Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla 2019

Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla 2019 Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

Elbiseli gömlek nasıl giyilir? Ne tür ayakkabılarla?

Elbiseli gömlek - tarz kazhual'ın ilginç bir unsuru,Günlük görüntünüze çeşitli çeşitlilik getirebilir. Bir dolap olarak giyilebileceği ve gömlek gibi pantolonlarla birleştirilebileceği ve hatta hafif bir yağmurluk olarak atılmak üzere giyilebileceği bu gardırop çok işlevli olmasından dolayı sevilir. Farklı aksesuarları topluyorsanız, aynı elbise gömlekini tamamen farklı bir ruh halinde verebilirsiniz. Yazımız size en karlı ve etkili kombinasyonlarda bir elbise gömleği takmayı anlatacaktır.

Görünüm tarihi

Böyle bir model sadece çalkantılı XX'de görülebiliryüzyıl. On dokuzuncu yüzyılın bayanlarında, korseler modadan çıktığını ve elbiseler düğmelerin önünde erkek gömlekleri gibi tutturulabilir mi? Elbise gömleğinin mucidi Coco Chanel gibi başka biri değil. Sadece zamanındaki meydan okumasıyla, erkek gömleğini uzatmayı ve bir elbise gibi giymeyi teklif edebilir.

elbise gömlek giymek nasıl

50'li yıllarda kadınsı ve yumuşak görüntülerin doruk noktasında Christian Dior modeli biraz modifiye etti ve daha çok elbise gibi hissettim.ne tür ayakkabılar ile gömlek giymeliyiz

Daha sonra, bu model sadece moda gösterileri podyumlarda açıldı henüz ve sonunda yine bu sezonda moda oldu.

Modelin özellikleri

Elbise-gömlek hakkında konuşurken daha olasıaklımızda olan tek şey düğmeli ve bir elbise gibi giyilebilen uzunlamasına bir gömlek. herhangi bir ek düğmeleri olmadan olağan etek - Öte yandan, bir elbise, bir gömlek kesim gibi görünen bir üst (yaka, göğüs cepleri, düğmeli kapama, sabitlenen manşetleri ve özellikle birkaç kez kolları podvornutye) ve alt olabilir. Çorap ve bu iki takım elbise gömlek için diğer şeyler ile kombinasyon ilkeleri farklı olacaktır.

Eğer güvenli bir şekilde giyebileceğiniz uzun bir gömlekve pantolonlar, daha sonra, örneğin, tselnoskroennoy alt kısmı ile elbise ikinci tip pantolon üstüne koymak, en azından garip bakacağız. Özellikle de yemyeşil silueti olan bir elbiseyse.

Çoğu zaman, bu elbise, klasik gibiErkek gömlekleri, kollu var. Bununla birlikte, düğmelerdeki uzun kollulara daha çok benzer kollu olmayan modeller de vardır. Böyle bir elbisen varsa, evde deney. Bir sundress gibi kendi başına ve başka bir şeyin üstünde uzun bir yelek gibi giyinmeye çalışın. İlginç kombinasyonlar alabilirsiniz - her şey gardırobunuzun özel ürününe ve bileşimine bağlıdır.

Orta boy modeli

Ortalama uzunluk evrenseldir. Elbise de düz bir siluet varsa, iyi ve pantolon ile birlikte ve kendi içinde görünecektir.

Pantolon kesimi farklı olabilir. Orta uzunlukta bir elbise tunik artı dar kot pantolon veya tozluklar megakentlerin sakinleri arasında oldukça yaygın bir görüntüdür. Pantolon veya gevşek hafif pantolon ile birlikte, bir elbise gömlek yazlık bir elbise için bir elbise haline gelir.

bir kafeste gömlek gömlek giymek ne ile

Siluet, elbise silueti nasıl giyilirAşağıya genişler mi? Pantolon ve etek gibi bir kesim ile birleştirmek daha iyidir, hepsi aynı, bir gömlek daha fazla elbise. Güzel ayakkabıların yanı sıra güzel külotlu çorap veya çorapları toplamak için daha iyi konsantre olun.

Ayakkabılar hakkında unutma

Oluştururken ayakkabı faktörünü küçümsemegörüntüsü. Bazen tarzınızın belirleyici unsuru olabilir. Bir elbise gömlek giymek için ne tür bir ayakkabı? Bazen bir ve aynı model ince bir topuk üzerinde ya da spor ayakkabı ve golf ile açık sandaletler ile takılabilir - her iki görüntü de iyidir, ancak ruh hallerinde önemli ölçüde farklıdır.elbise gömlek fotoğraf giymek ne ile

İyi seçilmiş bir gardırobun sırlarından biri -kombinatoryal. Giysili ayakkabılar da dahil olmak üzere her şey iyi uymalıdır. Bir elbise için, sadece ayakkabılardan başlayarak birkaç farklı görüntü alabilirsin:

 • sandaletler, pompalar, orta boylu, zarif topuk ince saplama - elbise-shirt bir arada ofise giyilen ve akşam resepsiyon ve romantik bir tarihte olabilir;
 • bale ayakkabısı, loffers, düşük hızlı ayakkabılar, mokasen, spor ayakkabısı - serbest bir kıyafetle çalışmak için giyilebilen bir yürüyüş versiyonu;
 • Aşırı saç tokası, yüksek kama çizmeler, botlar - bu durumda bir parti ya da diğer bazı gayri kutlama olacak ve kasten kışkırtıcı bakmak istiyorum.

Kafesteki elbise gömleği ne ile

Damalı kumaş asla stilden çıkmayacak çünkühücrede bulunan garnitürün herhangi bir öğesi (aynı zamanda çizgili) görüntüyü kolay ve hafif hale getirir. Kafesin renkleri birbiriyle ve gardıropun diğer unsurlarının rengi ile uyumlu bir şekilde birleştirilmelidir. Klasik kırmızı ve siyah hücrelerin birleşimidir.ne giymek ile uzun elbise gömlek

Çoğu zaman, bir kafes içinde bir elbise gömlek gibi görünüyorGenişletilmiş bir erkek gömleği - bu kesim, resminizi inanılmaz derecede şık kılar. Ruh halinize biraz rahatlık ve coşku katmak istiyorsanız - kot pantolonlu damalı bir elbise gömlek giyin ve hava izin veriyorsa, yüksek çizmeler giyin.

Kafesteki elbise gömleği ile ne giyilirseSokak sıcak mı? Kıyafet utangaç değil: düğmeli, altında ve altında - üst veya forma ve kısa şort. Bu kombinasyon, caddede rüzgârda çok etkileyici görünüyor - tişörtün kenarları sessizce sarkıyor, bir elbisenin içinde durduğunuz izlenimini yaratıyor, sonra aniden birbirinden ayrılarak zarif bacaklarınızı ortaya çıkıyor.

Uzun elbise gömlek

Hem maksimum uzunluğu tüm eksiklikleri kapsar.şekil ve hemen görüntüyü daha gizemli hale getirir. Kattaki elbiseler - her zaman gardırobun kendine yeten bir öğesidir: kendileri iyidirler ve tamamlayıcı bir şey gerektirmezler. Özellikle muhteşem bir şekilde kalçadan geçen bir yarık ile uzun bir elbise-gömlek görünüyor. Ayak bileğini kapatacak düz bir elbise modeli size çok sıkıcı geliyorsa, iyi bir makas almanız ve bir kişilik öğesi eklemeniz yeterlidir. Ana şey, kesimi bile yapmaktır.

ne giymek daha çizgili elbise gömlek

Zemindeki elbise gömlek uzunluğu belirgin bir belse daha iyidir. Bu, siluetinizi daha ince ve daha açık yapar. Düz ve bel kesilmemişse, her zaman bir kemer kullanabilirsiniz.

Uzun elbise zaten gerçeğine rağmenTam teşekküllü bir görüntü, uzun bir elbise gömlek için birkaç başarılı kombinasyon var. Böyle bir model ne giymeli? Uzun boylu kadınlarda, kısa cape-bolero içeren uzun bir elbise iyi görünüyor, memenin çizgisi daha fazla vurgulanıyor ve figürün oranları bile. Uzun bir ile uzun olanı birleştirmek de ilginçtir, örneğin elbise gömlekinde yere bir hırka atmak gibi. Aksini yapabilirsin - üst katmanı ve kotu alt tabakanın üzerine koy ve üstüne hırka yerine açılarak giyilen elbise gömleğini giy. Bu aşırıya kaçmamak önemlidir, çünkü bazen doğrulanmamış bir katman figürü ağırlayabilir.

Mini uzunluk: haklı risk

Bir kız elbise gömleği giymeye karar verdiğindeultrashort uzunluğu, her zaman biraz risklidir. Çoğu zaman birileri uzun bir bluzda pantolonunu giymeyi unutmuş gibi bırakmış gibi görünüyor. Bu nedenle, iyi bir tada sahip bir hanımefendi olarak düşünülmek istiyorsanız, mini boyunun elbise ve tuniklerinin size tam olarak uyduğundan ve başkalarını yanıltmadığından emin olun: size takılanlar ve herhangi bir bellek probleminiz olup olmadığı.

Ancak tayt ve kot pantolonlarla, bu tür gömlekler problemsiz bir şekilde bir araya getirilir - T-shirt gibi kısa bir gömlek giyebilirsiniz.

Ne tür ayakkabılarla mini bir gömlek giyersin? Yine, halkı ne kadar şok etmeyi düşündüğünüze bağlı. Ayaklarınızın şeklini daha da vurgulamak istiyor - yüksek çizme ayakkabılar giymeyi veya uzun çorap giymeyi deneyin.

Siyah: her zaman mükemmel

Herhangi bir şekilde rengi karar veremezsenizelbise gömlekleri, daha sonra siyah satın alın. Siyah renk, modanın ebedi klasiğidir ve zarif görünmenin en kolay yollarından biridir. Siyahın eski olduğunu ve sizi kasvetli yaptığını düşünürseniz bile, henüz kendiniz için uygun bir model bulamadınız ya da aksesuarları ile birleştirmeyi denemediniz.ne giymek ile siyah elbise gömlek

Siyah renk seçiminde bir başka artı - herhangihali hazırda, bir rafine gece elbisesi rutin olarak büro veya dinlenme raslantı dönüştürülmüş bir ayakkabı topukları ile kombinasyon halinde siyah bir elbise. Bu aksiyomu sonbahar ve siyah elbise gömlek altında.

Daha parlak görünmek için siyah ne giyilir? Sadece ayakkabı seçiminde durmayın - görüntüyü en sevdiğiniz renklerin şık aksesuarlarıyla tamamlayın. Zarif küçük el çantası, orijinal yüzük veya kolye her zaman siyah bir arka plana karşı kazanır. Sırrı: Eğer cildinizin renk tipine uymayan herhangi bir renkten hoşlanıyorsanız, aksesuarlarda takmayı deneyin. Küçük bir ayrıntı, ruh halinizi belirgin bir şekilde kaldıracaktır, ancak görüntünüzün genel renk algısını yansıtmayacaktır.

Çizgili elbise-gömlek

Kumaş üzerine şeritler - her zaman yaz hatırlatıcısıdırve kaygısız bir ruh hali. Çizgili elbise gömlek aynı parlak görünüyor. Ne giymekle, büyükannenin elbisesine benzememesi? Tabii ki, şık ayakkabılar ve aksesuarlar ile.
elbise gömlek giymek nasıl

Stilistlerin klasik numaralarını hatırlayın: dikey şerit ince, yatay - dolu. Fakat her kuraldan istisnalar vardır: bazen yatay çizgiler harika görünür ve figürü hiç bozmaz. Her şey belirli oranlara bağlıdır.

Kafeste olduğu gibi, şeritler gibi görünecekŞık, eğer renkleri birbiriyle iyi karışıyorsa. İlk kez çizgili bir tane giymeye karar verdi ve nereden başlayacağını bilmiyor musunuz? Siyah ve beyaz çizgili elbise gömleğini al.

Kot elbise gömlek: ne giymek

Fotoğrafta, kottan yapılmış bir elbise gömlek genellikle görünüyoruzun kot ceket gibi. Bir elbise olarak giyilebilir ve bir ceket olarak kullanılabilir, elbette alt giysi ile birleşerek, elbette elbiseniz bir gömlek gibi yukarıdan aşağıya kadar düğmeli ise. Sıkı bir kıyafetle çalışmak için böyle bir elbise giyme olasılığınız yoktur, ancak bir gün tatilinizde şık kalmak için harika bir seçenek.

fotoğraf giymek ile denim elbise gömlek

Çoğu zaman denim elbise gömlek - mavirengi. Denim mavisi tonları - çok fazla, çoğu zaman böyle bir elbise, siyahın yanı sıra herkese uyar. Ana şey, uygun bir mavi tonu ve şekil üzerinde siluet seçmektir.

Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla 2019

Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla 2019

Related news

 • Naylon teller. Hangisini seçmeliyim
 • Junichiro Tanizaki: biyografi ve harika Japon yazarın çalışması
 • Şarap için havalandırıcı: tipleri. Şarap için havalandırıcı kullanımı nedir
 • 2019 Kış Modası Bayan Giyim Kombinleri
 • Kendi elleriyle kubbe evleri: problemsiz ereksiyon

 • Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla


  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla

  Elbiseli gömlek nasıl giyilir Ne tür ayakkabılarla