Güneydoğu turunda vahşet 2019

Güneydoğu turunda vahşet 2019

Güneydoğu turunda vahşet 64 04.02.2019, 12:01

Güneydoğu turunda vahşet!

Motosikletle  ’dan Güneydoğu turuna çıkan ve ’nın Halfeti İlçesi’ne geldikten sonra kendilerine ulaşılamayan emekli 51 yaşındaki Abdullah Türk ile bir uluslararası petrol şirketinde çalışan 33 yaşındaki Engin Öksüz’ün, metruk bir evde cesetleri bulundu. Engin Öksüz’ün yeğeninin ise 12 saat önce Facebook üzerinden çağrı yaptığı ortaya çıktı. 
Yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu Türk ve Öksüz’ün başları taşla ezilerek öldürüldüğü tahmin edilen cesetleri otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 

YEĞENİ FACEBOOK MESAJIYLA ARIYORDU

Engin Öksüz’ün yeğeninin 12 saat önce Facebook’ta yazı yayınladığı ortaya çıktı. “Arkadaşlar amcam Engin Öksüz ve arkadaşı Abdullah Türk yaklaşık 6 gün önce motorla birlikte Doğu turuna çıktılar. En son Şanlıurfa’da Birecik ile halfeti yoluna girdiklerinden beri ikisindende haber alınamıyor. Telefonları kapalı. Jandarmalar bugün saat 18:00 sularında Şanlıurfa Çelen köyünde motorları anahtarlar üzerinde bir şekilde terkedilmiş buldu. Az ilersindeki bölgede kıyafetleri etrafa dağılmış kamp çadırları dağılmıştı. Lütfen gören bilen veya bir haber alan saat kaç olursa olsun benimle irtibata geçsin.” 

METRUK BİNADAN KÖTÜ KOKULAR GELİNCE... Halfeti’nin birkaç kilometre uzağındaki Çeken Mahallesi’nde düh gece geç vakit bölgeden geçenler, kullanılmayan metruk bir binadan kötü kokular geldiğini fark edince durumu polise bildirdi. İhbar üzerine eve sevk edilen polisler, evde başları taşla ezilerek öldürülen 2 erkek cesedi bulunduğunu fark etti. Yapılan incelemede, cesetlerin 3 gün önce yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu ve bir gece önce motosikletleri bulunan Güneydoğu turuna çıkan Öksüz ve Türk’e ait olduğu saptandı. 
Her ikisi de evli ve birer çocuk babası olan Öksüz ve Türk’ün cesetleri, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polis, motosiklet ile tura çıkan Türk ve Öksüz’ü başlarını taşla ezerek öldüren şüpheli ya da şüphelilerin bulunması için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Güneydoğu turunda vahşet 2019

Güneydoğu turunda vahşet 2019

Related news

 • Terbiyeli Brokoli Yemeği Videosu
 • İran’dan ABD’ye Hürmüz Boğazı’nı kapatırız’ uyarısı
 • Anne yapımı damla sakızlı kurabiye tarifi
 • Peşmerge Güçleri Güver-Mahmur Cephesi Sorumlusu Sirwan Barzani

 • Güneydoğu turunda vahşet 22

  Güneydoğu turunda vahşet


  Güneydoğu turunda vahşet 100

  Güneydoğu turunda vahşet 39

  Güneydoğu turunda vahşet 53

  Güneydoğu turunda vahşet 51

  Güneydoğu turunda vahşet 50

  Güneydoğu turunda vahşet 61

  Güneydoğu turunda vahşet 10