Ellai: Biyografi ve YaratıcılıkEllai: Biyografi ve Yaratıcılık


Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 65 06.02.2019, 10:15

Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık

Modern show işinde aylık olarak görünüryeni isimler. Son yılların en popüler rapçilerinden biri Ellai'ydi. Biyografisi tüm sosyal ağlarda tartışılıyor çünkü şarkıcı alışılmadık bir görünüm ve kökene sahiptir. Sadece kendi kompozisyonlarını gerçekleştirmek ve Rusya genelinde istekli bir performans sergilemekle ünlendi.

Ellai uyruğuna göre kimdi?

elai biyografisi1992 yılında Aliyev Simferopol'da dünyaya geldi.Alvin Galibovich, daha sonra rapçi Ellai oldu. Biyografisi ilginç. Meraklı taraftar şarkıcının yaratıcı bir ailede doğduğunu öğrendi: dedesi bir şairdi ve babası kendi grupları olan kendi çevrelerinde tanınmış bir sanatçıydı. Birçoğu, şarkıcının Bakü'de doğduğunu iddia ediyor, ancak bu yanlış bilgiler. O gerçekten uyrukluğa göre Azerbaycan'dır, ancak belgelerine göre Ukrayna vatandaşıdır.
En genç yaştan itibaren, ne istediğini biliyordu.Hayata geçmek için. İlk önce Amerikan rapini dinledi ve 16 yaşından itibaren St. Petersburg bantlarının yaratıcı çalışmalarına başladı. 2009'da mezuniyetinin hemen ardından Bitmaker Tematik ile görüşür ve aktif olarak yaratıcılığa başlar. Ellia'nın biyografisi birçok taraftarla ilgilenen müziğine ek olarak, spor yapıyor ve fotoğraf yapıyor. Aktif bir yaşam biçimine öncülük eder ve orada durmaz.

Şarkıcı ne yönde

Şarkıcı kendine bir rapçi diyor, ancak taraftarlarcazın atfedilebilen eserlerinde. Şimdi Moskova'da yaşıyor, ancak çoğunlukla Ukrayna'da davranıyor. Genç sanatçının hesabı üzerinde üç albüm var, şimdi aktif dördüncü albüm üzerinde çalışıyor. Kurumsal partilerde ve diğer bayramlarda performans göstermeyi sever.
2015 yılında Müzik Kutusundan bir ödül aldı.yaratıcılıkları. Biyografisini tüm hayranlar için ilginç olan popülaritesinin sırrı olan Ellai, sevgi hakkında söylediklerini çağırıyor. Bütün izleri kalpten yazılmış ve yalnızca yazar için ilginç olan şey hakkında yazılmıştır.

Ellya şimdi ne yapıyor?

Elli'nin şarkıcısıŞu anda şarkıcı aktif olarak geziyorRusya'nın güneyi. Önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı yeni albüm için izlenimler toplar. Albüm için en son kaydedilen şarkılardan biri "Strela" kompozisyonuydu. Içinde, Ellai (şarkıcı) okuma ve yazı yazma tarzını değiştirmedi. Güzel bir kabartma beden elde etmek için uzun bir süre eğitti ve şu anda fiziksel formuyla tamamen tatmin oldu. Artık şarkıcı Alman markası için bir model olarak çalışıyor ve kendi markasıyla da kıyafet üretiyor. Kendisinin de giydiği Adidas'ı da tanıtır.

Ellai: Biyografi ve YaratıcılıkEllai: Biyografi ve Yaratıcılık

Related news

 • Scrabble festivalden festivale koşuyor
 • Sakhalin-1. Sakhalin Adasındaki petrol ve doğalgaz projesi
 • 6 Kişilik Bir Aile ve Yatıya Kalan 2 Çocuğun Vahşice Katledildiği, Gizemi Bir Türlü Çözülemeyen Villisca Axe Cinayeti
 • Rüyada Enkaz Altında Kaldığını Ve Kurtulduğunu Görmek
 • Halepe yönelik kimyasal saldırı sonrasında 73 kişi tedavi altında

 • Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 33

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık


  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 65

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 46

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 8

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 87

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 14

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 42

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 28

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 61

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 22

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 21

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 18

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 13

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 87

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 41

  Ellai: Biyografi ve Yaratıcılık 24