Ford Focus Hatchback 2019

Ford Focus Hatchback 2019 Ford Focus Hatchback

Ford Focus Hatchback

Üçüncü kuşak "Ford Focus" satışlarının başlamasından bu yana(hatchback) yaklaşık iki yıl geçti. Üçüncü reenkarnasyondan sonra fiyatın değeri de belirgin bir şekilde artmış olmasına rağmen, "Alman", iç pazarın en çok satan üyesi olmayı sürdürüyor.

Ford Focus HatchbackBugüne kadar "Ford Focus" hatchbackgolf sınıfının en çok satan otomobilidir. Toplamda, üç neslin de sayımı, Rus yollarında 750 binden fazla ford taşıyor. 2012 yılında, hatchback hafif bir facelift yaşadı, bunun sonucunda Focus çarpıcı bir dış aldı. Heyecan, sportiflik ve saldırganlık kelimenin tam anlamıyla davanın her santimetresinde görülür. "Ford Focus" hatchback'i (fotoğraf bu kelimelerin bir teyidi olarak kullanılacaktır), kinetik tasarımın ideal örneğini dile getirirsek, gerçeğe karşı çok fazla olmayacağız gibi görünüyor.

Dış - dinamikler ve stil uyum

Hatchback'in ön kısmı,bu arabanın yaratılmasında rehberli tasarımcılara göre. Güçlü, hava girişinin büyük bir "ağzı" olan ön tampon, hatchback'e oldukça agresif bir görünüm verir. Hava girişi, iki eğimli çıta ile üç kısma bölünmüştür. Aşırı bölümler özünde "aldatmacalar" dır. Sadece estetik bir yük taşımaktadırlar. Bunların yanında, krom kuyularda çerçevelenmiş şık sis lambaları var. Farlar biraz uzamış ve kurnaz bir bakış açısı yakalayarak aracın karakterini daha da öngörülemez kılıyor. Geliştiriciler geçilemeyen karanlığı beyaz bir güne çevirebilecek güçte xenon farlarıyla "Ford Focus" hatchback'i tamamladı.Ford Focus Hatchback Fotoğrafı

İç mekan - zevk için konfor

Söz konusu modelin dahili "dolması" olabilircep telefonuyla karşılaştırmak: basit, "tek renkli" olabilir ve her türlü elektronik yongayla arıza yaşanabilir. Her durumda, yüksek kaliteli malzemeler ve iç döşeme, teknik donanıma bakılmaksızın tüm versiyonlarda bulunur. "Ford Focus" hatchback'inin temel konfigürasyonunda bile, fiyatı 536 bin rubleye yakın bir derece ile başlar, oldukça kıskanılacak bir "çeyiz". Otomobil iki ön hava yastığı, hidrolik direksiyon, merkezi kilit, ABC, elektrikli parmaklıklar, sürücü koltuğuna yapılan çok sayıda ayarlama ve yeterince uzun olabilecek diğer seçenekler ile donatılmıştır.

Teknik özellikler

Üçüncü nesil hatchback'in temel versiyonu1.4 litrelik oldukça zayıf bir motor ve 85 "at" potansiyeli ile sunuluyor. Bu güç ünitesi sadece beş vitesli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Aracın fiyatının düşük olmasına rağmen bu sürüm, araç meraklılarımızla neredeyse talep görmüyor. Ruslar zengin iç donanımı olan güzel arabaları tercih ediyor. Ve ne kadar pahalı oldukları önemli değildir.Ford Focus Hatchback Fiyat

Bu nedenle, bizimYurttaşlar, Titanium versiyonunda "Ford Focus" hatchback'i kullanıyor. Bu en "paketlenmiş" sürümüdür. Evet ve maliyeti yaklaşık bir milyon ruble. Ancak bu versiyonun sahibi deri iç, otomatik park sistemi, park sensörleri, klima, üç litrelik 150 beygir gücü motoru ve çeşitli multimedya eklentileri içeren bir arabaya sahip.

"Ford Focus" hatchback olarak görenler"İnsanların arabası", bazı yönlerden doğru. Satın almak için - en mütevazi ekipmanlarla - dört yüz binden biraz daha fazla olabilir. Fakat böyle bir maliyet için “yerli Alman” sadece devletin kullanım programı tarafından gerçekleştirilir. Tam hatchback kümesinde, "insanların" unvanını hak iddia edemez.

Ford Focus Hatchback 2019

Ford Focus Hatchback 2019

Related news

 • Parathormon Yüksekliği
 • Uranüsün Troyan uydusu ve bu gezegenin yolcu gezginleri hakkındaki diğer ilginç gerçekler
 • Tarçın Bakır Saç Rengi
 • Etiket: E vitamini yağı
 • Gözün Retina: Tedavi zamanında olmalıdır

 • Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback


  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback

  Ford Focus Hatchback