve raporun oluşturulması,
 • Bir harita veya plan üzerinde çekim tasarımı.

Jeodezik araştırma türleri

Müşteri taleplerine ve farklı ölçüm yöntemlerine dayanarak, GC "EcoEkspert" araştırmacısı, bu tür jeodezik araştırmaları gerçekleştirir:

 • topografik inceleme

En popüler hizmetlerden biri. Tüm yer ve yeraltı nesnelerini ve haberleşmeyi göz önünde bulundurarak çalışılan bölgenin durumuna ve arazisine ilişkin ayrıntılı bir haritalama ile karakterizedir. Örneğin, arazi, kadastro çalışması, peyzaj tasarımı araştırması için topoğrafik araştırmalar gerçekleştirilmiştir.

Moskova ve Moskova bölgesinde yer alan GC "EcoEkspert" şunları hazırlayacak: Yedi iş günü içinde bir topografik plan, 20 - 25 iş günü içinde anketin jeodezik raporu

 • şantiyelerde çekim - yönetici (kontrol) ve cephe

Yürütme tamamlandığında zorunlu çekim yapılması zorunludur.inşaat ve montaj işlerinin belirli aşamaları. Sörveyörler, bitmiş yapının orijinal tasarım dokümantasyonuna uygunluğunu karşılaştırmaya ve değerlendirmeye yardımcı olan bir rapor hazırlar ve derler. Bu verilere göre, tesisin yapımına devam etmek için gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Cephe fotoğrafçılığı, bir binanın veya yapının cephesinin görünümü hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Sadece inşaat sırasında değil, aynı zamanda yeniden yapılanma ve büyük ölçekli onarım çalışmaları sırasında da yapılır.

 • özel filme türleri

Bunlar şunları içerir: dikey, yatay, zemin, doğrusal yapılar, erişim yolları, sanayi siteleri, iş merkezleri ve diğerleri.

Her çekim türü içinyasal gereklilikler ve düzenlemeler, yürütme için zorunludur. Ölçme araçlarına ek olarak, hesaplamaları işlemek ve planları yürütmek için özel yazılım kullanılır.

Müşteriler için Beş Faydalı Fayda

Temel kurallara uygun olarak yapılan jeodezik araştırma, müşteriye şunları sağlar:

 • Bölgenin inşaat için objektif bir değerlendirmesi olasılığı,
 • Arazideki olası değişiklik ve gelecek dönem için diğer şartlar hakkında bir tahmin yapmak,
 • Devlet organlarında belgelerin başarılı bir şekilde koordinasyonu.

Mühendislik ve jeodezik araştırma alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip şirketler grubu "EcoEkspert", müşterilerine uzun vadeli işbirliği için önemli avantajlar sunmaktadır:

 1. Sözleşmenin imzalanmasından önce ve projenin tam operasyonel desteğini imzaladıktan sonra ücretsiz profesyonel tavsiye.
 2. Mevcut normlara ve yasal gerekliliklere uygun olarak görevlerin optimal çözümünü hazırlayacak yüksek vasıflı uzmanlar ve araştırmacılar.
 3. Modern enstrümanlar ve en son teknoloji ile iyi ekipman, jeodezik çalışma için izin verilen minimum süreye uymanızı sağlar.
 4. Her türlü jeodezik araştırmalar için uygun fiyatlar. Maliyet oluştururken, çeşitli faktörler dikkate alınır: nesnenin uzaklığı ve karmaşıklığı, boyutu ve alanı, işin aciliyeti, arazi özellikleri (bina yoğunluğu, orman parkı alanları), araştırma teknolojisi, kullanılan ekipman ve diğerleri.
 5. Her müşteriye karmaşık ve sistematik bir yaklaşım.

GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimliresim Fotograf Goruntuler fotograflar

Related news

 • Fıstıklı Dondurmalı Tatlı Tarifi
 • Amigurumi Uzun Kulaklı Tavşan Tarifi
 • Topazın hazırlanması: kullanım talimatları, ipuçları ve püf noktaları
 • Korkunç bir rüya bir rüya kitabı taşır: hata ne için

 • GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 61

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli


  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 91

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 23

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 92

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 55

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 5

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 25

  GC EcoEkspert uzmanlarından jeodezik araştırma - hızlı ve verimli 1