Gazelle nin ana teknik özellikleri 2019

Gazelle nin ana teknik özellikleri 2019 Gazelle nin ana teknik özellikleri

"Gazelle" nin ana teknik özellikleri

Sahibi için çalışmak istemiyorum. Özel girişimciliğin en erişilebilir tiplerinden biri kargo taşımacılığıdır. Ve bu tür iş için en uygun makinelerden biri de Gazelle. Manevra kabiliyeti, bakımda iddiasız, kendi başına tamir edilebilir. Teknik özellikleri "Gazelle" şehir ve şehirlerarası ulaşım için bir araba kullanmanıza olanak sağlar.

ceylanın teknik özellikleri

Araç açıklaması

Aracın toplam ağırlığı 3,5 ton. Ve bunun anlamı, bir araba sürmek, yani "B" kategorisini açmak hakkına sahip olan herkes tarafından yönetilebilir. Aynı sebepten ötürü "Gazelle" nin şehrin sokaklarında geçmesiyle ilgili hiçbir sorun yoktur. Aracın dönüş yarıçapı 5,5 m'dir (çoğu “araba” dan daha azdır). Taşıma kapasitesi - 1,5 bin kg, bu tür araçların kısa mesafelerde taşınmasında avantaj sağlar. Vücudun yükleme yüksekliği 1 m'dir, bu da özel araçlar kullanılmadan yüklenmeye izin verir. Aracın gövdesinin uzunluğu 3 m, genişliği 1.95, kenar yüksekliği 40 cm.

Özellikle yol hakkında endişelenemezsinaraba kullanırken "Gazelle 3302". Yerden boşluğun teknik özellikleri - 17 cm - yol dışı gitmesine izin verir. Tabii ki, bu bir kros aracı değil, Rus yolları bir araba için korkunç değil. Özellikle "göze" yüklenirse.

Arka aksın öncü olduğu her zamanki varyasyona ek olarak, tam sürücüde değişiklikler var. Böyle bir araba yağmurla yıkanmış bir astarın bile üstesinden gelecektir.

Başlığın altına bak

2000'den önce üretilen "Gazeller" başlık altında., yıllardır test edilen araba "Volga" ile bir motor vardı. Ancak gücü her zaman yeterli değildi ve son zamanlarda tasarımcılar yeni bir enjektör motoru kurmaya başladılar.pervane ceylan özellikleri

"Gazelle" (teknik özellikler tabloda sunulmuştur) Zavolzhsky ve Ulyanovsk motor tesisleriyle tamamlanır:

UMZ-4216

ZMZ-4063

Hacim, l

2.89

2.28

Güç, l. a.

110

110

Maks. dönme momenti, N. m

21.6

19.1

Şu anda, daha sık ve daha sık dizel yakıt üzerinde çalışan bu tür araba bulabilirsiniz. Ekonomik motor şirketi "Cummins" aşağıdaki parametrelere sahiptir:

 • güç - 120 litre. s.
 • hacim - 2,8 l;
 • yakıt tüketimi - 100 km'de 10 litre.

"Gazelle" nin teknik özellikleriAyrıca metan veya propan üzerinde çalışmak için gaz tüpü ekipmanı monte edin. İki tür yakıtın kullanılması - benzin ve gaz - aracı daha ekonomik hale getirir. Örneğin, kış koşullarında, benzin sayesinde, araba başlamak kolaydır. Daha sonra sürücü parasını önemli ölçüde koruyan gaza aktarılır.

Yol güvenliği için önemlibir fren sistemine sahiptir. "Ceylan" olarak bu şekilde 80 km / saat hızda bir minimum (60 m) kadar fren mesafenin azaltılması, hidrolik ön disk ve arka tambur fren ayarlayın.

kabin

Normal kargo "Gazelle" kabinde 3 koltuk var- Bir sürücü ve iki yolcu. Altı kişilik bir kabin ile bir değişiklik var. "Gazelle düet" in teknik özellikleri standart olanlardan biraz farklıdır - vücut daha kısadır. Makinenin toplam uzunluğu - 5.5 m - değişmez. Bu tür arabalar, pencereler, inşaatçılar-tamirciler, acil servis işçileri montajcıları arasında popülerdir. Cep telefonunu nesneden nesnelere, malzeme ve ekipmanı taşımaya ihtiyaç duyuyorlar.

gazelle 3302 özellikleri

Yollarda, 4 m'ye kadar uzatılmış araç bulabilirsiniz. Aracın sahibi bu aracı benzer şekilde değiştirmek isterse, özel izin alması gerekir.

Gazelle'nin tasarımı güvenilirdir, ancak yolda herhangi bir şey olabilir, kimse mücbir sebeplere karşı sigortalanmaz. Çok deneyimli olmayan bir sürücü bile, küçük onarımları kendisi yapabilir veya tekerleği değiştirebilir.

Özetlemek gerekirse, şunu kaydettik: Gazelle'nin teknik özellikleri, yerli otomobil endüstrisinin bu çocuğunu sadece Rusya'da değil, Sovyet sonrası tüm mekânlarda da en popülerlerden biri haline getirdi.

Gazelle nin ana teknik özellikleri 2019

Gazelle nin ana teknik özellikleri 2019

Related news

 • Paskalya için ne olmalı Paskalya için Christian eskizleri
 • Meyveli Petibörlü Pasta
 • Kurban Eti Pişirirken Dikkat Edilecek Konular
 • Özcan Denizin düğün yeri belli oldu
 • Salonunuz İçin Modern 2019 Shaggy Halılar

 • Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri


  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri

  Gazelle nin ana teknik özellikleri