Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 2019

Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 2019

Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 17 10.02.2019, 03:41

Güzellik arzusu. Elena Bukreeva

Seksenlerin başlarında ülke hala yoktuyeni trendler ve temiz hava nefesleri. Sovyet televizyonunda genel nüfus için yalnızca uzun süredir kaydedilmiş ve modası geçmiş sabah egzersizleri gösterildi. Bu eylem, depresif, muhafazakâr ve kuru bir şekilde gerçekleştirildi. Sıradan insanlara, spordan uzakta, vücudun güzelliği üzerinde çalışmak ilginç değildi. Veya daha önemli şeyler vardı.

Elena Bukreeva. biyografi

Birçok ilginç kişilik ve isimlerşimdiye kadar yirminci yüzyılın seksenleri. Sovyetler Birliği'nde Ritmik Cimnastikte Spor Usta Onurlu, sporcu: - Bir isim Elena Bukreeva, biyografi 1979 den 1984'e kadar sporda çok parlaktır. Elena Konstantinovna Bukreeva 1965 yılında SSCB'de dünyaya geldi. Jimnastikçiler grubunda spor ödülleri var: Dünya Kupası - altın, Belgrad, 1983; Avrupa Şampiyonası - altın, Stavanger, 1982. Kadın figürünün, vücudun sıkılığının ve ahenginin güzelliğinin simgesi haline geldi. Nasıl?

Elena Bukreeva

Ritmik cimnastik. doğum

O zamanlar, zaten deniz aşırı kazanıyordu.aerobiklerin popülaritesi, TV ekranlarından müziğe kadar bir sürü parlak modeller halka akıllı ve genç görünmeyi öğretti. Sovyetler Birliği'nde yüksek çevrelerde bir yerde benzer bir proje başlatmaya karar verildi, bu da o zamanlar bir atılımtı. Güzel jimnastikçileri aldı, en iyileri. Ve öyle ki, omuzlarının arkasında önemli kayıtlar vardı.

Elena Bukreeva onlardan biri haline geldi. Güzel, zarif, karizmatik jimnastikçi. Başkaları arasında kendi tarzında öne çıktı. Egzersiz kompleksi sadece atletler, koreograflar tarafından değil, oyuncular tarafından da geliştirildi. Görev, sıradan insanlar için parlak, etkileyici bir spor şovu yaratmak için kuruldu. Elena Bukreeva bu konuda aktif olarak yer aldı, katkıda bulundu. Özellikle, Bukreeva, egzersizlerinden birkaçını önerdi; bunlara, ev kadınları da dahil olmak üzere, herhangi bir kişinin erişebildiği sporlardan uzak kaldı.Elena Bukreeva spor masterı

Bagajın oturma pozisyonunda bükülmesi, push-up'lardizlerden, gergin çizgiler ve yarım ip. Elena kompleksini iki parçaya ayırdı: aerobik ve güç. Kas gruplarının derecesine göre yükler değişkendir. Sporcunun tecrübesine dayanarak, bu anların vücudun sağlıklı ve uyumlu gelişimi için önemini biliyordu. Bukreeva Elena, nefes almayı ve kasları rahatlatmak için egzersiz çalışmalarının sonunda ileti dizisini doğru şekilde bitirdi. Bu kompleksi "Ritmik cimnastik", "Rhythm" olarak adlandırdılar. Terim yeni, çünkü "aerobik" tanımı o zaman yabancıydı. Güzel müzik yakalandı. Ritmik cimnastik salınımları haftada üç kez yayınlandı ve inanılmaz bir başarı ve popülarite kazandı.

Elena Bukreeva biyografi

Ani popülaritesi

Sıradan bir olay gibi görünüyor. Ancak, sporda güzellik ve yaratıcı yaklaşımın bu tür tezahürlerine alışmamış bir ülkede, bir miktar devrim gerçekleşmiştir. Program, Elena Bukreeva ve diğer sporcularla birlikte, aynı derecede çekiciydi. Her biri kendi hayranlarının bir ordusunu oluşturdu. Elena Bukreeva, Mart ayından Ekim 1985'e kadar iki ritmik jimnastik bültenini gerçekleştirdi. Sorunlardan sonra güçlü bir rezonans vardı: Birliğin sayaçlarında Elena Bukreeva'nın imgesiyle birlikte takvimler ve posterler göründü. Herkesin taklit etmek istediği bir güzellik ve stilin sembolü haline geldi. Ve anlaşılır, ekranda sporcunun parlak baskılar, şık gösterişli güzel jimnastik mayoları ortaya çıktı. Bu, ev hanımlarının gündelik hayatında parlak bir nokta oldu.

Elena Bakrayeva biyografi ve fotoğraflar

Güzelliğin peşinde

Bundan sonra, her birinde renkli göstergeler ortaya çıktıkendine saygılı kızlar, kadınlar! Herkes tıpkı Elena gibi görünmek istedi. Aniden her biri sadece bir çaba gerekir çıkarabileceğiniz güzel bir vücuda sahip olduğunu fark uyandı! Güzelliğin arzusu ülkemizde uzun zamandır söndü, ama er ya da geç patlak verdi. Elena Bukreeva'nın biyografisi (yukarıdaki fotoğraf) ülke nüfusunun çoğu için ilgi çekici hale geldi. Birçok ev, imajı ile renkli bir posteri veya takvimi astı.

Nüfusun erkek kesiminde hayır deyinbu gereklidir. Herkes güzel sporcuları severdi, hatta onlarla yapmadan, erkekler ritmik jimnastiğin serbest kalmasına izin vermemek için alarmlı saatler yaptılar! Bu anlamda, spor ustası Elena Bukreeva, o sırada ülkenin seks sembolü olmamıştı. Yeni - sağlıklı bir yaşam tarzı, insan vücudunun güzelliği ve sağlığının anlaşılması için bir atılım yapıldı. Spor ve kişisel gelişim konusunda gerçek bir ilgi ortaya çıktı, kendilerini sevmeyi öğrenmeye başladıkça birçok kadının kalplerinde sıcak bir kıvılcım ortaya çıktı.

Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 2019

Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 2019

Related news

 • Kestane çorbası nasıl yapılır
 • Cocostar Kurabiye Yapılışı
 • Yiyecekler Buzdolabında Nasıl Saklanmalı

 • Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 36

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva


  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 99

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 11

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 44

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 49

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 80

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 27

  Güzellik arzusu. Elena Bukreeva 45