24.06.2019

Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 37

"Ferrari F12": özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik

En pahalı ve muhteşem otomobillerden biri,popüler ve seçkin İtalyan kaygısı tarafından üretilen, "Ferrari F12" dir. Merkezi bir konumda bulunan bir motora ve gelişmiş bir arkadan çekişli motora sahip bir hibe turizmi. İlk kez otomobil 2012 yılında halkın dikkatine sunuldu. Zaman zaten geçti, ancak bu model hala popüler.

ferrari f12

Kısaca model hakkında

İtalyan üretici çok sık değilyeni ürünleri piyasaya sürüyor, bu yüzden her defasında yeni bir modelin sunumu planlanıyor, bu bir etkinlik. "Ferrari F12" modeli sadece bu oldu. Bu süper araba gerçekten bekliyordu.

2 koltuklu vücut için çaba sarf ettiFerrari'nin görüntü uzmanları ve modelin aerodinamik özelliklerini incelemek için çok zaman harcayan Pininfarina çalışanları. Bu durumda, görüntü tek bir "aile özelliği" kaybetti. Otomobilin spor görüntüsü, ön farların agresif bir bölümü, sıra dışı, kaslı formlara sahip genişletilmiş bir kaputu ve ayrıca büyüklüğü 20 inç olan büyük tekerlek diskleri sayesinde yaratıldı. Feed de başarılı olduğu ortaya çıktı. Onun özellikleri, klasik yuvarlak optikler, egzoz sisteminin dört "gövdesi" ve son vurgu - difüzördür.

"Ferrari F12" nin oldukça büyük boyutları var -4618 milimetre uzunluğu ve yüksekliği - 1273 mm. Bu arabanın genişliği 1942 mm'ye eşittir. Bu oranlar nedeniyle, model yolda çok dinamik görünüyor.

ferrari f12 berlinette

Iç hakkında

Neye benzediğini anlatan birkaç kelime"Ferrari F12" içeride. Arabanın içi övgüden öte. Bu, işlevsellik, kalite ve mükemmel stilin başarılı ve önemli ölçüde uyumlu bir kombinasyonunun canlı bir örneğidir. Kontrol elemanlarının büyük çoğunluğu, bu markanın otomobillerinde olduğu gibi, direksiyona konsantre olmaya karar verildi. Birkaç renkli ekranla çevrelenmiş takometre tasarımcıları. Önemli olan direksiyon simidi, bu cihazları kapatmaz, böylece sürücü onları sakin bir şekilde okuyabilir.

Arabanın ön paneli "Ferrari F12Berlinetta "- bu saf minimalizm. Merkezde üç adet havalandırma deflektörü ve bir klima kontrol ünitesi bulunmaktadır. Ve ön yolcunun önünde, takometre terazisi artı akım hızı ve akan dişliyi gösteren bir LCD ekran var.

Sonunda sandalyeler. Deri kaplama ve belirgin bir profil, bariz avantajlarıdır. Fanlar rahatça yerleşmekten mutluluk duyacaktır.

ferrari f12 berlinetta fotoğraf

Teknik özellikler

"Ferrari F12 Berlinetta" - Bu gerçek"Aygır", 12 silindirli atmosferik motorlu şamandıranın kaputunun altında. Bu 6,3 litre hacmine sahiptir. Maksimum çıkış gücü 740 "at" dır! Ve bu motor 7 adım robotik mekanik şanzıman ile harekete geçiriliyor.

Böyle bir veriye bakarsak, bunu tahmin edebilirim."Ferrari F12 Berlinett" özellikleri, hız göstergelerinin yanı sıra inanılmaz bir şekilde inanılmaz. Yani, örneğin, "yüz" ten önce, araba 3 saniyeden çok daha fazla dağılır. 200 km / s'lik bir işarete kadar, ok 8,5 s'ye ulaşır. Bu arabayı sıkabilecek maksimum 340 km / s. Ortalama yakıt tüketimi, demek ki, çok büyük değil - "yüz" başına 15 litre.

Araba tasarımı "Ferrari F12 Berlinetta"ayrıca özel - alüminyum bir uzaysal çerçeve dayanmaktadır. Kullanılan malzeme, makinenin ağırlığını 1,525 kilograma düşürmesine izin verdi. Ve modeldeki askı aparatı hem önde hem de arkadan bağımsız. Direksiyon, hidrolik bir güçlendirici ile donatılmıştır, böylece kontrol güvenli ve basit bir şekilde sağlanır. Ayrıca, resim karbon seramik fren sistemi ile tamamlanmaktadır.

Ekipman ve fiyat

Fotoğrafı "Ferrari F12 Berlinetta", bir fotoğrafıYukarıda sağlanan, şu anda yaklaşık 25,3 milyon ruble değer. Ama bu fiyat kesin değil. Kolayca bir kişi genişletilmiş seçeneklerle sürümünü almak isterse, artırılabilir. Ve varsayılan olarak, bu süper hava yastıkları seti ile donatılmış olup, klima sistemi, pahalı bir ses sistemi, Bi-xenon kafa aydınlatma optiği (normal ve adaptif olmayan), bir elektronik paket, 20 inç jantlar ve farklı geniş bir yelpazede (yüklü yan ve ön ikisi) Modern bir sürücünün sadece ihtiyaç duyabileceği elektronik fonksiyonlar.

ferrari f12 berlinnetta özellikleri

Ana avantajları

Bu İtalyan supercar uzun bir süreMaranello uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Bu model inanılmaz performans sağlar. Ve tüm yeni motor sayesinde teşekkürler. Ayrıca, her şey, ancak klasik ve aerodinamik özelliklerin izlendiği tamamen yenilikçi bir tasarımdan hoşlanamaz. Aslında, bu en yüksek performanslı ve güçlü bir yol aracıdır. Başlıca avantajları, verimli bir motor, gelişmiş gövde mimarisi, elektronik kontrol, en yeni bileşenler ve konforlu iç mekanlardır. Böyle bir makine, mükemmel bir kontrol ve bir aracı sürmekten gerçek bir keyif almayı garanti eder.Related news

 • Bira kutuları bir anten nasıl yapılır
 • Komedi oyunu Kadınlara karşı dikkatli olun. Üretimin Yorumları, aktörler hakkında bilgi
 • Bayanlar İçin Dövme Modelleri İçerisinde En Çok Beğenilenler
 • Tolgahan Sayışman Afrikada izdiham yarattı
 • Jason Stethamın büyümesi ve onun hakkındaki diğer ilginç gerçekler

 • Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 100

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik


  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 16

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 62

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 50

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 41

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 19

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 93

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 59

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 96

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 55

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 16

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 79

  Ferrari F12: özellikler, tasarım, iç mekan ve dinamik 49