Emla Krem 2019

Emla Krem 2019 Emla Krem

Emla Krem

Emla Kremismini sıkça duyduğumuz etkili kremler arasında yer almaktadır.Emla krem kullanmaşekli, emla kreminin nasıl kullanılacağı,emla krem etkileriveemla krem yan etkileribilerek kullanmak için emla kremi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Emla kremi bilinçli kullanmak çok önemlidir. Emla kremi bilinç kullanmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Emla Krem Nedir?

Emla krem sürüldüğü bölgede hücre zarındaki sinirlerin uyarılmasını engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan bir kremdir. Sürüldüğü bölgede kısa süreliğine uyuşma sağlayarak ağrı ve acıyı azaltır.Emla kremiiçeriğinde bulunan etken maddeler Lidokain ve Prokain dir.Emla krem etken maddesisayesinde bölgesel uyuşma sağlanır.

Emla Krem Nerelerde Kullanılır?

Emla krem son zamanlarda ismini ve kullanım alanlarını duyan pek çok kişi tarafından tercih edilen krem olmuştur. O kadar etkili bir krem ki sürüdüğü bölgede acıyı azaltması sebebi ile sıklıkla tercih edilen emla krem kullanım alanları sırası ile;

 • Emla Krem epilasyonyapılacak bölgede acıyı azaltmak için kullanılır
 • Emla krem dövmeyapılacak bölgeyi uyuşturmak için
 • Emla krem ağdaöncesi bacak, kol, bölgesindeki tüyleri alırken acıyı azaltır
 • Emla krem bikinibölgesinde kullanılabilir
 • Emla krem bıyıkve kaş bölgesindeki acıyı azaltmak için kullanılabilir.
 • Emla krem cinselbirliktelik öncesi acıyı azaltmak için kullanılabilir.
 • Emla krem geciktiriciolarak erkekler tarafından kullanılmaktadır. Hissizlik etkisi verdiği için erkeklerdeemla krem geciktiricietki göstermektedir.
 • Emla krem ilk gecekullanılarak acı hissini ortadan kaldırarak bayanların ilk gece stresini yenmesini sağlar.
 • Emla krem iğneli epilasyon tedavisinde kullanılır
 • Emla krem lazer epilasyontedavisinde kullanılır
 • Emla krem sünnetyapılmadan önce ve daha sonra acıyı azaltmak için kullanılır

Daha pek çok kullanım alanı olanemla krem faydaları bilerek kullanmak çok önemlidir.Emla krem etkisisayesinde yukarıda sayılan bütün alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

emla krem, emla krem cinsel ilişki, emla krem ağda

Emla krem

Emla Krem Nasıl Sürülür

Emla krem nasıl kullanılır sorusu genelde sürüldüğü bölge ile alakalıdır, Genelde emla krem kullananlar genital bölgede yada makatta kullandıkların da bekleme süresi konusunda tedirginlik yaşamaktadır. Sizlere bilgi vererek  emla krem nasıl sürülürveemla krem kullanım şekli,emla krem ne kadar sürede uyuşturur,emla krem uygulama şekliveemla krem vajinaya nasıl sürülürbilgi vereceğim.

Doktorunuzun size aksini belirtmedikçeEmla krem ​​prospektüsbelirtilen şekilde kullanılmalıdır. Emla krem sürülecek bölge ilk olarak iyice temizlenir. Nohut büyüklüğünde emla krem alınarak uygulanacak bölgeye iyice ince tabaka halinde sürülür. Kremin sürüldüğü bölge ince bez ile kapatılarak yarım saat beklenir. Kremi gazlı bez yada pamukla temizleyebilirsiniz. Artık uyuşma başlamıştır.

Emla krem vajina,emla krem penisveemla krem makatbölgesi sürülme işlemi yukarıda anlatılan şekilde yapılacaktır.

Emla Krem Ne İşe Yarar

Emla kremhakkında bilinmeyenleriemla krem yüze nasıl sürülür,emla krem vajinaya nasıl sürülür,emla krem lazer epilasyonda nasıl kullanılır,emla krem nasıl kullanılır,emla krem uyuşturma süresihakkında ayrıntılı bilgi vererek aklınıza takılanları cevaplamaya çalışacağım.

Emla krem ağda öncesi nasıl kullanılır

Emla krem ağda ve sir ağda önce ağda yapılacak bölgeye 1 saat önceden sürülür beklenir. Yan etkileri olarak kızarıklık, kaşıntı, yanma gibi durumlar yok ise ağda uygulamasına başlayabilirsiniz.

Emla krem vücut kıllarını almadan önce kılların alınacak bölgeye sürülür ve 1 saat kadar beklenir, uyuşma başladığında vücuttaki kılları ve tüyleri almaya başlayabilirsiniz.

emla krem, emla krem ağda

Emla krem ile acısız ağda

Emla Krem kaş, yanak ve bıyık almadan önce kullanımı

Kaş, bıyık yada yanak tüylerini alırken canınız çok yanıyorsa bu sorunu ortadan kaldırmak için az miktardaemla krem yüze sürülerve ortalama 1 saat kadar beklenir. Kaş bölgesine sürerken dikkatli olmak gereklidir. Göz evresi hassas olduğundan dikkatli olmak gereklidir.Emla kremi yüze sürülür müsorusuna cevap verirken unutulmaması gereken bir durum ise bu kremi ilk kez kullandığınızda az miktarda yüzünüze sürün ve bekleyin eğer yanma, kızarıklık kaşıntı yok ise kullanmanızı tavsiye ederim.

Emla kremi geciktirici olarak kullanma

Emla krem hissizlik etkisi göstererek uyuşturduğu içinemla krem geciktiricimi sorusuna vereceğimiz cevap evet olur. Pekiemla krem geciktirici olarak nasıl kullanılırmerak edilen bir soru olmuştur.  Aslında krem ilk üretildiğinde bu alanda kullanılmasa da gösterdiği etkiden dolayı ürologlar tarafında bazen geciktirici olarak yazılmaktadır. Emla krem penis ucunu az miktarda sürülür ve ortalama 1 saat kadar beklenir. Etkisini göstermeye başladığında ilişkiniz daha uzun sürecektir. Bekle süresinde bir bez ile sarmak faydalı olacaktır.

Emla krem vajinaya nasıl sürülür

Emla kremi vajinada kullanımı sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Geneldeemla krem vajina içine sürülür müsorusu kafalara takılan bir sorudur ve bu konuda yapılan hatalar vardır. İlk gece yada ilk ilişkide acı yaşayan kişileremla kremi vajinadışına az miktarda sürüp 1 saat kadar bekleyerek daha acısız ve ağrısız ilişki yaşayabilirler.

emla krem,emla krem kullananlar, emla krem fiyatı

Emla krem

Emla Kremin Yan Etkisi

Emla krem yan etkisi genelde emla kremin etkisinden dolayı sıklıkla korkularak kullanılır ama emla krem bilinen bir yan etkisi yoktur. Çok nadir olarak ciltte kızarıklık ve yanma görülür bu durumda genelde emla krem doz aşımından kaynaklanmaktadır. Asla ağız yolu ile tüketilmemelidir. Diş ağrısı çekenler sıklıkla ağrıyı azaltmak içinemla krem dişe sürülür müsorusunu sormaktadır. bu soruya verilecek cevap ise dişe sürülmez.

Emla krem hamilelikveemla kremi gebelikdurumunda kesinlikle kullanılmamalıdır.Emla krem lokal anesteziketki gösterdiğinden dolayı bebeğe zarar verebilir. 1 yaşından küçüklerde asla kullanılmamalıdır.

Emla Krem Devlet Ödüyor Mu?

Emla krem malesef devlet tarafından karşılanan bir krem değildir.Emla krem reçeteyazılsa bile bunu SSK ve Bağkur karşılamaktadır.Emla krem muadilveemla krem benzerleriolsa da çoğu kişi bu kremi tercih etmektedir.

Emla krem Fiyatı

Emla kremi satın almak isteyenler emla kremi eczanelerden rahatlıkla alabilir.Emla kremi reçeteile satılmadığından doktor tavsiyesi ile eczaneden almanız mümkün. Kesinlikle doktorunuza danışmadan kullanmayınız.Emla krem ne kadar,emla krem fiyatı;

EMLA %5 krem (5 gr 5 adet) 2019 YILI FİYATI

Emla krem Eczane Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 114.54 TL olmasına rağmen bazı eczanelerde fiyatı daha yükseğe satılmaktadır.

Emla kremin etkisi ne zaman geçer

Emla kremin etkisiortalama 4 saat sonra kaybolmaktadır. Vücut eski haline tekrar geri gelmektedir. Hiç korkmadan rahatlıkla emla kremi kullanabilirsiniz.

Emla Krem Kullananlar

Emla krem kullananlarve emla krem yorumları derleyerek krem hakkından yapılan yorumları sizinle paylaşacağım. Emla krem hakkında yapılan yorumlar bu kremi kullanan kişilerdir.

 • Ben bikini bölgemi ağdayla alıyorum çok korktuğum için ağda öncesi emla krem sürüyorum. Bikini bölgesini tamamen uyuşturuyor hiç acı hissetmiyorum.
 • Ben ilk gece korkusu yaşıyordum 8 aydır evliyim ve ilişkiye giremedim bu kremi sürdüm gerçekten hiç ağrı yada acı hissetmedim.
 • Emla krem cinsel ilişkiöncesinde penisime sürdüm dedikleri gibi çok iyi bir geciktirici etki gösterdi.
 • Kremi sürdükten sonra biraz acı olduğunu söylediler…ama ben hiç bişey hissetmedim..hala da uyuşuk bir haldeyim etkisi geçince kim bilir nasıl ağrıyacak ağda yaptığım yerler
 • Çok etkili bir krem dövme yaptırdıktan sonra çektiğim acıları krem dindirdi
 • Krem çok etkili ama fiyatı gerçekten çok yüksek. Ben genelde yanaklarımı iple almadan önce bu kremi sürüyorum. Etkisi uzun sürdüğünden hiç acı çekmeden işlemi bitiriyorum.
 • Emla kremi ağdayapmadan önce kullanmak gerçekten harika hem pamu bir cilde sahip oluyorum hemnde acı çekmiyorum
 • Emla krem sayesinde epilasyon yaptırdım acı oldu ama acının etkisini çok az hissettim. Kesinlikle işe yarıyor.
Emla Krem 2019

Emla Krem 2019

Related news

 • Category Archives: Ameliyatsız estetik
 • Hızlı Saç Uzatmak İçin Neler Yapılmalı
 • Taş Kadayıfı Tarifi Videosu
 • Nike Air Max Kırmızı bayan
 • Irma Kasırgası Tolgahan Sayışmanı da etkiledi

 • Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem

  Emla Krem