Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğüEnchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü


Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 98 12.03.2019, 22:38

"Enchanted" in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü

Bir zamanlar televizyon dizisi Charmed gerçek olduçarptı. Halliwell'in kız kardeşleri arasında projenin hayranlarının her birinin kendi favorileri vardı, o zaman erkek karakterlerin arasında genel favorim kesinlikle Cole Turner'dı. Bu ne tür bir kahraman ve "Enchanted" Cole'un hangi sezonunda ilk kez ortaya çıkıyor? Tüm bu soruların cevaplarını bulalım!

Charmed: arsa ve ana karakterler

"Enchanted" in hangi sezonda ilk kez Cole Turner'ı ortaya çıkardığını görmeden önce, projenin kendisi hakkında biraz konuşmaya değer.

Charmed 8 mevsimden oluşmaktadır (178 bölüm). Tüm olayların kalbinde iyi cadı Halliwell ailesidir.hangi mevsimde büyülü cole ortaya çıkar

Kız kardeşlerin her biri kendine has özel yeteneklere sahip ve birlikte güçlü bir büyüye sahip - "Üçün Gücü". Bu kızlar kötülükle savaşır ve masumları korurlar.

Eski Halliwell - Prue - nesneleri hareket ettirmek için yeteneğine sahiptir. Biraz sonra, projeksiyonlar oluşturma hediyesini de aldı. Üçüncü sezonun sonunda, bu kahraman ölüyor ve artık televizyon dizisinde görünmüyor.

Halliwell'in ortalama kızkardeşi Piper'dir. O en kibar ve ekonomiktir. Belki de, kardeşlerinden önce ruh eşi olan koruyucu meleği Leo'yu bulmayı başardığı için teşekkür ederiz. Bu sıra dışı çiftin daha sonra 3 çocuğu var. Sons Wyatt ve Chris, yanı sıra Melissa Prudence kızı. Piper'in gücü, bir süreliğine zamanı dondurma yeteneğidir. Daha sonraki sezonlarda, nesneleri patlatma yeteneğini de öğrenir.

Büyücülerin üçlüsünün genç temsilcisi Phoebe. Özne ve kişiye dokunarak ve aynı zamanda levitating yaparak geçmişi ve geleceği görme yeteneğine sahiptir.

Phoebe, kız kardeşlerin en sevecen ve huzursuzudur. Bu yüzden çoğu zaman bir sorun kaynağı olur.

Paige Matthews gayri meşru bir kızıHalliwell'in kızkardeşleri ve onun koruyucu meleği. Onun varlığı uzun yıllar bir sırdı. Ancak, Prue'nin ölümünden sonra, Enchanted'in annesinin hayaleti, "Üçün Gücü" kızkardeşlerinin kullanımı sadece üç tanesi olabileceği için, Paige Phoebe ve Piper hakkında bir şeyler anlattı. Gelecekte, kız başka yetenekleri olmasına rağmen, başarılı bir şekilde Prue'nin yerini aldı.

Cole Turner

Projenin ana karakterleri ile ilgilenen, Cole Turner kim olduğunu bulmak için değer mi? büyülü cole hangi mevsimde görünür

O bir insan ruhuna sahip bir iblis. Bu karakterin tuhaf bir kombinasyonu ebeveynlerine borçludur.

Büyülü güçleri, anne şeytan Elizabeth Turner'dan miras kaldı. Peder Cole sıradan bir adamdı - bir politikacı Benjamin Coleridge Turner. Ondan, kahraman bir insan ruhu aldı.

Bu karakter 1885'te Kaliforniya'da doğdu. Çocuk 3 yaşındayken, annesi gözlerinden hemen önce babasını öldürdü. Gelecekte Cole, iblisler arasında büyüdü, alışkanlıklarını kazandı ve yeteneklerini geliştirdi.

İnsan dünyasında Turner'ın avukat olarak iyi bir işi vardı, bu yüzden kötülük güçlerinin ortaya çıkan sıkıntıları yasa ile çözmesine yardım etti.

Alter ego Cole - Balthazar

"Enchanted" in hangi sezonda ilk kez Cole Turner olduğunu görünce, bu karakterin şeytani özünü anlamak gerekir.Hangi mevsim büyülü cole balthasar görünür

Yani, yarım iblis olmak, yarıBu klavyelerden birini alabilirdi. İnsan formunda avukat Cole Turner olarak biliniyorsa, onun şeytani özüne Balthasar adı verildi. Sadece birkaç kişi, bunun bir ve aynı varlık olduğunu biliyordu.

Yüzyıllar boyunca Baltazar, daha yaşlı ve daha tecrübeli varlıkların bile korktuğu zalim bir iblisin zaferini hakedebildi. Ödül için çeşitli görevler yürüten bir servet askeriydi.

Triad'ın Enchanted'i öldürmesi için işe alınan Balthasar, Asistan Vekili Cole Turner adı altında hayatlarında ortaya çıkıyor.

"Enchanted" dizisinin hangi sezonunda ilk kez Cole göründü?

Ne tür bir karakterle uğraşıyor olsaydı, ana konuya geçmeye değer. Yani, Enchanted'in hangi mevsimi Cole (Balthazar)?

Bu kahraman, izleyiciler ve ana karakterlerleİlk kez üçüncü sezonun ilk serisinde tanışıyorlar - "Balayı bitti". Halliwell'in Sisters'in gerçek rolünden henüz şüphe etmemiş olmasına rağmen, seyircinin Turner'ın Enchanted'i baştan çıkarmaya ve Phoebe'yi yok etmeye karar veren bir Triad paralı asker olduğu zaten gösterilmişti.

Cole ve Phoebe

"Enchanted" in hangi sezonda çalıştığı anlaşılıyorCole (aşağıdaki resim), daha da kaderini gelişti bilmek gereklidir. şer güçlerin hesaplama doğruydu - onlar kısa sürede elçisi biraz saf olan ve Phoebe yakın aşık yönetir vardır.serisinin hangi sezonda büyülendiği görülebilir

Ancak, kız güçte olduğundaİblis, aniden kendisinin ona aşık olduğunu keşfeder. Bundan dolayı, kahraman kendisiyle savaşmak zorunda. Sonuç olarak, sadece Enchanted'i öldürmekle kalmaz, aynı zamanda diğer şeytanların bunu yapmasını engeller.

Triad, Balthazar'ın ihanetini öğrendiğinde, onlarOnu öldürecekler, ama şeytanın kendisi onları yok eder ve ortadan kaybolur. Şimdi Cole avlanır ve Charmed (o zamanlar onun insan doğasını bilmiyorlardı) ve kötülüğün güçleri.

Yaralı Cole sevgilisine açıklandı ve kız kardeşinin söylediği şeyleri öldürdüğünü söyleyerek ortadan kaybolmasına yardım etti.

Gezme, Balthazar tarafa geçmeye karar verir.İyi. Halliwell'in evine geliyor ve tüm Enchanted'e itiraf ediyor. Ardından, Cole, kız kardeşlerin güvenini kazanmayı başarır ve o, onlarla birlikte, kötülüklerle savaşır.

Ancak iblisler mürtedleri cezalandırmaya ve yerine koymaya karar verirler. Sonuç olarak, büyücü Turner'ı kullanıyor. Daha sonra, Phoebe heyecan duyduğunu anlar ve sevgilisine yardım etmeye karar verir.

Prue'nin ölümünden sonra Cole, kız kardeşlerin bulmasına yardım ederPaige ve ona katılmaları için onu ikna et. Daha sonra, Kötülük Kaynağı'nın (Master) imhasına katılır. Ancak, büyünün yan etkisinden dolayı, Cole, bu varlığın güçlerine, iradesine karşı, yavaş yavaş yeni bir Kötülük Kaynağı haline gelir.

Gelecekte, Cole onun yerini Enchanted'den başarıyla saklamayı başardı. Hatta Phoebe ile evlenir ve yakında onların oğlunu beklerler.Hangi mevsim büyülü cole aktörü görünür

Gelecekte, kötülük eşinin kaynağı gerçeği öğrenir ve ona olan güçlü sevgisine rağmen kız kardeşleriyle birlikte Cole'u ve doğmamış çocuğu yok eder.

Cole'un dönüşü

Hangi mevsimde "Enchanted" in Cole olduğunu düşündüğünüzde, ne zaman ve nasıl geri geldiğini öğrenmek faydalı olacaktır.

4 sezonda Balthazar öldürülmesinden sonra üçlü sihirbazları bu yaratığın kurtulmak inanıyordu. Ancak yanıldılar.

Bir zamanlar şeytanlar vadisinde, nereye gittilerBütün bu varlıkların ruhları, Cole (başkalarıyla olduğu gibi) insan ruhunun varlığı sayesinde ortadan kaybolmadı. İnsanların dünyasına nasıl döneceğini öğrendi ve Phoebe'den yardım istedi, ancak eski eş de onu reddetti.

Bu hareket son damla ve Turner olduSonunda yaşama arzusunu kaybetti. Fakat tesadüfen, diğer şeytanları öldürerek güçlerini bulduğunu gördü. Bu şekilde, Cole doğru yetenekleri bir araya getirmeyi ve tekrar yükselmeyi başarıyor.

İnsanların dünyasında, elinden geleni yapmak için elinden geleni yapıyor ve Phoebe'yi kazanmayı umuyor. Bununla birlikte, kız adaletli, ona sadece zarar vermek için girişimlerde bulunuyor.

Onun sevgili kadını ile olması gerekmediğini fark ederek, Turner kendini öldürmeye çalıştı ve onun sadece ölümsüz olmadığını, ancak savunmasız olduğunu buldu.

5. sezonda, kahraman antik ile tanışırgüçlü yaratıklar - Avatarlar ve daha sonra bunlardan biri olur. Yeni bir güç kullanarak, o ve Phoebe'nin birlikte kaldığı bir paralel gerçeklik yaratır. Ama onlar mutsuz olurken ortaya çıkıyor.

Aynı zamanda, Paige yeni içine girmeyi de başarıyor.gerçeklik ve ablamı gerçeğe söyle. Yeni dünyadaki olaylar farklı bir şekilde geliştikçe, Turner da onun geri çekilişini kaybetti. Sonuç olarak, kızlar doğum gününde Cole tarafından öldürüldü ve ortadan kayboldu.

"Enchanted" Cole'un hangi sezonunda son kez görünüyor?

Yukarıda belirtilen olaylardan sonra, Turner görünüyorsonsuza dek ortadan kayboldu. Ancak, hayat veren fan sevgisi mucizelere sahiptir. "Enchanted" in hangi sezonunda tekrar Cole çıkıyor? Bu soruya doğru cevap 7 sezon 16 serisidir.

Jubilee 150 bölümünde "Cole'un Dönüşü" (TheYedi Yıl Cadı), bu kahraman Leo ile ilişkisinin önemini anlamak için bir arkadaşı Piper içine düşmüş ruhu yardımcı olur. Buna paralel olarak, Cole, Phoebe'ye aşka inanmayı yitirmesine ve mutluluğunu bulmasına yardım etmesini ister.

Ayrıca bu dizide Turner hikayesini anlatıyor. Onun kozmik bir boşlukta hapsedildiği ve canlı olarak iletişim kuramadığı halde, onları gözlemleyip hayaletlerle iletişim kurabildiği anlaşılmaktadır.

Daha sonra, eski şeytan Drake'in bir erkek olması ve iyilik tarafına geçmesi için yardım eden kişi olduğu ortaya çıktı.

Bu karakterin diğer kaderi, artık projede görünmediği için bilinmemektedir. Dizinin yaratıcıları, Cole'un biraz güçlendiğini ima ettiler.

Julian McMahon - Charmed içinde Turner oynayan aktör

"Enchanted" Cole'un mevsimi ile ilgilenen Cole (aktör Julian McMahon), bu rolün oyuncusu hakkında daha fazla şey bilmeye değer.Hangi mevsimde büyülenen cole döner görünür

Peder Julian - Avustralya'nın 70. başbakanı olan bir asilzade.

Onun kahramanı gibi, McMahon da bir avukat olmak istedi. Ancak, daha sonra bir kariyer modeli seçti.

Yakışıklı ve çekici bir genç adam televizyonda hızlıca fark edildi ve Avustralyalı televizyon dizisi "Hanedanı" ve "Ev ve yolda."

İlk olarak "Enchanted" sanatçıda sadece üçüncü sezon için davet edildi, ancak izleyiciye 2 yıl daha imza attığı için aşık oldu.hangi mevsimde büyülenen cole son kez görünür

Ayrıca aktör böyle "Dört 1 & 2 Fantastik" "Premonition", "Body Parts", "Avcıları", "Bütünsel Dedektiflik Bürosu Dirk yavaşça" ve diğerleri gibi tanınmış projelerde rol aldı.

Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğüEnchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü

Related news

 • Papatyalı Örgü Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
 • Galeri nedir Bu kelimeyi nasıl yazabilir ve kullanabilirim
 • Hayvanat Bahçesi (Park House, Samara): hayvan sergisi ve ziyaretçilerin referansları açıklaması
 • Rusya: Nusra ile Beyaz Miğferler, İdlibde kimyasal maddelerin yerini değiştiriyor
 • Savaştan Kaçan İki Kardeşin Yolunu Mucizevi Bir Şekilde Arjantine Düşüren Tükenmez Kalemin İcat Edilme Hikâyesini Biliyor musunuz
 • Kolay Ve Hızlı Börek Hazır Yufkadan Videosu

 • Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 20

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü


  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 83

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 31

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 55

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 34

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 85

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 20

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 87

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 1

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 83

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 98

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 42

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 14

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 52

  Enchanted in hangi sezonunda Cole Turner göründüğü 30