Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruzEv için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz

27.05.2019

Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 14

Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz

Kendi elleriyle ev için yaratıcı fikirlerYaşamda somutlaşan, iç mekanı tanıma ötesine dönüştürmeye yardımcı olacak, daha da ilginç ve çekici hale getirecektir. Ve tüm bu el sanatları üretimi oldukça basit.

Doğaçlama malzemelerden yapılmış buketler

Taze ve zarif masaya bakacakBunun için görünüşte tamamen uygunsuz malzeme orijinal buket. Örneğin, düğmelerden. Yaratıcı fikirleri kullanarak, kendi ellerinizle kolayca oluşturabilirsiniz. Sadece camdan eski bir kaseyi veya vazoyu almanız, renkli, çeşitli düğmeler ve suyla doldurmanız gerekir. Ve renkli boncukları kasenin tüm yüzeyine yapıştırabilirsiniz. Böyle harika bir konteyner, dekorun ayrı bir unsuru olarak hizmet edebilir, ayrıca, canlı veya yapay çiçeklere mükemmel bir şekilde bakacaktır. Ayrıca düğmelerden de yapılabilir. İkincisine ek olarak, bunun için renkli bantlara ve normal su borularına ihtiyacınız olacaktır. Bu tür bir aksesuarı çok fazla zaman ve çaba göstermeyecek, ama odanızı önemli ölçüde tazeleyecek, iç mekanın parlak bir aksanı olacak.

kendi elleriyle ev için yaratıcı fikirler

Duvarlarda parlak noktalar

Kendi elleriyle ev için popüler yaratıcı fikirlerteklif sadece oda süslemeleri, aynı zamanda bitirme duvar tasarımının eksiklikleri kurtulmak yardımcı olmaz, en azından eğlenceli bir dekor öğeleri oluşturmak için. bir mandala - stragglers oturma odasında duvar kağıdı ya da mutfakta fayans uzak düşmüş kapatmak için, eğlenceli bir küçük halı yaratacaktır. iplik, plastik, vb plastik torba, küçük taşlar, boncuklar ve kalıntıları: eli de yakalanan bir malzemedeki mümkün olun. Duvarda halı sabitlemek için, siz "PVA" veya "An" tutkal gerekecektir. Duvar tutkal temizlenmiş yüzey eşit bir şekilde uygulanır üzerinde, dekorasyon için malzeme içine bastırılır. Belirli bir sırayla ve düzensiz olarak istiflenebilir. Tutkal kuruduktan sonra, Mandala yüzeyi koruyucu bir vernik tabakası ile örtülmesi gerekmektedir.

kendi ellerinizle bir ev için fikirler

Dekoratif paneller

Duvarları süslemek için en azından kullanabilirsinizEv için yaratıcı fikirler, kendi elleriyle orijinal bir panel oluşturuyor. Bunu yapmak zor değil. Bunun için duvara düzeltmek için herhangi bir hırdavatçı hazır malzemeye de satın almanız gerekir, ve yapıştırıcı ile üst raf yükleyin. Dikişleri gizlemek için konstrüksiyon çivilerle duvara çivilenmelidir. Panellerin işlenmemiş parçaları beyaz boya ile boyanmalıdır. Üzerlerinde herhangi çizimler çizim, sen akrilik boya ile paneli boyayabilirsiniz Oymacılık teknikleri yardımı ile yüzey tedavisi, ya da sadece kendisine dekoratif öğeler veya vinil resmin her türlü sopa: Ve sonra tüm yaratıcı hayal gücünü açmaya yardımcı olacak dekorasyon bir adım izledi.

Çok renkli buzdolabı

Kendi elleriyle ev için yaratıcı fikirlerGerçekleştirildiğinde, buzdolabı gibi sıkıcı iç mekanlara yeni bir yaşam verebilir. Bunu yapmak için, boyayı almanız (aerosol kutularını kullanmak daha iyidir) ve çeşitli şablonlarla doldurmanız gerekir - bunlar kartondan kesilebilir. Aynı şekilde, sadece buzdolabını değil, aynı zamanda diğer eşyaları (eski sandalyeler, başucu masaları, dolaplar vb.) De dekore edebilirsiniz.

kendi elleriyle yaratıcı fikirler
Yani, bu kolay ve basit, uygulamaya koyabilirsinizkendi elleriyle ev için ilginç fikirler. Dairenin iç kısmı, yaratıcı küçük şeyler ile dekore edilmiştir, yeniliği ve parlaklığı kazanır ve dairenin sahibinin tarzını ve tadını yansıtır.

Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruzEv için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz

Related news

 • ÇİÇEKLİ 4 PARMAK OYASI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Saç Estelle için maske. Temel tipler, kozmetik uzmanların yorumları
 • Burak Özçivit hamile eşinin üzerine titriyor
 • Çok İzlenen Videolar
 • Sachartorte Pasta Tarifi

 • Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 50

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz


  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 99

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 14

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 29

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 62

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 90

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 16

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 26

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 21

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 8

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 15

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 4

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 58

  Ev için yaratıcı fikirler: İçişleri kendi ellerimizle dekore ediyoruz 35