Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası 2019

Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası 2019
Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası

Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası

Kuruluşu 1925’e dayanan, İtalya’nın en köklü moda evlerinden Fendi , ünlü tasarımcı ve kreatif direktör Karl Lagerfeld’in sihirli dokunuşu ile eğlenceyi podyumlardan sokak modasına taşımayı başardı. Fendi’nin en eğlenceli 8 çanta tasarımını sizler için derledik.

 1. The Fendi Peekaboo Monster Bags

“Peekaboo” ilk defa 2009 yılında podyuma çıktı. O dönemde yalın bir tasarıma sahip olan Peekaboo Bag bir süre sonra popülerliğini yitirdi ancak 2019 yılında Fendi’nin çantaya esprili bir ‘canavar’ dokunuşu yapması ile birlikte adeta rönesansını yaşadı ve markanın en popüler ve eğlenceli tasarıma sahip çantası olmayı da başardı. Deri, keçe, kürk, tay tüyü gibi farklı materyal ve çok canlı renk seçenekleri ve eğlenceli tasarımı ile Peekaboo Monster sokak modası öncülerinin de ilk tercihi olmaya devam ediyor.

fendi-canta-modelleri

Fendi Çanta Modelleri

 1. The Fendi Monster Backpacks

Sırt çantalarının moda gündeminin üst sıralarına yükselişi ve Fendi’nin yarattığı ‘canavar’ konseptinin bir araya gelmesi ile ortaya moda tarihinin en eğlenceli tasarımlarından biri çıktı. Fendi sırt çantası çatık kaşları ve kürkten saçları ile stilinde farklılık yaratmak isteyenlerin dikkatini çekmeyi başardı.  Spor stile vurgu yapması nedeni ile erkekler tarafından da tercih edilenFendi sırt çantası, en çok takip ve taklit edilen model olmayı da sürdürüyor.

 1. Fendi Karlito Tote Bag

Karl Lagerfeld’i simgeleyen ‘Karlito’yu tanımayan yok. Bu eğlenceli tasarımın bir çantaya dönüşmemesi ise haksızlık olurdu. Fendi Karlito Tote Bag, markanın en eğlenceli ve ses getiren tasarımları arasında yer alıyor.

 1. Fendi Baguette Bag

Fendi Türkiye’nin takipçisi iseniz markanın en ikonik modellerinden biri olan ‘Baguette’ in 15. Yıl kutlamalarını ve modelin yenilenen yüzünü hemen hatırlayacaksınızdır. Hem clutch hem de omuz çantası olarak kullanılabilen Baguette’in 90’lı yıllardan bu yana en çok tercih edilen model olmasını biz de kutluyoruz.

fendi-canta-trendleri

En Trend Fendi Modelleri

 1. Fendi Micro Belt Bag

Bel çantası trendinin 1980’lerde kaldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Satışa çıktığı anda tükenen Fendi ‘nin micro boy bel çantası bu trendin eskisinden güçlü biçimde geri döndüğünün habercisi. Markanın yüzü olan minik canavarlar ise bu eğlenceli tasarımda da karşımıza çıkıyor.

 1. Fendi Fur Bag

Fendi tamamen renkli kürklerden hazırlanmış çantaları ile  moda dünyasında bir sansasyon yaratmayı başardı. Moda haftalarının yıldızı haline dönüşen rengarenk kürklü çantalar stiline biraz eğlence katmak isteyen tüm modaseverlerin dolaplarındaki yerini aldı bile.

 1. Fendi Guitar Straps Bag

Gitar askılarından ilham alınarak tasarlanan, kalın askılı çantalar bu sezonun en hit parçaları. Nakış, deri, payet ve hatta taş kullanılarak zenginleştirilen kalın askılar ile podyumda devleşen çantaları ünlü stil ikonlarının elinde görmemiz de elbette gecikmedi.

 1. Fendi Velvet 2Jours Bag

Kadife üzerine nakışların işlendiği çanta renklerinin canlılığı ile bize enerji verirken sezon trendlerini de bir araya getiriyor. Kullanmaya kıyamayacağınız bu çanta ile serimizin sonuna geliyoruz. Dileriz bu eğlenceli tasarımlara göz atarken siz de keyif almışsınızdır.


Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası 2019

Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası 2019

Related news

 • Robotta Etsiz Çiğ Köfte Tarifi
 • Saç Renkleri Trendi 2019
 • Türkiyenin En Sakin Şehirleri
 • Mükemmel Anne Olmanın Yolları
 • Adidas bayan spor ayakkabı gittigidiyor

 • Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası


  Fendi’nin En Eğlenceli 8 Çantası