Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 2019

Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 2019

Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 79 12.02.2019, 15:39

Elma ağacı "medunitsa" - bahçe için mükemmel bir örnek

Hangi amaç için elma ağacı dikildi?

Elma bahçesini işaretleyin veya sadece ekin yapınbahçede elma ağaçları birçok sorunun bir bahçıvan cevapları gerektirir. Her şeyden önce, açıkça ne yapacaksın hangi amacını anlamak gerekir: çiçeklenme zamanında elma tadını ailesine yapmak veya bahçeyi ticari faaliyetlerinin temelini yapmak için faydalı ve lezzetli meyve yetiştirme çalışmalarını sağlamak. Her bir hedef, uygun bitki çeşitleri seçmek zorunda kalacaktır. Onlar çok çeşitli temsil Modern bahçıvan sunmaktadır. Kataloglar, başlıklar ve ipuçları her zaman yardımcı olamaz. Bir seçim algoritması olması gerekir.

elma çiçeği

Fide seçme kuralları

Önemli olan çeşitlerin seçimi için genel şartlar yaklaşık olarak aşağıdaki gibidir:
• İklim bölgelerinize, donma direncine uygunluk.
• Ağacın dikiminden meyveye kadar kısa bir süre.
• Yüksek verim.
• Meyvemenin periyodu, meyve olgunlaşma zamanı.
• Hastalıklara direnç.
• Elma ağacının yüksekliği, taç şekli.
• Meyvelerin niteliklerini ve görünümlerini tadın.
• Bakım ve yetiştirme özellikleri.
elma çiçeği
Yeni çeşitler

Elbette, hızla tavsiyesi üzerine bir bitkiyi seçebilirtanıdık bahçıvanlar, kendi zevklerine göre yönlendirilirler. Ama acele etme. Bu soruların hepsine sadece uzmanlar tarafından cevap verilecektir. Yeni elma ağaçlarının çeşitlerinin seçimi hiç bitmedi. Başarılarını en azından yeni türlerin rehberliğinde değerlendirin. Örneğin, elma çeşitli "ciğerotu" Özellikle kara lekeye, hastalıklara karşı genetik direnç. ağaçların, yüksek verimler sağlayan olarak adlandırılan bu bağışıklık çeşitli gereksiz işlem pestisitler ortadan kaldırır. Bu çeşitlerin meyve genelde iyi tat ve kullanışlı özelliklerin korunmasında, tutulur. Yerel kreşler, serbest çeşitleri hakkında size olgunlaştırma ve depolama (yaz, sonbahar, kış) hakkında bilgi verecektir. Kazanmak seçeneği bahçenizde yetişmeli yaz tercihidir. Bu elma Temmuz sonlarında zor değil, ekşi-tatlı tadı, sulu, ancak olgunlaşır; uzun süre muhafaza edilemez, ancak çeşitli hazırlıklarda iyidirler.
ciğerotu

Yaz çeşitleri arasında dikkat çekiliyorMedunitsa, önerdiğimiz bir elma ağacıdır. Neredeyse mükemmel bir çeşitliliğin tüm özelliklerine sahiptir. Elma ağacı "medunitsa" kış-dayanıklı, Rusya'nın orta kemerinin şiddetli iklimini iyi tolere ediyor. Moskova Devlet Üniversitesi'nde türetilen bu elma çeşitleri. Lomonosov, elma ağaçlarının hastalıklarına karşı yüksek bir bağışıklığa sahiptir ve kabuktan ve çürümeden etkilenmez. Elma ağacı "Medunitsa", piramidal şeklin güzel bir taç vardır. Ağaçlar dikimden 5 yıl sonra meyve vermeye başlar ve bol hasat verir.
fidan elma ağacı açıklaması
tanım

Elma ağacı "medunitsa" geçiş çeşitlerinden elde edilir."Welsi" ve "tarçın çizgili", ana genler, tatlı, tatlı, tatlı bir tada, kremalı, bal, et ve meyve ile güzel bir tat verdi. 100 gr ağırlığa sahip elmalar güzel bir şekilde boyanır: kırmızı çizgili sarı-yeşil, ruddy varil. Elma ağacı "medunitsa", bahçeniz için fidan seçerken kendinizi yönlendirmeniz gereken bir çeşittir.

Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 2019

Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 2019

Related news

 • Kışın Cilt Bakım İçin Etkili 10 Cilt Maskesi
 • Gripten korunmada elleri yıkama süresi önemli
 • Mide bulantısı, ancak kusma. Ne yapayım

 • Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 85

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek


  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 1

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 24

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 75

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 26

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 97

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 24

  Elma ağacı medunitsa - bahçe için mükemmel bir örnek 19