08.05.2019

Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 59

Fantasy-Thriller "Başkan Lincoln: Vampir Avcısı": aktörler, roller, kısa hikaye

Saçmalık eşiğinde arsa ayırt edici özelliğifilmi "Başkan Lincoln: Vampir Avcısı". Projedeki aktörler başlangıçta oldukça tanınmıştı. Ancak, daha sonra neredeyse tüm adaylar önerilen rolleri reddetti. En sonunda Timur Bekmambetov'un aksiyon filminde rol aldı? Ve yönetmen bu sefer seyirciyi nasıl şaşırttı?

vampir aktörlerin lincoln avcısı başkanı

Kısa bir hikaye ve resmin yaratıcıları

Bu konunun kendisini çoktan tükettiği anlaşılıyordu: Vampir müzisyenleri, kana susamış kötüler hakkında, gece ve insanın bu şeytanları arasındaki aşk hakkında hikayeler biliyoruz. Ancak 20'nci Yüzyıl Fox'undan militanın yazarları mükemmelleşti ve tamamen yeni ve aynı zamanda saçma bir şey ortaya attılar. Güney konfederasyonunun yetiştiricilerini kan emicilerine ve ABD başkanı Abraham Lincoln'e vampir avcısına dönüştürdüler.

Proje Timur Bekmambetov tarafından yönetildi.Kariyerini Rüya Fabrikasında uzun yıllar boyunca inşa eden kimdir. Rusya'da Bekmambetov vampir-cadı seyrine "Gece Gözlemi" ve "Gündüz Gözlemi" ni ekranlarda yayınladı. Okyanusta, yönetmen, "Özellikle tehlikeli" eylemiyle başarılı bir şekilde başa çıkmış ve bundan sonra da 20. Yüzyıl Fox'u ile işbirliğini sürdürmüştür.

"Başkan Lincoln" un yapımcısıTim Burton, kasvetli, noir resimleri ustasıdır. 90'ların başında. Yönetmen olarak "Batman" tetralojisini yönetti. Aynı zamanda ünlü drama “Edward Scissorhands” ın direktörüdür. Başkan Lincoln hakkında olağandışı bir film 2012 yılında piyasaya sürüldü ve 69 milyon dolarlık bütçeyle gişede 116 milyon dolar topladı.

film oyuncuları başkan lincoln vampir avcısı

"Başkan Lincoln: The Vampire Hunter" filmi: aktörler ve roller. Benjamin Walker olarak Lincoln

Benjamin Walker, Amerikalı bir aktördür.Broadway ve tiyatro yapımları için Amerika'da daha çok bilinir. Sinemadaki deneyimi o küçüktür: "Kinsey" filminde episodik bir rol ve dramadaki ikinci planın oyunu "Denizin göbeğinde." Burton ve Bekmambetov başlangıçta ünlülerden birisini "Başkan Lincoln: The Vampire Hunter" filmindeki ana role götürmeyi planladı. Aktörler Tom Hardy, Timothy Oliphant ve Adrian Brody projeye davetiye aldı. Ama buna katılmayı reddettiler. Bu yüzden rol Benjamin Walker'a gitti.

Resmin olayına göre, Lincoln ailesi yaşıyorBelli bir Jack Barts alanında. Genç İbrahim ile acımasız Barthes arasında bir çatışma meydana gelir, bundan sonra fidan, kelimenin tam anlamıyla, geleceğin annesinin annesine boyun eğdirir. Bu yüzden Lincoln'ün vampirle gerçekten kavga ettiği ortaya çıktı. Bu olaydan sonra, İbrahim, kötülüğü ortadan kaldırma, anti-vampir silahları stoklama fikri ile yanar ve klanın başı için bir av açar - belli bir Adam.

vampir aktörler ve rolleri için film başkanı lincoln avcısı

"Başkan Lincoln: Vampir Avcısı": aktörler, fotoğraf. Vampirlerin başı olarak Rufus Sewell

Rufus Sewell kariyerine 1991 yılında başladı. ingiliz televizyon dizilerinden filme. Melodramın "Honest Courtesan" ın büyük ekranlarında çıkan ilk şöhret ona geldi. Resmin konusu, XVI. Yüzyılda Venedik'te gerçekleşen gerçek olaylara dayanıyordu. Rufus, filmin dikkat çekici tutkularla dolu olduğu bir Venedik mahkemesine aşık olan bir asilzade oynadı. Sewell ayrıca "The Knight of a Knight" adlı melodramda Heath Ledger ile ve "Zorro Efsanesi" nde Antonio Banderas ile birlikte oynadı. Son zamanlarda, sanatçı giderek scoundrels gösteriyor. Burada ve "Başkan Lincoln" projesinde vampirlerin lideri rolünü üstlendi - Adam.

Filmde "Başkan Lincoln: Vampir Avcısı "ve aktörler Walker Sewell yemin düşmanları oynadı. İlk başta, Lincoln gizli Adem'in kölelerinin mücadele yol açtı. Amerikan İç Savaşı aslında güney eyaletlerinde gelen vampirlerle savaş sanki Ama sonra yazarlar hikaye çevirdi. Kan emici, gümüşe Bu açıktan yararlanan Lincoln önderliğinde Kuzeyliler tüm birimlerini ve Adam kendini yok etti.

Başkan Lincoln Vampire Hunter aktörler fotoğrafı

Marton Chokash Jack Barts rolünde

Marton Chokash, Yeni Zelandalı bir aktör. "Başkan Lincoln: The Vampire Hunter" adlı aksiyon filmindeki kana susamış Jack Barts'ın rolünü teklif eden oydu. Aktörler Chokash ve Walker, arsa göre, bir zenci çocuğu üzerinde tartıştılar. Zengin ekici, Lincoln ailesinden, tüm borçlarını derhal vermelerini ve eşyalarını bırakmalarını talep etti, ama İbrahim'in babası bunu yapmayı reddetti. Sonra Barts, Lincoln'ün annesini öldürdü, böylece gelecekteki cumhurbaşkanının tüm kan kaybedenleri nefretinin kalbini aşıladı. Marton Chokash "Noah", "Bourne Supremacy" ve "Alice in Wonderland" resimlerinde de görülebilir.

Başkan Lincoln Vampire Hunter aktörler fotoğrafı

Rollerin diğer oyuncuları

Filmin aktörleri "Başkan Lincoln: Vampir Avcısı "- Bu Mary Elizabeth Winstead ve Dominique Cooper ve Anthony Macy. "Die Hard 4" ve "Die Harder-5" adlı militanların yıldızı olan Winstead, Başkan Lincoln'un karısı rolüne gitti. Dominique Cooper ("İlk İntikamcı", "Ajan Carter"), kardeşi, diğer erkeklere karşı savaşan bir vampir olarak ortaya çıktı.

Başkan Lincoln Vampir Avcısı aktörler ve film ekibi

Halkın tepkisi

Halkın resmi nasıl algıladığı "Başkan"Lincoln: Vampir Avcısı mı? Aktörler ve mürettebat gişe ve telif haklarını aldı. İzleyicinin görüşleri iki kampa ayrıldı: bazıları orijinal arsa hareketini takdir etti, diğerleri gördüklerini tam anlamıyla saçma olarak gördüler. Ama ikisi de, aktör Benjamin Walker'ın rolünde çok iyi olmadığını ve filmin ana yıldızı Rufus Sewell tarafından icra edilen vampir Adam'tı. Eleştirmenler Timur Bekmambetov'un yeni yaratılışına çok daha katı bir şekilde tepki gösterdi. Tüm dünyadaki incelemelerin sadece% 35'i olumluydu. IMDb sitesinde filmin değerlendirmesi sadece 5 puan.Related news

 • Mayalarda krep ince. yemek tarifleri
 • Trabzon hurmasından cilt maskesi ve faydaları
 • Tavuklu Zarf Böreği
 • Ramiz Dayı Restoran Sahnesi izle
 • Hızlı atlama Hyundai i35

 • Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 46

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye


  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 78

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 4

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 54

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 96

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 27

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 66

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 48

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 45

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 83

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 34

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 98

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 89

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 16

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 50

  Fantasy-Thriller Başkan Lincoln: Vampir Avcısı: aktörler, roller, kısa hikaye 89