Fungicide Skor: kullanım talimatları 2019

Fungicide Skor: kullanım talimatları 2019

Fungicide Skor: kullanım talimatları 23 22.02.2019, 14:13

Fungicide "Skor": kullanım talimatları

Bugün, tarım hayal etmek zorçeşitli hastalıklara, mantarlara ve virüslere ve aynı zamanda böcek zararlılarına karşı koruma sağlayan modern ilaçların kullanılmaması. Ana rollerden biri, her yıl tonlarca ürünü tasarruf etmenizi sağlayan mantar ilaçlarına atandı. Bunlar mantarlardan preparatlar. Çiçeklenme sırasında ağaçları tedavi etmek için kullanılırlar. Bu ilaçlardan biri "Skor". Kullanım talimatları, bu fungisitin olağanüstü güvenilirliğini göstermektedir.hızlı kullanım talimatları

Genel açıklama

Her hastalıktan her derde deva olmaz.insan hastalıklarının dünyasında. Bitkiler ile her şey biraz farklı. Canlı bir örnek "Skor". Kullanım talimatları, bunun tarla ve bahçe mahsullerini bir dizi hastalıktan korumak için tasarlanmış sistemik bir mantar öldürücü olduğunu vurgular. Ayrıca, mantar hastalıklarının önlenmesi ve tedavisi için kullanılabilir. Doğru ve zamanında kullanımı, risklerin azaltılmasını ve mahsulün kayıplardan korunmasını mümkün kılar.

özellikleri

İşleme başlamadan önce talimatları okuyunuygulamada. "Skor" üç-bir-bir çare, koruyucu, bağışıklık kazandırıcı, iyileştirici eylemdir. İlacın özellikleri uzun zamandır çalışılmış ve bahçıvanlar tarafından çok takdir edilmiştir. Bu triazoller arasında en güvenilir fungisittir. Aktif aktif madde difenoconazole'dur. Suda çözünen bir konsantrat şeklinde üretilir. Güvenlik gözlenirse, zarar vermeyecektir.kullanım için scorch fungicide talimatları

Meselenin şekli

Bugün herhangi bir mağazada ilaç satın alabilirsinizbahçıvanlar için. Her flakonda kullanım için kapalı bir talimat vardır. "Skor" sıvı formda serbest bırakılır. Çoğu zaman dükkanlarda tek ampullerde bulunabilir. Ancak büyük çiftlikler şişeleri satın alma fırsatına sahip. Seyreltildiğinde, mat beyaz bir renk oluşturur ve 20-30 dakika sonra yoğunluğu azalır. Bahçe ve iç mekan bitkilerini mantar hastalıklarına karşı tedavi etmek için kullanılır.

Yaz sakinleri, "Skor" fungisitini çok takdir ediyor. Kullanım talimatları, düşük toksisitesini ve etkililiğini vurgulamaktadır. Bu preparatla zamanında tedavi edilen bir bitkinin, bir mantar enfeksiyonu belirtileri gösterdiği not edilmemiştir. Ve yayılan hastalık neredeyse her zaman "Skor" kullanarak durdurmak için yönetilmektedir. Sadece en şiddetli durumlarda, mantar bitkinin hayati organlarını yok etmeyi başardığında, ilaç güçsüzdür.hızlı hazırlık

Eylem mekanizması

Aktif maddenin sistemik bir etkisi vardır. Biraz açıkla. Yaprağın yüzeyinde bir film oluşturan temas eylemleri hazırlıkları vardır ve bununla temas ettiğinde, mantar veya böcek sporları feci bir etkiye sahiptir. Fakat yağmur ya da sulama, çareyi kolayca temizleyecektir ve bitki yine savunmasızdır.

Başka bir mekanizma var. İlaç bitkinin dokularına nüfuz eder. Miselyumun bir baskısı var ve bunun sonucunda da yok oluyor. Bu, ilacın mükemmel bir şekilde yardımcı olduğunu ve bir çare olduğunu açıklamayı kolaylaştırır.kullanım için hızlı talimatlar yorumlar

Etki ne kadar hızlı gelecek?

Bu soru, her şeyden önce kamyoncuları endişelendiriyor,Özellikle acil önlem alınması gerekiyorsa. İlaç "Skor" ne zaman başlayacak? Kullanım talimatları teşvik edilmektedir: tedaviden yaklaşık 2 saat sonra, ilaç tamamen dokulara nüfuz edecek ve maksimum etkiye sahip olacaktır. Koruyucu süre 7-21 gün sürer. Yani, yaz boyunca mantar enfeksiyonu olasılığını tamamen ortadan kaldırmak için yaklaşık üç tedavi gerektirecektir. Önerilere göre, maksimum işlem oranı dört kat.kullanım için üzüm scull talimatları

İlacın başlıca avantajları

Bir kez daha neden olduğunu vurgulayalımKullanın "Skor". bahçecilikle deneyimlerinden hatırlıyorum kullanımı, geri bildirim ve gerçek dünya örnekleri için talimatlar yakınsama. Bitki dokusu içine hızla bu ilaç, bu nedenle hava şartlarına bağlı değildir. Bir istisna tedavi sırasında şiddetli yağmurdur.

Biyolojik aktivite kaydetmenizi sağlargeç sonbahar kadar yeşil yeşillik. Bu nedenle, bitki kış için iyi hazırlanır ve soğuk havaya maruz kalmaz. İlaç tedavi eder ve sonuç olarak, gelecek yıl daha büyük bir mahsulün hasat edilmesini sağlayacak ilave sayıda meyve oluşumu sağlar. Son olarak, ilaç sadece insanlar için değil, aynı zamanda çevre için tamamen toksik değildir.üzümlerde kullanım için scor fungisit talimatları

Hangi ürünler için kullanılabilir?

Başlangıçta, uyuz mücadelesine odaklanır.meyve ağaçları. Elma ve armut, kayısı ve kiraz, erik ve dut, şeftali ve vişne eriklerinde kullanılır. Hemen her yerde, "Skor" üzüm için kullanılır. Kullanım talimatları, aşağıdaki gibi hastalıklara karşı etkinliğini gösterir:

 • Scab.
 • Dalların kanseri.
 • Kiraz yaprak lekesi.
 • Fonetik solgunluk.
 • Klyastreosporioz.

Tabii ki, daha erken tedavi başlıyor, daha etkili olacak. Bununla birlikte, ilaç şiddetli salgınlarda bile mükemmel sonuçlar gösterir.

Kullanım önerileri

İlaç ekli göre su içinde seyreltilirtalimatlar. Her kültür için konsantrasyon biraz farklı olacaktır. Bugün, bu aracı kullanma tecrübesi, asma yetiştiriciliğinde uzmanlar tarafından benimsenmiştir. Bu araç fantastik sonuçlar gösterdi, verimin iki veya dört kez artırılmasına izin verdi. Ve bu, "Skor" fungisitini ayıran düşük bir maliyete sahip. Üzümlerde kullanım talimatları oidium, siyah nokta, kızamıkçık, siyah çürükten korunma ve tedavi için kullanılmasını tavsiye eder. Bunlar, mahsulün kısmen veya tamamen kaybına yol açan başlıca rahatsızlıklardır. İlacın uygulama oranı 0.3-0.4 ml, sonuç için bekleme süresi 10 güne kadardır. Genellikle sezon başına üç tedavi yeterlidir. Çalığın manuel olarak işlenmesi her gün izinlidir ve üç gün sonra mekanize edilir.

Işlem süresi

Herhangi bir hastalık tedaviden daha kolay önlenebilir. Bu nedenle, üzüm ve elma ağaçları, armutlar ve diğer ürünler büyüme mevsiminde püskürtüldü. Pembe bir tomurcuk fazı ile başlayarak, her 7-10 günde bir tekrarlanır. 4 kata kadar işleme çokluğu. İlacın doz oranı 10 litre su başına 2 ml'dir. Bir ağaç üzerinde 2 ila 10 litre bir çözelti bırakır. Hasat işleminden önceki son ay gerçekleştirilmez.

Frenk üzümü ve bektaşi üzümü uygun şekilde işlenirAşağıdaki önerileri ile. Tomurcuklanma döneminde ilk püskürtme, ikinci - çiçeklenme hemen sonra. Gerekirse, üçüncü bir tedavi gerçekleştirebilirsiniz, ancak hasattan iki aydan daha geç olmamak kaydıyla.

Kullanım önerileri

İlaç kendini en iyi şekilde gösterirHastalığın evreleri. İşlem sabah saatlerinde minimum rüzgarla gerçekleştirilir. Direnmeyi önlemek için, etki mekanizmasında farklılık gösteren farklı kimyasal gruplardan mantar öldürücülerin kullanılması önerilmektedir. Özellikle bu ilacın güvenliği ile çekti. Su ürünleri rezervuarlarının sıhhi bölgesinde kullanılmasına izin verilir, ancak ürünü suya sokmaktan kaçının.

Sonuçlandırmak yerine

Bahçe, olabilecek bütün bir bilimdirtüm hayatı anlar. Ancak yeni başlayanlar bile, mantar ilaçları kullanıyorsa her yıl mükemmel bir ürün ekleyebilir. Bu, bitkileri en ciddi rahatsızlıklardan koruyacak, tüm ovaryumu koruyacak ve bu senaryonun bir sonraki yıl için tekrarlanması için ön koşulları oluşturacaktır. Özellikle, ilaç, sünnet olma ihtiyacını ortadan kaldıracak olan, dalların zarar görmesini önleyecektir, bu da yumurtalıkların sayısının azaltılması anlamına gelmektedir.

Fungicide Skor: kullanım talimatları 2019

Fungicide Skor: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Beren saat yeni dizisi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Katlar için fırça: çeşitleri, seçimi ve kullanımı
 • Rus Prens Igor
 • Biberiyeli ve Rezeneli Tavuk
 • Kişisel Gelişim Planlaması

 • Fungicide Skor: kullanım talimatları 23

  Fungicide Skor: kullanım talimatları


  Fungicide Skor: kullanım talimatları 53

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 69

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 88

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 47

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 43

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 43

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 62

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 43

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 22

  Fungicide Skor: kullanım talimatları 77