Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 2019

Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 2019

Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 88 16.01.2019, 15:51

Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata

Şekerleme şirketi Fazer piyasada varYüz yıldan daha uzun zamandır zaten. XIX yüzyılda, şekerleme sanatının liderleri Fransa, Rusya ve İsviçre idi. İsviçre doğumlu şirket Karl Fazer'in kurucusu, bütün bu ülkeleri ziyaret etti ve o sırada en iyi öğretmenlerden şekerleme becerileri okudu. Bir süre sonra Finlandiya'ya gitti, en iyi şekerlemecilerden edindiği tüm bilgileri topladı ve şirket Fazer'i kazdı. Çikolata, tatlılar ve diğer şekerleme ürünleri, Karl'ın tarifine göre 100 yıldan fazla bir süredir üretilmektedir.

Fazer çikolata

Mükemmel kalite çikolata

Bu şirketin temel ilkesi mükemmelkaliteli ürünler ve inanılmaz bir tat. En başından şirketin kurucusu kadrosuna şunları söyledi: "Pastacılık ürünlerini, kalitelerinin müşterilerin beklentilerini aşacak şekilde yapmamız gerekiyor."

Eski tarihine rağmen, Çikolata Fazermodern takım tezgahlarında yaratılmış, şirketHala durur ve sürekli olarak ekipman geliştirir ve yalnızca doğal ve en iyi malzemeleri kullanır. Sürekli güncellenen teknoloji ve ürün kalitesinin geliştirilmesi sayesinde, bu şirket dünya pazarında son derece değerlidir. Fabrikalar çok nitelikli uzmanlar istihdam etmektedir.

çikolata

Bu şekerlemenin reçetesi değişmiyorzaten neredeyse 100 yıl. 1922'de sütlü çikolata çikolatası ünlü mavi sarcıda üretildi, o zamandan beri pişirme reçetesi değişmeden kaldı. Önerilen Fazer çikolata, Ekvator kakao çekirdeğinin yüksek kalitesinden dolayı çok popüler. Daima taze süt kullanın.çikolata fazer

Popüler çikolata barları Geisha çıktı1962'deki raflarda. Yıllar geçtikçe, bu türden çikolata çeşitleri sürekli olarak genişliyor ve şu sıralar çeşitli boyutlarda çubuklar, çikolatalar ve tatlılar var. Bir dizi çikolata Geisha, Fazer şirketinin en popüler markasıdır.

Şirketin varlığının tüm zamanları ortaya çıktıYüzden fazla tatlı. Çikolata Fazer, normal doğal siyah çikolatadan turuncu dolgulu süt ve yaban mersini yoğurdu olmak üzere çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

şeker

Çikolata Vantaa şehrinde üretilir ve tatlılar,marmelat ve pastiller - Lappeenranta'da. Popüler tatlılar Marianne 1949'dan beri piyasada. Bu ürün, Rusya'nın en iyi şekerleme geleneklerini ve Fransız nane aromalarını bir araya getiriyor.

En eski buluşlardan biribu güne kadar satılan, Pihlaja şeker, söylenti tarifi Rusya'da icat ve Finlandiya Karl Fazer için yanında getirdiği has it vardır. Çikolata sadece en iyi çeşitte bulunur ve şirketin profesyonel çalışanları tarafından iyice kontrol edilir.karl fazer chocolate

Sonuç

Şüphesiz, kaliteli ve lezzetli ürünlerFazer şirketinin ana ilkelerindendir. Bu şirket tarafından üretilen çikolata, tüm dünyada bilinmektedir. Ürünler sadece en iyi kakao çekirdeklerinden, sütten ve diğer maddelerden üretilir. Uzun yıllar boyunca ürün yelpazesi inanılmaz bir boyuta yükselmiş, her kişi tatmak zorunda kalacağı ürünleri bulacaktır. Bu şirketin ürünlerini neredeyse dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir mağazada satın alabilirsiniz.

Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 2019

Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 2019

Related news

 • Neden hep susadığını hissediyorsun
 • Kilo verdiren limonlu yoğurt kürü
 • Rengarenk Örgü Bere Yapımı

 • Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 64

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata


  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 45

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 12

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 3

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 44

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 61

  Firma Fazer - ünlü şekerlemecilerin en iyi gelenekleri çikolata 38