Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 2019

Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 2019

Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 17 02.02.2019, 17:19

Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi.

Ev yapımı bir pasta daima evin coşkusunu uyandırır ve metresi övgüyle karşılıyor.

Evde kek dekorasyonubiraz deneyim ve biraz hayal gerektirir. Bitmiş bisküvi, kum, katmanlı kek şurup ile ıslatılmalıdır. Her kek dolması için dışarı atma, son aşamada kalır - dekorasyon.

Pastaların ev dekorasyonu hızlıca yapılabilir.çikolatalı tatlılar, marshmallow, fındık, kurutulmuş meyveler, konserve ananas ve şeftali, bisküvi kırıntıları kullanıyor. Ancak insanları şaşırtmak isterseniz, sıkı çalışmanız ve yarı mamul bitirmeyi kendiniz hazırlamanız gerekir.

Şekerlenmiş meyveler - meyve veren meyve - sadecekekler bitirmek için, ama kek ve kek için. Şekerlenmiş meyve reçeli olarak pişer ve sonra şuruptan alınır ve kurutulur. Bazıları şekerle biberli. Bu dekorasyon için uygun, örneğin, portakal, elma, armut, dağ külü, karpuz kabuğu.

Lezzetli ve güzelevde kek dekorasyonu - Meyveler ve meyveler. Taze meyveler seçilir, yıkanır, boşaltılır, bir pasta üzerine konur ve jöle ile doldurulur. Bu durumda, çilek kurumaz, görünümleri bozulmaz.

Kompostardan elde edilen meyveler eleme geri atılır ve komposto jöle pişirilir. Meyveler pastanın yüzeyine konur, jölü dökün, donmak için buzdolabına koyun.

Pastayı reçel ile meyve ile süslemeden önce, yüzeyin sıkışması tavsiye edilir ve ardından meyveleri bir bıçakla işaretlenmiş konturlara yayması önerilir.

Ev yapımı keklerin dekorasyonumarmelatşekerleme ürününün parlaklığını verir. Çeşitli rakamlar şeklinde hazır marmelat ve kendi hazırlamış marmelat kullanabilirsiniz. Bitirmek için bazen pastanın yüzeyini sıcak bir marmelat kütlesi ve spatula ile düzleştirin.

Marmelat yapmak için beş yüz gramhazırlanmış fetüsler, kalınlaştırmadan önce iki bardak şeker ilave edilerek bir bardak suda pişirilir. Eğer spatula ile marmelat hazırlanırsanız tabaka iki santimetre kalınlıkta olmalıdır. Pişirme sonunda, lezzet ve gıda renklendirmesi ekleyebilirsiniz.

Daha az ilginç olmayacakevde kek dekorasyonutek renkli veya çok renkli yardımıylajöle. Dondurulmuş jöle kesilmiş figürlerden ve kekin yüzeyine koyulur.

Sır pudra şekeri ile yapılabilirsıvı ve aromatik maddeler ekleyerek: limon suyu, çikolata, krema. Pastanın yüzeyini tüm gözenekleri örtmek için reçel ile yağlamak, sır yukarıya doğru yayılır, uzun bir bıçakla tesviye edilir ve kurutulur.

Limonlu bir sır yapmak için karıştırmanız gerekir200 gr toz şeker, iki çorba kaşığı limon suyu ve iki yemek kaşığı sıcak su. Daha sonra, kütleyi tekdüze parlak bir sır haline gelene kadar bir tahta kaşıkla ovalamanız gerekir.

Ruj, bir başka bitmiş yarı bitmiş ürün türüdür. Ruj, çeşitli renklerde renklendirilmiş meyve suları, likörler, şaraplar ile tatlandırılır.

Büyüleyici bir süreç -evde kek dekorasyonuçizim kütlesi (protein, meyve). Bitirmek için kornet kullanılır.

Kek için bir dekorasyon olarak, deneyinbadem ezmesi pişirmek için. Kurutulmuş soyulmuş bademler, toz şeker ve çırpılmış beyazlar ile karıştırılmış bir kıyma makinesinden geçirilir. Kütle öğütücüsünden birkaç kez daha düzgün ve hamur haline gelene kadar et öğütücüsünden geçirilmelidir. Kütle ya da şarap ekleyin, karıştırın. Viskozdan, plastik badem ezmesi heykelcikler, moda takıları kesebilir.

Kremalı süslemeler çok çekici görünüyor. Güzel süsler, kenarlıklar, çiçekler elde etmek için şekerleme cihazlarına ihtiyacınız vardır: tarak, kornet, tübüllü şekerleme çantası.

Kullanılan literatür:

 1. Ev yapımı kekler / comp. S.Parunova; - Mn.: Kharvest LLP, 1997. - 556 p.
 2. Stanislavskaya S.A. Kekler, kekler, gofretler. - "UNI-ROSS" Derneği, 1992.
Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 2019

Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 2019

Related news

 • Riviera, otel (Kazan): açıklama, adres, fotoğraf
 • Kıvır Kıvır Güzel Saçlar
 • Kişinin sosyalleşmesi: yaşam yolunun aşamaları
 • Forcepoint, siber güvenlik çalışmalarının merkezine insanı koyacak

 • Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 62

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi


  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 81

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 83

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 30

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 22

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 71

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 96

  Evde kek dekorasyonu: yarı mamul bitimi 63