Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 2019

Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 2019

Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 89 11.02.2019, 10:15

"Fransız" bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri

Şimdi Renault Duster çoktan düştüYerli sürücüleri ve ülkemizin otomotiv pazarındaki niş bulmak için. otomotiv mühendisleri ve pazarlamacılar üzerinde yıllardır evrensel araç yaratmak için çalışıyoruz. Ancak, modern crossover uzun listesinde evrensel çağrılabilir kim pratikte böyle değildir. Renault Arabası oluşturmak ve bütçe sedan sınıf golf kıyaslanabilir bir fiyat atamak istediğini açıkladığında Doğal olarak, çok iddialı ve kibirli geliyordu.

renault silgi özellikleri

Ama 2009'da, Fransızlar tüm dünyaya kanıtladılar.Onların fikri çok gerçek ve uygulanabilir, piyasaya, uygun bir fiyata, alıcılara böyle bir arabadan bekledikleri şeyleri sağlayan bir model getiriyor. Başlığı altında ünlü marka, dört tekerlekten çekiş ve dizel - hepsi bu kombine Renault "Duster". Renault Duster özellikleri de müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşıladı. Ama makaledeki tüm detaylar hakkında.

Dış ve iç dekorasyon hakkında uzun konuşma"Duster" bir anlamı yoktur. Bu araba, giyilebilir klasik kot çalışmak ve bir tatil piknik ve bazı durumlarda bir ceket ile kombine olarak ve bir restorana gidebilirsiniz. Tasarım "Duster" tamamen aynıdır. yollarda ve şehir bürokraside sinirleri koruyarak aynı zamanda ciddi bir şekilde ayarlı Siyah tamponlar ve alaşımlı jantlar ucuz sürümleri. "Duster" yayınlanması için "ceket" arabanın üst düzey konfigürasyona doğasında özelliklerdir. En sonunda Renault toz bezi özellikleri daha iyi oldu. Bu boyalı renk kademeli tamponlar, gümüş ve alaşımlı jantlar ile süs unsurlara sahiptir. Genelde, yalın siluet Duster çok belirgin ve potansiyel alıcıların büyük olası sayıda memnun etmek neden olur. Bir kısa çıkıntılar ve geniş tekerlek kemerleri onun oldukça iddiasız bir görünüm vahşetini ekleyin. Gördüğünüz gibi yazıya eklenen, tüm açılardan Renault Duster, araba fotoğrafları tahmin edebilir.

renault silgi satın

İç kısımda, genel olarak, göz yakalamak için değilsöyledi. Bununla birlikte, özel bir şikayetler yoktur: Logan'dan tanıdığımız olağan gösterge paneli ve merkezi konsol ve aynı zamanda pencere regülatörlerinin ve mikroiklim kontrol düğmelerinin anahtarlarının konumuyla ilgili şikayetler. Ama bu arabadaki en önemli şey pratiklik. Ve burada tam düzen: rahat koltuklar, geniş bir bagaj ve gerekli fonksiyonların eksiksiz bir takımı. Tüm paneller, ucuz malzemeden yapılmış olsa da, tam ve dikkatli bir şekilde ayarlanmıştır. Bu bağlamda, çok zor bir yolda bile ses çıkarmazlar. Ve iç mekanın tek ya da çok az detayı gümüş sınırları olan araçlardır ve Renault Duster'ın uygunluğu bütçe sınıf arkadaşlarıyla kıyaslanabildiği, iletim modları seçiminin yıkayıcısıdır.

renault silgi resimleri

Olası seçenekler için "Daster"Üç komple set halinde sunulur: 2 benzinli motorlar, 1,6 ve 2 litre hacim ve ayrıca bir buçuk litrelik dizel motor ile. Ön ve dört tekerden çekişli şanzıman mevcuttur. Tüm otomobiller 5- ve 6 vitesli şanzımanlar ile donatılmıştır ve zengin bir versiyon için, sadece bir ön teker çekiş ile bir makine sipariş etmek mümkündür. Motor ve konfigürasyon seçimi elbette herkes için kişisel bir meseledir. Genel olarak, Renault Duster özellikleri piyasadaki popülerliğini artıran modern bir alıcı için oldukça kabul edilebilir.

Renault Duster

Modernize Renault "Duster" tarafından düzenlendigüç tüketimi ve güvenilirliği şasi ünlüdür zaman içinde test edilen platformu Renault "Logan". Artan vuruş ile gelişmiş süspansiyon için, "Duster" bu rakamlar daha da yüksek. çok plakalı kavrama yardımıyla nissanovskoy Soyağacı ile çekişli şanzıman, otomatik arka tekerlekler ön kayma bağlar. Özellikle zor alanları aşılmasında yararlıdır zorunlu arkadaki sürücü bağlantısı vardır. Bütün bu yanı sıra ciddi bir 20 inç yerden yüksekliği ve iyi geometrik cross-country göz önüne alındığında, off-road yeteneği, alt ve kilitli diferansiyel koruma eksikliği dışında sınırlı "Duster".

Şimdi Renault Duster her şeyden satın alınabilirbayi mağazaları. Standart ekipmanın fiyatı yaklaşık 18 bin dolar olacak. En üst sürüm için 25 bin dolar kadar para vermek zorunda kalacak. Ancak, kabul etmeniz gerekir, Renault Duster özellikleri tamamen fiyatını karşılar.

Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 2019

Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 2019

Related news

 • Vera Wang Bahar 2019 Gelinlik Koleksiyonu
 • Jizrava
 • Kaya kristali. Taşın özellikleri ve anlamı
 • Fıstıklı Ressam Bere Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Çinli tenisçi Peng Shuaiye üç ay men
 • Avatar ın ikramiyeyi nasıl kazanması gerekir Oyunun sırları

 • Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 81

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri


  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 39

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 41

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 52

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 81

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 50

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 53

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 12

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 27

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 38

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 40

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 84

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 37

  Fransız bütçesinin gözden geçirilmesi - Renault Duster: otomobilin özellikleri 92