Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2019

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2019

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 71 05.02.2019, 04:27

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar

Banyo tasarımı konusun da sıradanlığı bozmak isteyenlere önerebileceğimiz banyo modellerinin başında birbirinden özel renkli banyo tasarımları gelmektedir. Sizler için birbirinden modern ve farklı tasarımları göz kamaştıran banyo modellerini bir bir sıralıyoruz, fikir alması, evlerinizde tasarıma dönüştürmesi sizlere kalmış duruma…

1. Parıltılı Duvar Kâğıtları

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri

Krem banyo tercih etmekten hoşlananlar için şahane bir banyo tasarımı sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Banyosu ağır bir görüntüye bürünsün isteyenler için açık renkli banyolar, istenen görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Işıltılı duvar kaplamalarından yaralanarak ve krem rengine en çok yakışan kahve tonlarının bütünleşmesi ile oluşan banyo dolapları ile sizlerde şahane bir banyo dekorasyonu‘na sahip olabilirsiniz.

2.Çiçekli seramikler ile banyolar renklensin

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-1

Orkide çiçeğinin zarifliğini banyolarınıza taşımaya ne dersiniz? Orkide pembesinin loş ışığı banyolarınıza ilham olmaya geliyor. Banyo keyfinizi katlayacak ve banyodan çıkmak istemeyeceğiniz bir tasarıma sahip olabilmek için sizlerde çiçek desenlerinden oluşan seramikleri tercih edebilirsiniz.

3.Banyonuzda yeşil rüzgârı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-2

Farklı renklerden oluşan banyolar bu sezonun en popüler modelleri, özellikle yeşil ve krem uyumu ortaya göz alıcı tasarımlar çıkartmaktadır. Sizlerde banyonuzda yer alan seramikleri ve banyo dolaplarını yeşil renginden yana tercih ederek hayal dahi edemeyeceğiniz şıklığa kolayca kavuşturabilirsiniz. Banyo dolaplarınızdan tutunda yer döşemelerinize kadar yeşilin hâkimiyetini banyonuzda muhafaza edin.

4. denizi andıran tasarımlar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-3

Kendini her mevsim bir deniz kenarındaymış gibi hissetmek isteyenler için; şahane bir tasarım karşınızda. Berrak sulardan ilham alınarak banyolarınıza renk katan tasarımlar oldukça göz alıcı bir şıklığa sahip. Turkuaz mavisi ve beyaz renkli seramikleri kullanarak sizlerde banyolarınızda şahane bir görüntüye sahip olabilirsiniz

5. klasik modern banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-4

Banyonuzun ferah ve geniş görünmesi için mutlaka dekorasyon kısmında aynalar yer verin. Çeşitli dolaplar ve çamaşır makinesi de içine alan derli toplu alanlar modern banyoları ortaya çıkartmaktadır.

6.Kullanışlı banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-5

Jakuzi keyfi ile banyodan çıkmaz istemeyecek ve duvara monte edilen cam raflar ile çok kullanışlı banyolara sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve temizliği pratik olan banyolar için sizlerde duvara raf detaylarını düşünebilirsiniz.

7.romantik banyo tasarımı:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-6

Kırmızı renginin banyolarda hakim olmasını tercih edenlerdenseniz sizler de kırmızı renkli ve desenli seramikleri tercih ederek büyüleyici bir banyo tasarımlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Uzun bir küvet hemen yanı başında klozet ve lavabo dar banyoları bir anda farklı görüntüye taşıyabilmektedir.

8. Otantik banyo şıklığı

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-7

Otantik banyo hayali kuranlar için şahane fikirler burada. Banyonuzdaki seramikleri çiçek motiflerinden yana seçerek sizlerde fraklı bir ortama sahip olabilirsiniz. Lavabonuzu hemen küvetin yanı başında dizayn ederek farklı bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

9.Hareketli banyolar:

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-8

Banyo tasarımınızı hareketlendirmek için yine duvarlarda kullandığınız seramikler çok önemlidir. alta ve üst taraflara daha minik seramikler kullanarak istediğiniz hareketi kolayca yakalayabilirsiniz. Banyo aydınlatmanızı sıra dışına kullanarak sarkan top avizeler halinde yaparsanız göz alıcı banyo tasarımına sahip olabilirsiniz.

10. banyolarda saray şıklığı.

cok-begeneceginiz-modern-banyo-modelleri-9

Tüm banyonuzu baştan sona vişneçürüğü seramikleri ile döşemeye ne dersiniz? Çeşitli aksesuarlar ile banyonuzun rengini farklı yönlere çekebilirsiniz. Bunun için duvarlarda bulunan dev aynalar oldukça önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Dikkat Çeken Benzer Konular
Sıradan Banyonuzu Yenilemeden Değiştirmenin 9 Yolu
Tabi ki hepimiz güzel, rahat bir banyo hayal ederiz… ama birçoğumuz sıradan, ortalama ve lüks şeylere bütçe ayıramayacak bir banyo sahibiyiz. Fakat oynayabileceğiniz kartlar içinde banyonuzu yenilemek yoksa da, banyonuzun daha özel olması için yapabileceğiniz birçok şey var. İşte bunun için dokuz fikir: 1-Banyonuzu soğuk renklere boyayın. Bir teneke kutu fiyatına banyonuzu negatif bir yerden,
İşinize Çok Yarayacak Banyo Depolama Fikirleri!
Dağınık gözüken banyolarınızdan sıkıldıysanız, dolaplarınızın kapasitesini yetersi buluyorsanız ihtiyacınız olan ilhamı galerimizde bulabilirsiniz. Banyolarımızın dolap kapasitesi genelde yetersizdir. Ne kadar toplasakta dolaplara sığmayan eşyalar ile başımız derde girmektedir. Havlularımızı, sabunlarımızı ve benzeri banyo ürünlerini kolay ulaşabilmek ve başka odalarımızdaki alan kayıplarını engellemek için hepimiz banyolarımızda depolamayı isteriz. Bu fikirler hepimize çok yardımcı olacak! Alafranga Tuvalet
Orijinal ve Pratik Çamaşırlık Tasarımları
Çamaşır askıları, çamaşırlıklar yeteri kadar önem vermediğimiz şeyler arasındadır. Aynı bulaşıklık gibi, çamaşırlığı da oldukça sık kullanırız. Bir düşünün: çamaşırlarınızı yıkarken ve kuruturken işinize çok yarayacak etkili ve pratik bir yol. Bu yüzden doğru tipteki çamaşırlığı seçmek önemlidir. Çamaşırlıklarla ilgili bir diğer gerçekse, ayaklı olmaları gerekmediği, ne kadar basit olurlarsa o kadar iyi. Alandan tasarruf
Küçük Banyonuzu Kocaman Gösterecek Büyük Yer Kazandıran Fikirler
Boş alanlar bir problem olurken, biz de bu alanların her santimini nasıl kullanılabileceği konusunda size yardımcı olmak amaçlı seçeneklere baktık. Bu özellikle o alanda sahip olduğumuz bir çok eşya için daha fazla depolama alanı gerektiği için önemlidir. Bugün bu alanlar çoğunlukla banyolar olmakla beraber biz size bir küçük banyonuzu kocaman gösterecek büyük yer kazandıran fikirleri
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2019

Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 2019

Related news

 • Türk Kahvesi Maskesi İle Cilt Bakımı Ve Peeling Yapın
 • Dentistanbul’da Çocuklara Kahkahalar Eşliğinde Diş Tedavisi
 • Bahar aylarında çocukların hastalanmaması için ne giydirilmelidir
 • Ambalaj, özel bir görüntü oluşturur
 • Şikayetlerin yönetim şirketine gönderilmesi. Yönetim şirketinin hareketsizliğine karşı şikayet (örnek)
 • Acele çay pasta: en popüler tarifler. Pasta Eşikteki Konuklar

 • Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 57

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar


  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 3

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 32

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 7

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 85

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 5

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 72

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 37

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 16

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 47

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 99

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 96

  Gördüğünüzde Çok Kıskanacağınız Renkli Banyolar 93