Evde yüz nasıl beyazlatılırEvde yüz nasıl beyazlatılır
Evde yüz nasıl beyazlatılır

Evde yüz nasıl beyazlatılır?

“Evin yüzünü beyazlatmak için nasıl?” Sorusunu sorduğunda, asıl görev aynı zamanda ona zarar vermek olmamalı.

Yüzün beyazlaşmasına yaklaşımın bireysel olması gerekirve büyük bir özenle. Ve seçilen herhangi bir araç ilk önce küçük bir alanda reaksiyon için test edilmelidir. Ancak olumsuz bir tepkiyle bile, mutlaka talimatlara uygun olarak kullanın.

Farmakolojik ve kozmetik şirketler içinYüzün nasıl beyazlatılacağı konusunu çözerek, bizlere, bizmut ve civaya dayanan fonları yaratıp, teklif ediyoruz. Ve bu bileşenlerin içeriği ne kadar yüksek olursa, sonuç o kadar etkili olur. Ancak, bileşenlerin çok zehirli olabileceğini ve alerjiye neden olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumda hidrokinon preparatları, en kısa sürede yüzün hızlı bir şekilde beyazlatılması sorununun çözümüne yardımcı olacaktır, fakat aynı zamanda yüksek verim ve ağartma derecesiyle, bunlar en zehirli maddelerdir. Alerjilere ek olarak, uygun olmayan ağartma durumunda, doğal cilt renginizde hiperpigmentasyon ve kayıp da olabilir. Bu nedenle, bir dermatoloğun gözetimi altında kullanılabilirler.

Ev ilaçları ortak bir maddeağartma ayrıca farklı asitlerdir. Onların uygulamalarından sonra, elbette, "yüzün nasıl beyazlatılacağı" sorunu çabucak çözülür, buna ek olarak, ölü deri hücrelerinin bir soyulması da vardır. Ancak evde asidik ağartma maddeleri sıklıkla ciddi tahrişe neden olur.

O zaman evin yüzünü nasıl etkili bir şekilde ve nasıl beyazlatırolumsuz sonuçlar? Yüzün cildini beyazlatmak, beyazlatmak, pigmentasyon lekelerini rahatlatmak, cilde iyi bakılmış ve güzel bir görünüm kazandırmak için kanıtlanmış bazı araçlar vardır.

1. Greyfurt suyu. Evde greyfurt suyu yardımı ile çok etkili beyazlatma. Bunu yapmak için, yüzünü greyfurt gofretleri ile silmeniz, filmi bu loblardan çıkardıktan sonra veya bu narenciyenin taze dondurulmuş suyu ile silin. İşlemden sonra yıkayın.

2. Dondurulmuş pirinç suyu: bir kaşık dolusu pirinç alın ve az miktarda su dökün, ateşe koyun. Zaman zaman, pirinç kaynatın. Tülbent ile kaynatma suşu ve soğuduğunda, buzdolabına koyun. Pirinç kaynatmasına dayanan bu kozmetik buz, yatmadan önce kullanılır. Buz et suyunu 3 günden fazla saklamayın. Lekeleri beyazlatmaya yardımcı olur.

3. Yüzü beyazlatmak ve pigment lekelerinden kurtulmak için bir miktar maydanoz ve limon suyu hazırlamanız gerekir. Maydanozun yapraklarını kaynar suyla dökün ve bir süre bekletin. Soğutun ve süzün, daha sonra et suyunun bir kısmını maydanozdan eşit miktarda limon suyu ile karıştırın. Ortaya çıkan losyonu bir şişeye dökün ve yıkandıktan sonra sabah ve akşamları yıkamak için kullanın. Böyle bir araç ile cildi aşırı derecede karıştırmamaya özen gösteriniz, daha sonra nemlendiriciler kullanınız.

4. Çillerle nasıl beyazlatılır? Çok basit olarak, aşağıdaki tarifler kurtarmaya gelecek:

 • klasik - taze rendelenmiş salatalık: rendeleyin salatalık, birkaç sulu, tercihen sulu, maydanoz ekleyin. Yüzdeki maskenin 30 dakika boyunca ince tabakası.
 • ekşi süt ıslak gazlı bez şerit, birazSıkışıp yaklaşık 20 dakika boyunca yüzünüze uygulayın. Maskeden sonra yıkamayın, sadece pamuklu çubukla ıslatın. Yaklaşık bir hafta sonra ilk sonuçlar görülebilir.
 • yüzde 3 hidrojen peroksit karışımı veyalimon. Cildinizi iki veya üç dakika hafifçe lekeleyin ya da hafifçe lekeleyin, böylece ekşi krema ile bir maske yapın. Cilt, lapa lapa ve kuru değilse, bir yöntem uygundur.

5. Maydanoz maskesi. Kaynamış kıyılmış maydanoz dökün, demleyin, soğutulmuş et suyu günde iki kez silin.

6. Bal-limon maskesi. İki çorba kaşığı bal (şekersiz) alın, sıkılmış limon suyuyla karıştırın. Bu karışımı gazlı bez ile emprenye etmek, yüze empoze etmek. Süre - bir saatin çeyreği. Her 5 dakikada bir 3 kez uygulayın, haftada iki kez veya üç kez uygulayın.

7. Limon maskesi. Limon suyunu yumurta akı, bir çay kaşığı şeker ve iki çay kaşığı su ile karıştırın. Pürüzsüz olana kadar iyice karıştırın ve önceden cildi temizleyin. Yarım saat bekletin, yıkamak için su olmadan iyice durulayın ve nemlendirici krem ​​sürün. Her 2 günde bir maske yap, sadece 7 prosedür.

8. Salatalık Maskesi. Taze salatalık rendeleyin, ekşi krema veya nemlendirici ekleyin. Elde edilen karışım 20 dakika önceden temizlenmiş cilde uygulanır. Deterjan olmadan yıkayın. Maske kullanın günlük, 10 gün olabilir. Bir maske tutamazsın, her seferinde yeni bir tane yapmalısın.

Yukarıdaki tüm maskeler ılık su ile yıkanır. Onlardan sonra kuru ciltler ile krem ​​veya besleyici krem ​​kullanılır.

Yüz ağartma nedenleri çok olabilir. Çiller ve çeşitli pigment lekeleri ve güneş yanığının etkileri ... Bazı lekeler, salon masraflı prosedürlerine başvurmadan yukarıda açıklanan yöntemlerle başarılı bir şekilde giderilebilir.

Evde yüz nasıl beyazlatılırEvde yüz nasıl beyazlatılır

Related news

 • Patates Mücver Tarifi Videosu
 • Hamletin imgesi neden sonsuz görüntüdür Hamletin Shakespearein trajedisinde imajı
 • Kronik Yorgunluk Sendromu modern bir hastalıktır
 • Saçı kazıtmak dökülmeyi önler mi
 • Akıllı Telefon IQ4415i uçuruyor. 4415 Fly: özellikler, gözden geçirme ve

 • Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır


  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır

  Evde yüz nasıl beyazlatılır