FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlarFGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar

23.05.2019

FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 83

FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar

Udmurt Cumhuriyeti, Izhevsk şehrindeIzhevsk Devlet Tarım Akademisi gibi bir eğitim kurumu var. Üniversite 1931'den beri çalışıyor. Onun varlığı yıllar boyunca, çok sayıda uzman yetiştirmiştir. Mezunlar arasında kamu ve politik figürler, önde gelen bilim adamları, büyük tarım işletmeleri başkanları vardır.

Izhevsk GSHA - girişçilerin doğru seçim

Üniversiteyi seçerken adaylar ve velileriLisansların ve akreditasyonun kullanılabilirliğine dikkat edin. İlk belge, bir eğitim organizasyonunun öğrencilere öğretme hakkı verir. Akreditasyon, üniversitenin resmi devlet statüsüyle diploma vermesine, askerlik hizmetinden ve diğer menfaatlerin ertelenmesine izin verir.

Izhevsk Eyaleti TarımıAkademinin tüm gerekli belgeleri var. Devlet akreditasyonu sertifikası Kasım 2015'te üniversiteye verildi. 13 Nisan 2021'e kadar çalışacak. Lisans ayrıca Kasım 2015'te Akademi'ye verilmiştir. Bu belge belirsiz bir süre için verilmiştir.

Izhevsk Devlet Tarım Akademisi

Izhevsk Devlet Tarım Akademisinde eğitim kalitesi

Izhevsk'de tarım akademisiKatılımcılar sadece geçerli bir lisans ve akreditasyonun varlığından değil, aynı zamanda aşağıdaki faktörler tarafından sağlanan üniversitedeki yüksek eğitim kalitesi nedeniyle de seçerler:

 • nitelikli öğretmen kadrosu;
 • eğitim kurumunun iyi malzeme ve teknik donanımı;
 • Modern eğitim teknolojilerinin eğitim sürecinde uygulama.

Yüksek eğitim kalitesi henüz sağlanamamıştır.Öğrencilerin kendi çalışmalarında başarıya ulaşmak için çaba sarf etmeleri sayesinde. Motivasyon akademik burs. "5" ve "4" için çalışanlara verilir. Araştırmada özel başarı için, bazı öğrencilere Udmurt Cumhuriyeti başkanından bir burs verilmektedir.

İsteğe bağlı meslekler edinme

Ruhsat ve devlet akreditasyonunun varlığı,yüksek eğitim kalitesi - üniversitenin tek avantajları değil. FGBOU IN "Izhevsk GSHA" nın (Izhevsk, INN - 1831036505) ana avantajı, ülkemizin ülke ekonomisinin çeşitli sektörlerinde talep edilen meslekleri elde etme fırsatının mevcut olmasıdır.

Izhevsk tarafından sunulan spesiyaller nedenTarım akademisi, ilgili? Mesele, tarımın gelişmesinin Udmurt Cumhuriyeti için çok önemli olmasıdır. Köy ve köylerde çocuklar için çeşitli kurumlar, spor tesisleri, yollar ve gaz haberleşmeleri yapılmaktadır.

fgbou Izhevsk Devlet Tarım Akademisi

Cumhuriyetin bu kesimlerinde yaşamın yeniden canlanması ile bağlantılı olarak, tarımsal profil kadroları çok popüler hale gelmiştir. Köylere ve köylere giden genç uzmanlar sunulmaktadır:

 • çalışmak;
 • mahfaza;
 • kaldırma;
 • ücretlere ek ücret.

Eğitim ve deney tesislerinin ve ahırların varlığı

Rusya'da 50'den fazla yüksek eğitim vartarım alanı ile ilgili kurumlar. Sadece 9 tanesi kendi eğitim ve deneysel bölgelerine sahiptir. Bunlar arasında Izhevsk Devlet Tarım Akademisi bulunmaktadır. Üniversitenin 8000 hektardan fazla toplam alanı vardır; sığırların geleneksel çiftlik hayvanları yaklaşık 1700 başlıdır.

Eğitim ve deneysel çiftlik ve ahırların başlıca görevleri şunlardır:

 • Pratik Eğitim Akademisi öğrencileri için organizasyon;
 • Bilimsel gelişmelerin kestirilmesi, araştırma çalışmalarının yürütülmesi, deneyler;
 • Tarım bitkileri, cins ve sığır hatlarının umut verici çeşitlerinin yaratılması.

Izhevsk Devlet Tarım Akademisinde fgbo organizasyonu

Agro-mühendislik fakültesi ve enerji ve elektrifikasyon fakültesinde lisans programı

Izhevsk Eyaleti TarımıAkademi, 12 alanda lisans eğitimi veriyor. Bu, yükseköğretimin ilk aşamasıdır. Enerji ve Elektrifikasyon Fakültesi, "Isı ve güç mühendisliği ve ısı mühendisliği" alanında lisans hazırlıklarını yürütmektedir. Mezunlar, mühendislik pozisyonlarında çalışarak, elektrik ve ısı güç sistemlerinin güvenilir, ekonomik ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlarlar.

Tarım mühendisliği fakültesi "Agro-mühendislik", "Kamu ikram hizmetlerinin üretimi ve organizasyonu", "Teknoferik güvenlik" gibi yönlere şöyle uyarıyor:

 • herhangi bir üretim çalışmasında gerekli olan geleceğin mühendis-mekaniği;
 • ikinci yönden, kamu catering organizasyonlarının gelecekteki teknolojileri, yöneticiler, üretim yöneticileri, şefler çalışması;
 • “Technospheric Security” i tamamlayan mezunlar, şirketteki tehlikelerin kaynaklarını tespit ederler, insan kaynaklı riskleri artırırlar.

fbbo vpo Izhevsk gsha

Tarım ve ormancılık fakültelerinde lisans derecesi

FGBOU VPO IzhGASHA'nın tarım fakültesi fakültesi 2 lisans derecesi sunmaktadır:

 1. "Tarla Bitkileri". Bu yön, tarımcıları üretir. Bu, tarımsal bitkilerin dikimini planlamak, verimi arttırmak için yöntemler geliştirmekle uğraşan tarımda önemli bir uzmandır.
 2. "Agrokimya ve agropsikoloji." Mezunlar toprak, agroekolojik ve tarımsal arazi etütleri yapar, bitki ve toprak analizlerini yapar, ekim için arazinin uygunluğunu belirler, gübre sistemi geliştirir, kimyasal ve su ıslahı yapar.

Orman fakültesi varyön "Ormancılık". Şube ormancılık operasyonlarının uygulanmasını denetler (yangın söndürme, orman koruma, av yönetimi vb.). Olası pozisyonlar forester, baş tacı, avcı, avcı. Ayrıca, ormancılık fakültesi "Arazi yönetimi ve kadastrolar" yönünü sunmaktadır. Gelecekte öğrenciler arazi etüdü ve arazi yönetimi, inşaat için arazi tahsisi taslağının hazırlanmasında görev alacaklar.

Izhevsk gsha Izhevsk Inn içinde fbbo

Zooengineering ve Economics fakültelerinde lisans programı

Eğitim organizasyonu FGBOU VO "IzhevskayaDevlet Ziraat Akademisi "her yıl Hayvanat Bahçesi Mühendisliği Bölümünde" Zootechny "yönü için öğrencilerin işe alımını yürütmektedir. Hayvanları üretebilen ve yetiştirebilen, hayvancılık ürünlerinin üretimini tahmin edebilen ve planlayabilen gelecekteki zooteknisyenleri hazırlar. Zoolojik mühendisliğin bir başka alanı "tarım ürünlerinin üretimi ve işlenmesi teknolojisi" dir. Gelecekte uzmanlar; peynir, sosis, yarı mamul, konserve, şarap yapımı, biracılık, şekerleme, makarna ve unlu mamul üretimi yapmaktadır.

İktisat Fakültesi eğitimi uygular2 eğitim alanında öğrenciler: "Yönetim" ve "Ekonomi". Katılımcılar arasında yüksek talep görüyorlar, çünkü tüm şirketler ekonomistler ve yöneticiler tarafından talep ediliyor.

fbbo vpo yozhsha

Izhevsk Eyaleti Tarım Akademisinde Özel

FGBOU "Izhevsk eyaletindeTarım Akademisi "uzmanlık üzerine 2 eğitim yönergesi. Bunlardan biri Veteriner Fakültesi'nde "Veteriner Tıbbı" dır. Bu doğrultuda, öğrenciler çeşitli hastalıkların teşhisini, önlenmesini ve tedavi edilmesini, hayvan ve bitkisel kökenli ürün ve hammadde, su ürünleri ve arıcılık alanlarında veterinerlik ve sıhhi kontrollerini gerçekleştirmeyi öğrenmektedir.

Bir başka uzmanlık alanı -"Ekonomik güvenlik" (ekonomi fakültesi). Mezunlar, vergi ve ekonomik güvenlik uzmanları, vergi müfettişleri ve danışmanlarının pozisyonlarına atanırlar. Görevleri ekonomik alanda ve yasallıkta hukuk ve düzeni sağlamaktır. Ekonomik ihlalleri açıklar, araştırır ve önlerler.

Eğitim kurumu hakkında yorumlar

Izhevsk Eyaleti TarımıAkademi incelemeleri öğrencilerden, mezunlardan, işverenlerden olumlu geribildirim alır. Öğrenciler iyi bir öğretim kadrosuna sahiptir. Üniversitede 360 ​​öğretmen çalışıyor. Bunlardan 47'si bilim doktorudur, 270 kişi bilim ve doçent adayıdır.

Izhevsk Eyaleti Tarım Akademisi incelemeleri

Öğrenciler ve mezunlar değerlendirmeleri hakkında konuşmakilginç öğrenci hayatı. Sadece disiplinlerin çalışmasını değil, aynı zamanda çeşitli yarışmaların organizasyonunu da içerir. Üniversitede öğrenciler için birçok grup var. Öğrenciler vokal koro stüdyolarına, gazetecilik kulübüne, spor bölümlerine katılabilirler.

FSBEU HPE «Izhevsk Devlet Ziraat Akademisi» ne girmek için değil mi? Bu soru birçok başvuru sahibi tarafından belirlenir. Bu adımı atmaya karar verenler kesinlikle tercihlerine pişman değiller - öğrenciler akademide eğitim görmek isterler ve mezunlar talep edilen bir mesleği aldıkları için mutlu olurlar.

FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlarFGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar

Related news

 • Su için evsel ters osmoz filtreleri
 • Kahraman: Hepsi bizim önderliğimizi bekliyor
 • Bebekler İçin Probiyotik Beslenmenin Önemi
 • Rüya Yorum: Dünyanın Sonu. Ne gördün
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 12

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar


  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 58

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 4

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 20

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 91

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 62

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 14

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 74

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 19

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 20

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 43

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 68

  FGBOU Izhevsk Devlet Tarım Akademisi: açıklama, uzmanlık ve yorumlar 39