Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 2019

Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 2019

Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 25 25.02.2019, 05:52

Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması

Tablet bilgisayar Explay Hit 3G - mükemmelAktif kullanım için tasarlanmış en yeni cihaz, web sörfü, özgür iletişim ve arabada gezinme için de kullanılır. Bununla birlikte, filmleri kaliteli izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. İyi bir çift çekirdekli işlemci, cihazın görevlerle başarıyla başa çıkmasına olanak tanır. Hafif Explay Hit 3G konut seyahat kolaylığı sağlayacaktır.

Explay Hit 3G

Tablet için geniş bağlantı seçimi

Bu cihazın en önemli özelliklerinden biri -bu iki SIM kartın varlığıdır. Kullanıcı hızlı 3G İnternet'i kullanmanın yanı sıra aynı yedi inçlik cihazda da telefonda olduğu gibi konuşabiliyor. Ayrıca cihazda 32 Gb'ye kadar kapasiteye sahip bir hafıza kartı yuvası olan Wi-Fi de bulunuyor ve tablette birçok farklı bilgi bulunuyor. Cihaz, seyahat ve seyahat için mükemmel: Sadece 292 g'lık bir kütle, iyi bir pil tutar ve sıklıkla yolda olanlar için önerilir. İki kullanılabilir kamera, ilginç iletişim karelerinin eşzamanlı çekimi ve video iletişimi imkanı sağlar.

Explay, 3G Özellikleri İle Vurdu

Bu cihazın teknik özellikleri

Explay Hit'ı daha ayrıntılı olarak düşünürsekaşağıdaki gibi 3G, bu cihazın özellikleri şunlardır: perde, - TFT, ekran boyutu - 7 inç, çok dokunuşlu, çift çekirdekli işlemci, RAM destek - 512 Mb. Dahili bellek - 4 Gb. 119/192/9 - Cihaz microSD kart 32 Gb / B / T kadar destekler. Menşe ülkesi - Çin.

Explay Hit 3G tableti açıldığında, ilk,açıktır - masaüstü Android görünümüne göre biraz sıradışıdır - nedeniyle "Google" olmadan, yalnızca "Yandex". Bu konuda endişelenmeyin, "Pazar" ı indirebilirsiniz. Ayrıca, sorunsuz olarak, Skype programını yüklemek kolaydır, normalde benzer tabletlerde olduğu gibi yüklenir.

Skype'taki ilk iletişim,Ön kamera mükemmel bir şekilde baş ederken ve küçük aydınlatma ile - orta derecede normal kalite sunabilir. Başka bir video alıcısı sınıfı için oldukça iyi kaldırır. Tabletin bilgisayara bağlanması sırasında, olası tüm dosyaları kopyalamak için özel bir simge görüntülenir, "Açık" 'a tıklayın. USB sürücüsü. " Konuşmadaki ses tüm beklentileri aştı - duyulabilirlik mükemmel.

Explay Hit 3G: incelemeler ve önemli özellikler

Kullanıcıların bu araç ile ilgili görüşleri çoğunluklaPozitif. Çoğu insan, yalnızca cihazın çok az hafızası olduğu gerçeğinden şaşkına dönüyor - sadece 512 Mb. Ayrıca, bazıları, dezavantaj pil şarj olduğunu açıklamak - aktif çalışma yaklaşık 2 saat sürer. Ancak temelde böyle bir fiyat için insanlar cihazdan memnun.

Explay Hit 3G incelemeleri

Bu aletin esaları atfedilebiliriyi multimedya yetenekleri. Fotoğrafları, videoları, internette bulunan sitelerin sayfalarını kolayca görüntüleyin, e-kitapları okuyun, metinlerle çalışın. Explay Hit 3G'deki ciddi dezavantajlar neredeyse bulunamıyor. Ancak ciddi oyunlar için bu ünite artık uygun değil. Mükemmel araba meraklılarına bir GPS-navigatör ve DVR olarak yardımcı olacaktır. Harici web kamerasını bağlama olanağı var.

Şirketin Övülmesi çok değerli sayılır;tablet hem kaliteyi hem de birçok fonksiyonu birleştiriyor. Bu araç arasındaki fark nedir? İki SIM kart için kullanılabilir yuvalar. Böylece konuşurken telefonda olduğu gibi yüksek hızlı İnternet'i kolayca kullanabilirsiniz. Cihaz Wi-Fi, "Bluetooth" içerir, ayrıca iki kameraya sahip olmak güzel.

Daha önce de söylediğimiz gibi, en fazla miktarda bilgiyi depolamak mümkün olacak şekilde mevcut hafıza kartını 32 Gb'ye genişletmek mümkündür.

Yedi inç TFT ekran,Birçok uygulama kullanmak için rahatlık. Bu tabletin maliyeti olasılıkların ötesinde konuşmaz. Tasarruf etmek birçok þeye yol açmýþtýr, ancak bu nedenle mükemmel iþlev hakimdir ve cihazýn en gururlu biri olarak kabul edilebilir. Ve bu üreticiye herhangi bir iddia yapmak için bir neden yoktur. Cihaz, geniş işlevsellik ve makul maliyet ile evrensel bir araç olarak kabul edilmektedir. Bu araçta OS var - "Android 4.2". Bu tabletteki herhangi bir verinin aktarımı "mükemmel" işler. Wi-Fi bağlantısı kolaylığıyla, ağda çok uzun bir sörf ile arıza tespit edilmez.

Tablet bilgisayarı Explay Hit 3G: talimat

Bu aygıtın kullanıcı el kitabı çok mütevazı - küçük bir broşür şeklinde mevcuttur ve burada verilen tüm bilgiler yukarıda verilmiştir.

Sonuç

Explay, 3G talimatını vurduİzlenimler bu tablet çok geride kalıyor.olumlu - durum ince ve gadget'ın kendisi hafif, cihaz büyük bir akıllı telefon gibi görünüyor. Minörlerin sadece küçük bir hafızası ve ekranı var, ancak neredeyse herhangi bir sansüre neden olmuyor.

Sonuç olarak, üretici hakkında birkaç söz söyleyelimcihazı. Explay, bir dijital cihaz tedarikçisidir. Kuruluş 2005 yılından beri çalışmaktadır. Ana faaliyet, çeşitli elektronik cihazların satışı ve garanti servisidir. Explay markası altında üretilen ürünler, Rusya Federasyonu, Beyaz Rusya ve Ukrayna topraklarında dağıtılır. Markanın bir dizi servis merkezi var.

Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 2019

Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 2019

Related news

 • Leonid Lyutvinsky: biyografi ve yaratıcılık
 • Dukan Diyeti Egzersizleri Nelerdir-Dukan Diyeti Zayıflatırmı
 • Kız Çocuk Elbise Modelleri

 • Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 94

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması


  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 12

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 22

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 68

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 78

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 79

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 4

  Explay Hit 3G: aracın bir açıklaması 56