Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 2019

Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 2019

Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 68 25.02.2019, 06:32

"Dystreptase" (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı

Şu anda bir çok uyuşturucurektal fitiller şeklinde verilir. Bazı ilaçlar iltihapla baş etmede ve vücut ısısını azaltmada yardımcı olurken, diğerleri kan ve kan damarlarının durumunu etkiler. Sıklıkla rektal uygulama için, "Dystreptase" süpozituvarlarının reçetesi reçete edilir. Madde kullanma talimatı ve ayrıntılı bir özet makalede dikkatinize sunulacaktır. Bu bileşimin sahip olduğu yorumları da öğrenebilirsiniz.

Disruptase mumlar

malzemeler

İlaç "Dystreptase" - mumlar. Sadece rektal uygulama için tasarlanmıştır. Bunlar iki ana aktif maddeyi içerir. Bu streptokinaz ve streptodornazdır. İlk bileşen, birikmiş kanın çözülmesi için eylemini yönlendirir. İkinci madde, irin ve ölü liflerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Birlikte, bu bileşenler anti-inflamatuar, resorptif, antitrombotik etkilere sahiptir.

Ikamet yerine bağlı olarak,ilaç "Dystreptase" (mum) farklı bir maliyettir. İlaç 2 gram ağırlığında 6 fitil ile üretilmektedir. Tüketiciye böylesi bir ilaç miktarı ortalama 700-1000 ruble arasında yönetilecektir. Bazı eczane zincirleri, ilacın teslimini sağlarken maliyetini bir buçuk veya iki oranında artırır.

Kullanım Endikasyonları

Ne zaman mum kullanmak"Distreptaza"? Talimat, ilacın genellikle çeşitli cerrahi müdahalelerden sonra reçete edildiğini belirtmektedir. Bu tedavinin amacı, bir yapışma sürecinin oluşmasını ve iltihaplanmanın giderilmesini önlemektir.

Genellikle kadınlar için reçete tıpPelvik organların çeşitli hastalıkları. Kullanım endikasyonları adneksit, salpenjit, metrit ve diğer inflamatuar süreçler olacaktır. İlacın zamanında kullanılmasının gelecekte ciddi sağlık sorunlarından kaçınacağına dikkat edilmelidir.

Mumlar hemoroidal iltihabı için reçete edilirkoksiks kistinin tedavisi sırasında farklı yerlerin düğümleri ve benzeri. Erkeklerde, bileşim prostatın iltihaplanması ve pelvik organların karmaşık tedavisi için kullanılabilir.

mumlar ayrıştırma talimatı

Jinekolojide "Dystryptase" Mumları

Ayrı bir ilacın kullanımı hakkında bilgi vermek gereklidir.adil seks arasında. Küçük pelviste enflamatuar süreçleri olan kadınlarda her zaman bir komplikasyon vardır - sivri. Daha sonra ağrı, normal yaşama ve infertiliteye yol açma yetersizliği ile kendini gösterirler. Tarif edilen ilaç hali hazırda oluşmaya başlayan yapışkan sürecini bile ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bununla birlikte, mumların hemen kullanılmasından (önleme için) çok daha büyük bir etki elde edilir.

Jinekolojide tıp herkes için kullanılırinflamatuar süreçler ve bazı cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Ameliyattan sonra süpozituvarların kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca, bazı durumlarda, sezaryen sonrası açıklanan ilacın kullanımı endikedir. Bu durumda, emzirmenin geçici olarak durdurulması sorununu çözmek de faydalıdır.

Kontrendikasyonlar

İlaç "Dystreptase" (mum) olamazBileşenlerine artan hassasiyetle kullanın. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç reçete edilmez. İkinci durumda, tedavi sırasında, emzirmeye devam edilmez.

18 yaşın altındaki çocuklar için kompozisyona girmek yasaktır.doktorun ilgili randevuları. İlaç açık yaralara ve taze dikişlere uygulanmamalıdır. Bildiğiniz gibi, ilaç kabukların emilimini artırır. Bu, kanamaya ve dikiş farklılıklarına neden olabilir.

Disruptase Candles yorum

Uygulama metodu

"Dystreptase" ilacını ne kadar doğru uygulayabiliriz? Mumlar sadece rektuma enjekte edilir. Bu durumda, defekasyon eylemi gerçekleştirmek için değerlidir. Birkaç gün boyunca dışkı yokluğunda, lavmanı tutmak için tavsiye edilir. İlaç anüs içine olabildiğince derin itilmelidir.

İlaç dozu doktor tarafından seçilir vetamamen hastalığın şiddetine ve beraberindeki semptomlara bağlıdır. Mumlar uygulama için tek parçaya ayrılmıştır. Kompozisyonun çokluğu günde bir ila üç kez olabilir. Terapi süresi 5-10 gündür. Gerekirse ve uygun endikasyonların mevcudiyeti durumunda, tedavi süreci belirli bir süre sonra tekrarlanabilir. Bu karar doktor tarafından verilir.

Jinekolojide distrodi mumlar

Sonuç

İlaç "Dystreptase" (mum) değerlendirmeleriÇoğu iyi. Kompozisyon, birçok kadının yapışkan sürecinden kurtulmasına yardımcı oldu. Ayrıca, zayıf cinsiyetin birçok temsilcisi uzun zamandır beklenen bir çocuğu tasarladıktan sonra olabilir. İlacın olumsuz yorumları yüksek maliyeti nedeniyle oluşmuştur. Kompozisyonu sadece doktora danıştıktan ve tedavi rejimi aldıktan sonra edinin.

Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 2019

Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 2019

Related news

 • Fiden ne öğreneceğiz
 • Beyaz Saray açıkladı: Kimden Trumpa yeni mektup
 • Paramparça 38.Bölüm izle
 • Prolaktin Nedir, Yüksekliği Neden Olur

 • Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 21

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı


  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 59

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 83

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 30

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 14

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 34

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 90

  Dystreptase (mumlar): kullanım talimatları. Jinekolojide ilacın kullanımı 69