En iyi Kore komedileri 2019

En iyi Kore komedileri 2019 En iyi Kore komedileri

En iyi Kore komedileri

Bugün dünya sineması izleyiciye sunuyormelodramlar, fantezi, komediler, aksiyon filmleri, dehşet ve diğer yönlerden çok farklı filmler ve diziler. Resimler sinemalarda ve evde, geleneksel bir şovda veya 3D olarak izlenebilir. Heyecan verici konular ve akıllara durgunluk veren özel efektler, modern bir film tutkunu çeken şeydir.

En popüleryerli resimler ve pahalı aksiyon dolu Amerikan filmleri. Ancak az sayıda insan, tüm ulusların ve ülkelerin ekranlarda daha az ilginç olmayan filmlerini yayınladıklarını düşünmektedir. Mesela, İtalyanlar ceza dramalarını çekmeyi severler, Hintliler - aşkla ilgili bir müzikal hikaye ve Koreliler, komedi ve romantik dizileri tercih ederler.

Ama İtalyan ve Hint filmleri izlenirseHemen hemen bütün ev kadınları, daha sonra Koreli komediler Rus izleyiciler arasında pek popüler değil. Ve çok boşuna. Aralarında çok ilginç fotoğraflar var.

"Dolgun Devrim"

En popüler Koreli filmler komedi. Ama romantizm ve aşk olmadan hangi resim yapılacak?

Kore komedi dizisi

Böyle ilginç bir Kore komedi2012 yılında "Chubby Devrimi" filmi çekildi. Arsaya göre, genç başarılı bir model olan kız kesinlikle hayatından mutsuzdur. Arkadaşları ana karakterin popülaritesini ve güzelliğini kıskanırken, kız kardeşi aşk uğruna kariyerini bırakmaya karar verir. Fakat paradoks, seçilmiş bir kişi için çok zayıf olmasıdır. Ve ince bir üst model daha iyi olmak için her şey için hazır.

"Ben bir cyborg'um, ama sorun değil"

Resim oldukça spesifik, ne denir?«Fanda». Film Koreli. Komedi, romantizm, tiyatro, fantezi - tüm bu türler bu resme aittir. Film, bir psikiyatri kliniğinde yatan genç kadının hayatı, Yong Gong'un hikayesini anlatıyor.

Kore komedi filmleri

Mesele şu ki kız büyüdü.Bir fareyi düşünen ve sadece sebzeleri yiyen zihinsel engelli bir büyükanne. Ve büyükannenin dişleri bir kez kızını basit bir insan olmadığı fikrine itti, ama gerçek bir cyborg. Bu yüzden yemek yemeyi reddetti ve “elektrik tüketmeye” başladı.

Kore komedi romantizm filmleri

Böyle sıradışı bir arsa, fotoğrafı sonuna kadar görmenizi sağlar ve arsanın yazarının böyle bir fikirle söylemek istediğini anlar.

Dans Ninja

Hikaye, Kore komedileri nadiren sadece gülmekizleyici Çoğu zaman bunlar komik bir yanlılığa sahip romantik maceralar veya militanlardır. Böyle bir resim ünlü "Dans Ninja" dir. Filmin kahramanı, Asyalı bir aile tarafından yetiştirilen beyaz bir yetim çocuk. Tüm hayatı boyunca evlatlık olduğunu biliyordu. Ve asıl amacı ana babaları bulmaktı. Ama bu şekilde çok tehlikeli değildi - çocuk karate yapmaya başlar. Ve kesinlikle onun dans eden bir ninja olduğuna inanıyorum. Bir çocuk eve gittiğinde - onun maceraları yeni başlıyor. İşte burada böyle Kore komedileri var.

Koreli üretimin romantik filmleri sadece boğuluyor. Resimlere ek olarak serileri de tanımlayabilirsiniz. Filmlerden daha az ilginç değiller.

"Kim Tak Pişirme Kralı"

Bu bir gençlik komedi dizisidir. ünlü fırıncı olarak ve metresi babasını ve kendini yetenekli bir şef seven bir oğlu var. Ve bir gün babasının fırınını miras alır. Ama gayri meşru fırıncının karısı çocuğu vermez gibi sakince kocasının iş almak. Sonra genç adam kendi açmaya karar verir. Ve bu zamanda, o bir aşk üçgeninin bir katılımcı haline gelir.

"Evlenmek istiyorum ya da Aşıklar Şehri"

Koreli komedileri tarif etmek, dikkat edelimbu resim Sonunda sevgisini bulan ve hatta evlenecek olan 34 yaşındaki bir gazeteciyi anlatıyor. Fakat kadının umutları gerçekleşmeye niyetli değil - bir sonraki röportaj sırasında nişanlısını metresiyle birlikte bulur.

kore romantik komedi

Ancak gazeteci, bunun hayatın sonu olmadığını ve ondan 10 yaş küçük bir genci fethetmek istediğine karar veriyor.

"Arzuların alevi"

Gördüğünüz gibi oldukça sıradışıArsada Kore komedileri var. Romantik filmler dolu. Bu nedenle, Kore komik bir yanlılığa sahip birçok dramatik film üretiyor. Şimdi "Arzu Alevleri" adlı bir dizi hakkında konuşalım.

Şöhret ve servet şefi peşindekahraman alaycı, kalpsiz bir insan olur. Para uğruna her şeyi yapmaya hazırdır: dostları, akrabaları ve hatta sevgiyi aşmak. Ama çok yakında hayattaki her şey dönecek ve tüm günahlarınız için ödeme yapmanız gerekecektir. Ve sonra kahraman bir seçenek olacak - zengin kalmak ya da sevgiyi geri vermek.

"Hadi, gülümse!"

Benzer bir dramatik türden ilginç bir dizi"Hadi, gülümse!" Serinin ana karakteri kaprisli zengin bir kız So Jeong. Kendisini hiçbir şeyde inkar etmemek için kullanılır ve sıradan insanları hizmetkârları olarak görür. Ama kızın ailesi bozulduğunda her şey değişir. Sonra sürücülerinin evine taşınmaları gerekiyor. Ama adam kızı ve ailesini özel bir sıcaklıkla alır. So Jeong değişebilir ve ortaklardan biri olabilir - bu bir sır olarak kalır.

Rahibe Cinderella

Kore televizyon dizilerini anlatırken, komedi, romantik resim hakkında konuşmalısınız. Bu "Kardeş Külkedisi" denir.

Bu bir kadın hakkında Gan Suk ve onun küçük bir diziRüzgarlı bayan yüzünden sürekli seyahat etmek zorunda olan kızları. Silah Suku, erkekleri eldiven gibi değiştirir ve her zaman evinde kızıyla yerleşir. Fakat hayatındaki tutarsız ve anlamsız tavrı nedeniyle, anne ve kızı her zaman kapının arkasında kalıyorlar.

Kore komedileri

Ve bir gün, başka bir erkek arkadaşı onu dışarı attığındaEvden çok pahalı bir yüzük aldı ve bir arkadaşından sakladı. Onun haydutlarını damat aldatmasın diye, en zengin yaşlı adamla evlenir. Ve her şey bir şey olmazdı, ama adamın yeni anne ile hiç mutlu olmayan bir kızı var.

Sonuç

Tabii ki, bu tüm Kore komedileri değildir. Aslında, birçoğu var. Kısa veya çok seri olabilirler. Bunları örtmek imkansızdır. İnsanların Avrupa veya Amerikan filmlerini izlemek için kullanıldığı gerçeği, diğer ülkelerin ilginç bir film yapamayacağı anlamına gelmez.

İyi Koreli filmler: komediler, dramalar ya da fantezi, diğer tanınmış resimler gibi dünya ilgisine de değer.

En iyi Kore komedileri 2019

En iyi Kore komedileri 2019

Related news

 • Tüm zamanların en iyi filmi. Seçim senindir
 • Ana üretim varlıkları
 • Dişlileri nasıl monte edebilirim Kros kayağı üzerine bağlantı elemanları montajı. Kayaklara bağlar nasıl takılır
 • Diyet Yaparken Sık İdrara Çıkma
 • Yengeç çubukları ve lahana ile klasik salata: ilginç yemek tarifleri

 • En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri


  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri

  En iyi Kore komedileri