Güzel alt pres - bu kolay

Güzel alt pres - bu kolay!

Alt basının en sorunlu kısmısevgili göbek. Ve sadece kadınlarda değil, aynı zamanda erkeklerde de. Rahatlama basınına sahip olmanız için, bir dizi egzersiz yapmanız, doğru beslenme düzenini gözlemlemeniz ve eğer varsa, alt basın alanındaki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak kardiyo egzersizleri yapmanız gerekir.

Birçok kişinin alt basının nasıl pompalanacağı hakkında bir sorum var, bunun içinde karmaşık bir şey yok. Alt basının temel alıştırmaları:

1 numaralı egzersiz. Yere yatın, bacaklarınızı kaldırın ve 90 derecelik bir açı elde etmek için dizlerinizi bükün. Ellerde iki kilodan fazla olmayan küçük bir top ya da halter alabilirsiniz. Kollarınızı dirseklere hafifçe bükün ve dambılı göğsünüze doğru yatırın. Alt basının kaslarını gerdirin, kollarınızı öne doğru uzatın, skapulayı olabildiğince yere yırtıp, bacaklarınızı düzleştirin, bir saniye bekleyin. 3 yaklaşımın fiziksel hazırlığına bağlı olarak egzersiz 15-20 kez yapılmalıdır. Ayrıca, idam tekniğini takip ettiğinizden emin olun, loin sıkıca yere bastırılmalıdır, bu omurga üzerindeki yükü ortadan kaldıracaktır.

Egzersiz 2. Yere yat, bacakları düz, eller gövde boyunca. Bacaklarınızı mümkün olduğunca yavaşça kaldırın. Birkaç saniye boyunca bu pozisyonda tutun ve daha sonra bacaklarınızı düz bir şekilde indirebilir, ancak zemine değmeyebilirsiniz. Bu egzersizi zorlaştırmak için vücudu ayaklarınızla aynı anda kaldırabilirsiniz. 3 yaklaşım için egzersiz en az 15 kez gereklidir.

Egzersiz 3. Alt basın ve lateral kasları pompalamak için klasik bükülmeler. Yere yatın, bel yere basılır, bacaklarınızı bükün, böylece 90 derecelik bir açı oluşur, başın arkasında eller. Bacaklarınızı düzleştirin, gövdeyi yukarı kaldırın ve bıçakları yerden kaldırarak çıkarın. Bu alıştırma ayrıca bir şekilde daha gerçekleştirilebilir. Yerde yatarken bacaklar, başın arkasında eller% 90 bir açı oluşturur. Alternatif olarak bacaklarınızı düzeltin ve ters dirseğinizi bükülmüş bacağınıza bükün. Bu, basının yan kaslarını pompalamaya yardımcı olacaktır. 3 yaklaşım için en az 30 kez egzersiz yapın.

Egzersiz 4. Bu etkili egzersizi gerçekleştirmek için bir çarpma koluna ihtiyacınız olacaktır. Dayan, eller omuzların genişliğinde bulunmalıdır. Düz bacaklarınızı 90 derecelik bir açı oluşturacak şekilde kaldırmaya başlayın. Düz bacakları kaldırmak çok önemlidir, bu yüzden alt basına daha fazla baskı uygularsınız, bu pozisyonda birkaç saniye kalır ve bacaklarınızı aşağı doğru alçaltın. Tercihen en az 10 kez bir egzersiz yapın, ancak hazırlıksız insanlar için bu çok zor görünebilir, bu yüzden sağlığınız tarafından yönlendirilmelidir.

5 numaralı egzersiz. Bu egzersiz sadece alt bası için değil, aynı zamanda tüm karın kasları gruplarının yanı sıra göğüs, kol ve kalça kasları için de uygundur ve hatta yağları yakmaya da yardımcı olur. Başlangıç ​​pozisyonu basmak gibidir. Fırçalar omuz eklemlerinin altında, bacaklar omuz genişliğinde ayrı, pelvisi izle, yukarı ve aşağı kaldırmaya gerek yok. Vücudun düz bir çizgi olması gerekir. Başlangıç ​​pozisyonunu değiştirmeden, bacakları dönüşümlü olarak göğsüne sıkın, bir saniyeliğine kalır. Egzersiz oldukça karmaşıktır, 3 yaklaşım için 8 kez yeterlidir.

Basın kanaması karmaşık ve uzunSüreç, bu yüzden çok zaman ve çaba harcayacağınız gerçeğine hazırlıklı olmalısınız. Egzersiz yapmaya ek olarak, doğru beslenmeyi izlemeli, egzersizden 2 saat önce ve sonra yememelisiniz. Diyet fırın ürünlerinden, yağlı yiyeceklerden ve tatlıdan uzak durun, mümkün olduğunca az karbonhidrat yiyin. Ayrıca midede yağ yakan kardiyo egzersizlerini yapmak da gereklidir. En etkili eğitim çalışıyor. Koşarken, çok fazla kalori yakılır ve bu gerekli rahatlamayı yaratmanıza yardımcı olur.Related news

 • Ayak kaşıntısı neden olur ile Etiketlenen Konular
 • Ne tür arızalar var. Likbez içki severler için
 • Bülbül Yuvası Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Mikail Dede Göktürk Kızı Şiiri
 • Yüzdeki Tüyler İçin Doğal Çözüm

 • Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay


  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay

  Güzel alt pres - bu kolay