Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 2019

Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 2019

Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 46 02.02.2019, 04:12

Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları.

Kıbrıs'ta tatil, en popüler ilk 5Yurttaşlarımız arasında ve bu adanın tatil köyleri arasında şampiyonluk Ayia Napa tarafından yapılmaktadır. Burada sıradan bir insanın iyi bir dinlenme ile birleştiği kesinlikle her şeyi bulabilirsiniz - lüks plajlar, rahat kafeler, çeşitli eğlence tesisleri ve herhangi bir düzeyde otel. Kıbrıs'ta üç yıldıza sahip küçük bir otelde bile rahatlıkla dinlenebilirsiniz. Bunlar arasında Ayia Napa'daki popüler Rus otel Eleana Hotel Apartments yer almaktadır. Genellikle turistler için tavsiye edilir, ancak rahat bir şekilde finansal yollarla kısıtlanmış bir tatilci olabilir. Bunun mümkün olduğundan şüphe ediyorsanız, sizi ikna etmeye hazırız. Bugün makalemiz Eleana Hotel Apartments'a ve içinde yaşamanın özelliklerine ayrılmıştır.

eleana otel apartları

Otel kompleksinin tanımı

Eleana Hotel Apartments sürprizlermisafirler güzel bir bölge ve samimi bir karşılama. Her konuk burada karşılanır ve bu, otelde kalmanın ilk dakikalarından tam anlamıyla hissedilir. Tam anlamıyla yeşillikler içinde dolaşıyor, bu da yerel oteller için çok nadir.

Eleana Hotel Apartments üç oluşmaktadıryirmi bir oda olduğu iki katlı binalar. Genel olarak, tüm daireler birbirine benzer, farklılıklar sadece oda sayısı ve ekipmanıdır.

Otel ekonomik kategorisine aittir. Bu nedenle, burada küçük çocuklu ailelerin yanı sıra birçok gençle tanışabilirsiniz. Nazik denizi ve geniş kumsalları nedeniyle sık sık Kıbrıs'ı seçiyorlar. Ve otel, bu turist kategorisini az para için mükemmel koşullarla sağlıyor.

eleana otel odaları aya napa

konum

Ayia Napa'da bulunan Eleana Hotel Apartments, Kıbrıs'ta yer almaktadır. Neredeyse şehrin merkezinde yer alır - ana cazibe merkezlerine ve eğlence merkezlerine sadece sekiz yüz metre.

Otel, ikinci sahil şeridi üzerindeLimanaki otel misafirlerinin en güzel plajı sadece beş yüz metre ayrılacak. Kıyı bölgesi, Kıbrıs'taki diğerleri gibi, belediyedir. Bu nedenle, oturma yerlerine bakılmaksızın tüm tatilcilere güneş şezlongları ve şemsiyeler ödenmelidir. Genellikle maliyeti, plajda kalan günlük iki buçuk avroyu geçmez.

Eleana Hotel Apartments yakınında bulunuyorHatıra eşyalarının satıldığı birçok dükkan ve kafe ve Akdeniz mutfağının lezzetli yemekleri hazırlanmaktadır. Uluslararası havaalanından otel kırk beş kilometre ayrılır, ancak Lefkoşa adasının başkenti daha uzun seyahat etmek zorunda kalacak. Şehir, otel kompleksinden seksen kilometredir, ancak birçok turist başkente ulaşmak için toplu taşıma araçlarını kullanır.

Turist kataloglarında otel genellikle denirBeldenin merkezine yakınlığı nedeniyle "Kentsel". Bu da misafirlerinin kiralık taşımada tasarruf etmelerini sağlar, çünkü yirmi yirmi beş dakika içinde herhangi bir yere yürüyerek ulaşabilirsiniz.

eleana hotel apartments aia napa yorum

Otel kompleksinin altyapısı

Kendiniz için seçim Eleana Hotel Apartments, varOtelin çok fazla eğlence ve altyapı tesisine sahip olmadığı göz önüne alındığında. Ancak bu, Kıbrıs otel kompleksleri için tipiktir, nadiren misafirlerine geniş bir hizmet yelpazesi sunarlar, ancak bu nüans Kıbrıs'ın karakteristiğidir.

Otel günde yirmi dört saat çalışıyorresepsiyon. Çalışanları genellikle Rusça iyi konuşurlar, bu nedenle konukların problemleri personel ile çözmesi kolaydır. Bagaj muhafazası ve emanet kasaları resepsiyondan temin edilebilir. Bu hizmetleri ek bir ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Kıbrıs'taki turistler genellikle bir araç kiralıyorlar.adanın etrafında serbestçe hareket edin. Bu nedenle, arabalarının güvenliğinden endişe etmemek için otoparka ihtiyaç duyuyorlar. Eleana Hotel Apartments 3 * (Kıbrıs), böyle bir park alanı ile donatılmıştır ve araçlar buradan ücretsiz olarak bırakılabilir.

Otelin konukları havuz kenarında rahatlayabilir. Açık ve geniş. Burada her zaman plaja gitmek için tembel olan birçok misafir var. Havuz kenarında, yerel erkeğin sabah erkenden yaptığı kokteyller içilebilir. Konuklar, şefin lezzetli Akdeniz mutfağı hazırladığı küçük bir restoranda yemek yiyebilir.

Eleana Hotel Apartments hakkında genel değerlendirmeOtel arazisinde bulunan dükkan hakkında bilgi. İşte fiyatların şehir için ortalamasından daha genellikle daha düşüktür, bu nedenle misafirler hediyelik eşya ve genellikle akraba ve arkadaşlarına hediye olarak adaya uzak alınır Kıbrıslı ürünlerini satın almak için tercih ettiğini burada.

eleana otel apartlar cyprus aya napa

Hizmetler ve Hizmetler

Otel kompleksi personeli güzelbirkaç dil konuşuyor. Bu, çalışanların genellikle sadece kendi dillerinde ve biraz İngilizce konuştuğu Yunanistan'da nadir görülen bir durum olarak düşünülebilir.

Otelde oda servisi vardır.Böylece konuklar dairelerinden çıkmadan restorandan yemek sipariş edebilirler. Bu hizmet, zamanlarının çoğunu yan yana geçirmeyi tercih eden yeni evlilerle oldukça popülerdir.

Gerekirse, turistlere faks gönderme veya evrakları kopyalama fırsatı verilecektir. Otelde tam konferans salonu yoktur, ancak gerekli ekipman resepsiyondadır.

eğlence

Otel kompleksinde bunu beklemeyinsürekli eğlendirilecek. Bu, Kıbrıs otellerinde kabul edilmez. Ana eğlence mekanından geniş güneşlenme terasına sahip havuzda dinlenebilirsiniz.

Konuklar ayrıca bisiklete binebilir. Bu eğlence, aktif gençler arasında oldukça popülerdir, çünkü bu şekilde adanın manzaralarını görme fırsatını yakalarlar.

Akşamları, otelin birçok konukları bilardo masasının yanında toplanır. Uluslararası takımlar genellikle yarışmalar düzenlerler.

eleana otel apartmanları 3 kıbrıs

Odalar: sınıflandırma ve açıklama

Yazının başında misafirlerin daha önce bahsettik.iki katlı evler içinde yer almaktadır. Eleana Hotel Apartments 3 * (Kıbrıs, Aya Napa), turistler tek yatak odalı veya iki yatak odalı daireleri seçebilir. İki ila dört kişiden oluşuyor. Hemen hemen her oda, kahvaltı ve öğle yemeği hazırlamak güzel bir küçük mutfak ile donatılmıştır. Birçok turist mağazalarda yiyecek alır ve kendi odalarında yemek yemeyi tercih eder.

Tüm dairelerde klima veBirkaç kanallı TV. Odaların hemen hemen tüm pencereleri yüzme havuzuna bakmaktadır, buna göre geniş balkonlar da buraya bakmaktadır. Hafif mobilyalar (koltuklar ve masalar) ile donatılmıştır.

Mutfakta buzdolabı, ekmek kızartma makinesi,Mikrodalga fırın, su ısıtıcısı ve ocak. Birçok turist, otelin sıcak suyla ilgili problem yaşamamasından mutlu. Kıbrıs'ta bu sorunun çok yaygın olduğunu unutmayın.

Odalar günlük olarak temizlenmektedir, haftada iki kez yatak çarşafları değişmektedir. En kaliteli otel misafirleri arasında bile temizlik kalitesinin şikayete neden olmadığını açıklığa kavuşturmak istiyorum.

eleana otel apartmanları 3 kıbrıs aya napa

Eleana Hotel Apartments, Ayia Napa: yorumlar

Otel hakkında fikir edinmek içinBu konuda yorumları okumak gerekiyor. Doğal olarak, bu otel kompleksinde yaşamak hakkında olumlu ve olumsuz bilgiler bulabilirler. Her şeyden önce, vatandaşlarımızın olumlu bir şekilde takdir ettikleri anları size vereceğiz:

 • nazik personel;
 • odada konforlu mutfak;
 • güzel ve temiz havuz;
 • plaja yakınlığı;
 • onların oluşması durumunda otel personeli tarafından hızlı problem çözme;
 • otel kompleksinin restoranında indirim;
 • mağazada geniş ürün yelpazesi;
 • yürüme mesafesinde çok sayıda cazibe merkezi.

Birçok eski otel konukları bunu yazıyorGelecek yıl Eleana Hotel Apartments'a dönmek bir zevk olurdu. Ve bazıları, bu otelde birkaç yıl boyunca üst üste dinlendiklerini ve bunu başka bir şey için değiştirmeyeceklerini iddia ediyorlar.

eleana hotel apartments yorumlar

Olumsuz anlar

Turistlerin yorumlarında bir bolluk bulamadıkNegatif, ama bazı nüanslar hala dikkat çekicidir. Birçok odadaki karıncaların varlığına dikkat edin. Odalar etrafında serbestçe hareket ediyorlar ve çekilmeleri oldukça zor.

Ayrıca, insanlar yerel bir kafede yüksek fiyatları sevmezler. Sadece burada yerseniz, kalanlar çok pahalı olacak. Bu özellikle çocuklu aileler için geçerlidir.

Bariz dezavantajları şunlardır:

 • banyoda saç kurutma makinesi yok;
 • Klimanın sadece iki odadan birinde kullanılabilirliği;
 • Akşam saat dokuzdan sonra havuzda yüzememe.

Konuklara göre otelin, ilan edilen yıldızlarla tamamen tutarlı olduğunu ve tüm aile ile keyifli ve ekonomik bir tatil için ideal olduğunu söylemek isterim.

Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 2019

Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 2019

Related news

 • Canan Sabah Geçmiyor Günler
 • Doğansar Haberleri: Dipsiz Göl Şelalesinde turkuaz buz sarkıtları oluştu
 • 3. Ataşehir Çocuk Kitap Günleri Başlıyor
 • Örgü iğneleri ile Havucu kuyruk örneği: açıklama içeren diyagramlar - iş için ipucu
 • Domatesli Puf Börek
 • Anafor konuşmanın bir şeklidir

 • Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 21

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları


  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 85

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 90

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 49

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 1

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 98

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 52

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 17

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 55

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 88

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 39

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 65

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 91

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 9

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 77

  Eleana Hotel Apartments (Kıbrıs, Ayia Napa) - Yorum, açıklaması ve turist yorumları 39