Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 2019

Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 2019

Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 16 10.02.2019, 18:24

Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin.

Evde akrilik çivileri nasıl çıkarılır? Bu soru en az bir kez manikürcü hizmetlerini kullanan ve çivilerini arttıran her kadın tarafından sorulmuştur.

Başlangıç ​​olarak, böyle akrilik nedirçiviler? Akrilik, bir polimer tozunun veya tozun bir sıvı monomer ile karışımıdır. Bu iki madde etkileşince, havada çok hızlı katılaşan bir polimer oluşur. Bu karışım, tırnak plağına düzgün bir şekilde uygulanır veya bir şekil veya ipucu ile uygulanır. Akrilik sertleştikten sonra tüm düzensizlikler dikkatle kesilir ve tırnağın herhangi bir şekli kesilir. Nihayetinde tırnak dikkatle cilalanmış. Efendi işi nitel olarak yapmışsa akrilik çivileri gerçeklerden ayırt etmek çok zordur. Buna ek olarak, akrilik çiviler çok dayanıklıdır. Tabakların kendileri çok güçlüdür ve çok elastik ve esnek olmalarına rağmen onlara zarar vermek çok zordur. Düzeltme, sadece yeniden yapılabilen jel'in aksine, en ufak bir hasarla bile gerçekleştirilir. Buna ek olarak, akrilik çivi ile, bulaşıkları yıkayıp yıkayabilirsiniz çünkü kimyasal maddeler onlarla çalışmazlar. Bu çivilerin diğer bir avantajı tırnak plakalarının çıkarılmasının basit olmasıdır. Tüm ayrıntıları ustadan öğrendikten sonra, evde akrilik tırnaklarının nasıl çıkarılacağını anlayacaksınız. Sağlıyoruz, zor değil.

Bunun için birkaç yol var. İşlem başlamadan önce çivi uzunluğunu çivi cımbız kullanarak çıkarmalısınız. Sonra yapay malzemeyi, yani akriliği çıkarmalısınız. Akrilik tırnakları salonlarda ne yapıyor? Özel salonlarda, akrilik çivileri, akriliğin kendiliğinden eriyen özel bir sıvı yardımı ile çıkarılır ve evde yeterince sıradan aseton bulunur. En önemlisi, bu işlemi gerçekleştirmektir, çünkü bu, çivilerin güzelliğini belirleyecektir. Evde akrilik tırnakların nasıl çıkarılacağını biliyorsanız ustaların yardımına başvurmadan yapabilirsiniz.

Yöntem 1. Bir vatka plakası ve bir tırnak giderme sıvısı - bir çıkarıcıya - ihtiyacımız olacak. Tüm eczanelerde veya uzmanlaşmış mağazalarda. Öncelikle, pamuk solüsyona batırılmalı ve çivi etrafına sarılmalıdır. Daha sonra pamuğu yünle folyo sarın. 30 dakika bekletin, sonra pamuklu yünü folyoyla birlikte çıkarın. Kalan akrilik de bir tırnak cilası sökücüsüne batırılmış bir diş fırçasıyla dikkatlice çıkarılmalıdır. Bunu çivi tabağına, kütikül ve cilde zarar vermemek için dikkatle yapın.

Yöntem 2. İkinci yöntem için derin çanak ya da kozmetik bir tepsiye ihtiyacınız olacak, diğer mutfak gereçleri de kullanabilirsiniz, asıl önemli olan, elinizi tutmanızın sizin için elverişli olmasıdır. Solüsyonu bulaşıkların içine boşaltın ve içine çivileri indirin. Bunu, bu çözümde parmaklarınızın olabildiğince küçük olmasını sağlayın. Çok korkutucu değil, parmaklarınızı solüsyonda tutarsanız elinizin derisine zarar verebilirsiniz. Çivileri 30 dakika boyunca tutun, ardından ilk yönteme tekrarlayın.

Yöntem 3. Evde akrilik çivileri kaldırmak için, bir farkla ikinci olana çok benzeyen üçüncü bir yol vardır: Bir çözeltili bir plaka başka bir plaka içine sıcak su ile yerleştirilmelidir. Sıcak bir sıvı, akrili etkili bir şekilde parçalayan bir çözümün etkisini arttırır. Ayrıca 30 dakika tutun. En iyi efekt için bir tabak havlu ile kaplanabilir.

Tirnak plakalarini temizlendikten sonraAkrilik, gelişmiş beslenme gerekir. Bunu yapmak için, özel bir manikür ve sebze - zeytin, kayısı veya ayçiçeği gibi hafifçe ısıtılmış yağları çivilerinize ovabilirsiniz. Masaj hareketleriyle hafifçe ovun. Yağ masajından sonra çivi yumuşak bir süet cilalayıcıyla cilalanmalıdır. Akrilik çivileri çıkarmanın bu işlemi tamamlanmış sayılabilir. Artık akrilik tırnaklarını evde nasıl çıkaracağınızı biliyorsunuz ve arkadaşlarınıza bu konuda bilgi verebilirsiniz.

Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 2019

Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 2019

Related news

 • Oyun tutkunları için üç ekranlı laptop
 • Feng shui ev dekorasyonu nedir
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Dubov, The Boy At the Sea: kısa bir özet. Denizde oğlan: okuyucuların günlüğü için hikayeyi tekrar dile getiriyor
 • Kuzey Amerikanın doğal alanları: özellikleri

 • Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 10

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin


  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 55

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 18

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 25

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 77

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 9

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 65

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 65

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 85

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 72

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 60

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 90

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 57

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 13

  Evdeki akrilik çivilerde kalitatif ve hızlı bir şekilde nasıl çıkarılacağını öğrenin 76