En Uygun Tatil Yerleri 2019

En Uygun Tatil Yerleri 2019
En Uygun Tatil Yerleri


En Uygun Tatil Yerleri

En Uygun Tatil Yerleri

En Uygun Tatil Yerleri, Bütçenize Uygun Tatil Yerleri, Didim, Ağva, Amasra, Bartın, Gökçeada, Çanakkale

Tatil zamanı gelip çattı ama bütçenizin buna ne denli izin vereceği de büyük bir önem taşıyor. Hem tatilin keyfini çıkartmak hem de bu tatili çok daha uygun fiyatlarla tamamlamak istiyorsanız en uygun tatil yerlerini seçmeniz gerekiyor. Uygun oluşu sizi korkutmasın. Adı çok daha az duyulmuş olması bu yerlerin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Sadece yer olarak henüz popüler değil hepsi bu. Ama zaten birçok kişi için tatilin en önemli özelliği huzur değil mi? Huzurun da sessizlik ve sakinlik ile eş değer olduğu düşünüldüğünde en uygun tatil yörelerini seçmeniz sizin için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Bütçenize Uygun Tatil Yerleri

Didim, Aydın

Aydın’ın Ege Denizi kıyısında bulunan Didim, uzun kumlu plajları, tarih kokan kalıntıları ve uzun plajları ile her anlamda sizi doyurabilecek bir tatil imkânı sunuyor size. Genel olarak yazlıkçıların akın ettiği bu tatil beldesindeotelfiyatları birçok yere kıyasla oldukça uygun durumda. Eğer bütçeniz burası için uygunluk gösteriyorsa dünyaca meşhur olan Apollon Tapınağı’nın kalıntılarını ziyaret etmeden dönmemelisiniz. Didim’in belki de en güzel plajlarından biri olan Altınkum’a ulaşmak için havayolu ile seyahat edecekseniz Bodrum üzerinden Aydın’a ulaşabilirsiniz.

Amasra, Bartın

Çok daha uygun bir bütçe ile size Ege ve Akdeniz’i aratmayacak olan Karadeniz’in bu şirin beldesinde bir plajdan çok daha fazlasını bulabilirsiniz. 3000 yıllık tarihi ve yemyeşil ormanlık alanları ile hem gözünüze hem gözlünüze hitap edecek olan bu şirin beldede aradığınız her şeyi anda bulmanın keyfini yaşayacaksınız. Çok sayıda pansiyon bulunan bu şirin belde de yüksek otel fiyatlarını bir kenara bırakabilirsiniz. Eğer rotanızı buraya çevirdiyseniz Amasra evlerini ve sahildeki balık lokantalarını ziyaret etmeyi sakın unutmayın.

Sığacık, İzmir

 Uygun Tatil

Türkiye’nin ilk “hayatın yavaş aktığı kenti” olan Sığacık, mimarisi, organik ürünlerinin satıldığı Pazar, uygun fiyatlı balık lokantaları ile size muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor. İnce kumdan pırıl pırıl bir plaja sahip olan Teos plajı, deniz keyfiniz için vazgeçilmez bir seçenek haline dönüşecek.

Gökçeada, Çanakkale

Bozcaada kadar popüler olmayan ama aynı zamanda ona komşu olan Gökçeada, Rum kökenli nüfusun bulunduğu yerlerdeki mimarileri ile de bir hayli dikkat çekiyor. 100 km’yi aşan sahil şeridindeki en popüler plajları ise Yıldızköy Plajı ve Aydıncık Plajı oluşturuyor. Pansiyon fiyatlarının bir hayli düşün olduğunu belirtebileceğimiz Gökçeada, düşük bütçeli tatilcilerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Avşa, Balıkesir

 Uygun Tatil

Marmara Denizi’nde yer alan Avşa, 1970’li yıllarda birçok ailenin ziyaretine uğrasa da son dönemlerde unutulmaya yüz tutmuş durumda. Tekirdağ, Erdek ve İstanbul’dan deniz yolu ile ulaşılabilen adada güzel plajlar ve temiz deniz dikkat çekiyor. Çok sayıda pansiyon ve motelin bulunduğu Avşa, uygun tatil arayışının tam karşılığı olarak karşımıza çıkıyor.

En Uygun Tatil Yerleri 2019

En Uygun Tatil Yerleri 2019

Related news

 • Etiket: trend ruj renkleri
 • Evlilikte Kültür Farklılığı
 • Askilik-ornekleri
 • Lise için saç modelleri ve yapılışları resimli
 • Şampuan Sonrası Krem Nasıl Kullanılmalıdır

 • En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri


  En Uygun Tatil Yerleri