Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 13 17.02.2019, 14:43

Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte

Mantının kökü gizemle kaplıdır. Kim onlar inanan Çin'de icat olduğunu söylemek ülkelerinde olduğu - Sibirya. Ama onların Rusya, örneğin, çok sayıda kışın kalıplı ve soğuk kanvas çanta asılı olduğu bilinmektedir. Bu ürün sadece musluktan temizleyici modern su olabilirdi yangın pot ve erimiş kar, bir şekilde bunu hazırlamak için çünkü o zaman, soğuk sezonunda yolda almaya istekli olduğunu.elektrikli köfte

Köftelerin manuel üretimi çoktüketen. Bu nedenle, genellikle belirli bir tatil için zamanlanır. Ayrıca Çin'de kadınlar büyük miktarlarda bu küçük lezzetli ürünler Yeni Yıla ve ortak kalıp gidiyor. Çeşitli yukarı kırk küçük köfte için bir kerede "yuvarlandı" izin hücrelerle basit Pelmennica çalışmalarını kolaylaştırmak. Dolgu çok farklı olabilir - sebze, et, peynir, balık, vb ve karışık.

Bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmak isteyenlerÜrün büyük miktarlarda, ev sahibinin hayatını kolaylaştıran bir alet olarak elektrikli pelmennitsa'nın artık neredeyse yok olduğunu bildiriyoruz. Üretim süreci sadece sanayi ve yarı sanayi ölçeğinde organize edilebilir. Yani, bir saat içinde ... ... ve daha fazla pelmeni.

hamur makinesiÖrneğin, Tayvanlı köfteler JeJu DMYüklemeden sonra 120-5V, hamur ve kıyılmış etleri pelmeni ürünleri, vareniki, samsa, turtaların (ayrı olarak satılan ek ataşmanları kullanarak) kalıplama tamburunun etkisi altında kalıplandığı üretim birimine besleyebilir. Cihaz otomatik modda çalışır. Farklı kalınlıktaki hamurdan ürünlerinizi farklı hacimde dolumla yapmanızı sağlar. Çalışma prensibi, makinenin, içine formasyonun beslendiği, hamurdan yapılmış bir boru üretmesi gerçeğine dayanır. Daha sonra hilal şeklinde yarı bitmiş ürünler, otomatik olarak un ile serpilen, ortaya çıkan preformdan oluşur.

Elektrikli köfteler DM 135-5A aynı tipteFirma saatte 8,100 pelmeni üretebilir. Bu yaklaşık 170 kilo ağırlığında ve 0,97 x 0,47 x 1,15 metre boyutlarında oldukça büyük bir ünitedir. Ekipman, 380 watt voltaj gerektirir ve kendi gücü 1,1 kW'dir. Üreticiler, bir cihaz için nozulların başka bir markanın ekipmanı için uygun olmadığı gerçeğine dikkat ediyorlar.köfte üretimi

Ayrıca, ekipmanın tekliflerindeLezzetli yarı mamul ürünlerin üretimi StarFood'un elektrikli köfteleri ile temsil edilmektedir. Tayvanlı bir şirket tarafından üretilen bir örnek, daha düşük bir ağırlık (yaklaşık 53 kg), düşük maliyetli ve "kalıplar" başına saatte 3,600 pelmeni ile karakterize edilir. Boyut olarak küçüktür - toplam boyutlarda yarım metreye kadar, kendi gücü 0,55 kW'dir. Ekipmanın gıda bileşenleriyle temas eden tüm parçaları, işlemin gerekli hijyenini sağlayan paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Listelenen herhangi bir elektrikli köfteYukarıda Rusya pazarında profesyonel mutfak ekipmanları olarak kendini kanıtlamış bulunuyorsunuz, bu sayede çok sayıda mükemmel yarı mamul ürün üretiyorsunuz. Genel olarak, nihai ürünün kalitesi sadece onun biçimiyle değil, aynı zamanda içeriğiyle de belirlenir ve bu nedenle üreticinin iyi niyetine bağlıdır.

Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfteresim Fotograf galeriler fotograflar Goruntuler

Related news

 • Penye İpten Zincirli Portföy Çanta Yapımı Türkçe Videolu
 • Alişan ve Buse Varol soluğu Kapalıçarşıda aldı
 • Şeker hastaları hamileyken ne yapmalı
 • VİYANA BİSKÜVİ NASIL YAPILIR RESİMLİ TARİFİ

 • Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 39

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte


  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 6

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 60

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 43

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 66

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 44

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 29

  Elektrikli pelmennitsa - tonlu köfte 84