Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 2019

Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 2019

Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 29 17.01.2019, 11:16

Eklenti nasıl Photoshop'a yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar

Arasında "Photoshop" tanınmış liderdir.tüm grafik editörleri. Bu programın işleyişi o kadar büyüktür ki tüm kitaplar ayrılmıştır, seminerler düzenlenmekte, ücretli kurslar düzenlenmektedir. Ve bu editörün en önemli işlevlerinden biri, sistem parametrelerini bağımsız olarak genişletme yeteneğidir. Bugün bu soruyu ele alacağız: "Eklenti Photoshop'a nasıl kurulabilir?"

Photoshop'ta bir eklenti nasıl kurulabilir

bilgi

Derhal devam etmeden önceTalimatlar, tanımlarla anlayacağız. Hiç eklentileri ele aldınız mı? Eğer öyleyse, bu paragrafı atlayabilirsiniz. Plug-in, programın standart işlevselliğini genişletmenizi sağlayan özel bir modüldür. Yani, bu durumda editöre bağlanır ve yeni özellikler ekler. "Photoshop" programında, eklentiler çoğunlukla filtreleri varsayar. Yüklü "Photoshop" sıfırdan yetersiz bir araç setine sahiptir. Ancak belki de, bazı kullanıcıların yeterli ve standart bir filtre setine sahip oldukları bilinmektedir. Her durumda, eklentiyi Photoshop'a nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek yararlı olacaktır; dolayısıyla gelecekte bu soru sizi çıkmaza sokmaz.

talimat

Her şeyden önce eklentileri yüklemeniz gerekir.bilgisayar. Internet'te binlerce çeşitli filtre artık ücretsiz olarak mevcuttur. Onları herhangi bir portaldan indirebilirsiniz. Eklenti bilgisayarda bulunduğunda, istenen dizine kopyalanmalıdır. "Photoshop" programının kontrol dosyalarının standart konumunu değiştirdiyseniz, belki de adres farklı olacaktır.

sıfırdan photoshop,

 • Eklentiyi panoya kopyalayın. Bunu yapmak için üzerine sağ tıklayın ve "kopya" öğesini bulun. Veya Ctrl + C tuş kombinasyonunu kullanın.
 • Programın kontrol klasörü arıyoruz. Bilgisayarım'a giderek, "yerel disk" i açıp, "Program Dosyaları" klasörü ararız. Dolayısıyla, yüklü programların çoğunun bulunduğu yere gidiyoruz. "Photoshop", "Adobe" klasöründe olmalıdır; burada "Adobe Photoshop CS" ye gitmeliyiz (burada, editörünüzün sürümünü gösteren bir şekil olacaktır). "Filtreler" in bulunduğu "Eklentiler" e gidiyoruz. Bu klasörde tüm filtreler bulunur.
 • Pencerenin serbest alanına PKM'yi itin ve "Yapıştır" ı seçin. Veya Ctrl + V tuş kombinasyonunu kullanın.

Ek bilgi

"Photoshop" filtrelerinde dosya uzantıları var "#:.8BF. & Quot; Bazı işletim sistemleri, işlemin ek onayını gerektirir. Filtrelerin işlevselliğini kontrol etmek için programı açmanız ve üst panelde "filtreler" sekmesini seçmeniz gerekir. Kullanıcı eklentileri her zaman listenin sonunda görünür. "Photoshop CS6" sürümüne sahipseniz, eklentilerin adresi şöyle olur: Adobe-Photoshop CS6-Gerekli-Plug-Ins-Filtreler. Bazı durumlarda, filtrelerin konumu işletim sistemine bağlı olarak değişebilir.

photoshop filtreleri

Sonuç

Soru: "Eklentiyi Photoshop'ta nasıl kurabilirim?"- genellikle çeşitli forumlarda ve sitelerde sorulur. Bu nedenle, bazen ayrı ayrı alınır ve yeni başlayanlar için bir not olarak saklanır. Umarım buna ihtiyacınız yoktur ve bu makaleden eklentiyi Photoshop'a nasıl yükleyeceğinizi anlıyorsunuz. Sağlanan bilgilerin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, ek kaynakları kullanın. Örneğin, ücretsiz erişime sahip video eğitimlerini izleyin.

Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 2019

Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 2019

Related news

 • Kırmızı Et’in Faydaları Nelerdir Kırmızı Et Neye İyi Gelir
 • Ponpondan Nasıl Civciv Yapılır
 • Burçların ev tercihlerindeki etkisi
 • Sachartorte Pasta Tarifi

 • Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 20

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar


  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 100

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 5

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 81

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 49

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 50

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 2

  Eklenti nasıl Photoshopa yüklenir: yeni başlayanlar için talimatlar 58