Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 2019

Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 2019

Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 20 12.02.2019, 04:56

Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı

Ellerimiz, yüz gibi, daima gözler önündedir. Temellerine ek olarak, performans ve estetik fonksiyonlar. Yumuşak temiz ciltli bakım yapmış ellerde, düzgünce parlatılmış tırnaklarda, içinde siyah bir kir çizgisi yoktur, bakmak hoş olur ve dokunmaları olumlu duyumlara neden olur. Ellerinizi, sadece kadın seksi için değil, aynı zamanda erkekler için de tavsiye edilebilen, donanım manikürde ideal bir duruma getirmeye yardımcı olacaktır.

Tırnakların yumuşaklığı?

Puşkin de akıllıca bir şekilde "verimli" olmanın mümkün olduğunu belirtti.aynı zamanda "çivilerin güzelliğini" de düşünüyor. Akıllı bir kişi, sadece görgü kurallarıyla değil aynı zamanda kusursuz bir görünüşle ayırt edilir. Donanım manikür bu alandaki çabalarımızı destekleyecektir. Uzmanlar onu unedged türünün Avrupa manikürüne bağlarlar. Kesikleri hafifçe kesen, onları kesmeyen özel bir cihazla yapılır. Tırnak yastığı nazik bir şekilde, dikkatle temizlenmiş ve iyi kurutulmuş cilde uygulanır.

Manikür için en uygun donanım şu şekildedir:tırnak plağı zayıf, çiviler zayıf, bükülüyor ve kırılıyor ve tırnak çevresindeki cilt kuruduktan sonra manikür çok hızlı büyüyor. Bu nedenle bu işleme bir çeşit plastik tırnak denir. Sonuçta, onun sürecinde, bazı kozmetik kusurlar düzeltilir - çivilerin görünümü, plakanın yüzeyi. Donanım manikür elinde geleneksel işlemleri sağlamaz. Bu yüzden erkekler için de utanç verici olmaz. Bu arada, bu şekilde şımartılmış olarak yalnızca ellerinizi değil, aynı zamanda ayağınızı da atabilirsiniz!

araçları

Donanım manikür ve pedikür denirkonvansiyonel cımbız, makas ve tırnak törpüsü, yüksek hız ile çivi parlatma bitiş başlarına takılmıştır özel bir makine için alınmadığı çünkü. Her memenin kendi özel fonksiyonu ve kendi işlevi vardır. Profesyonel makasları ve klasik bir klasik manikür yapan diğer aletleri değiştirirler. Püskürtme uçlarının ustaca kullanılmasıyla, çivi ve çevresindeki cilde zarar vermek neredeyse imkansızdır. Dolayısıyla, bu operasyonların genellikle yapıldığı salonun müşterisi, pratik olarak kesikler, küçük çatlaklar ve diğer yaralanmalardan korunmaktadır. Ancak, usta donanım manikür ve pedikür yeni bir konudur ise, bu hizmetleri uygulamak daha iyi - çivi zarar vermek kolaydır.

Tırnaklar yeterince hızlı büyür. Onları çalıştırmamak için, manikür uygulamasını ayda iki kez yapmanız önerilir.

Ev Hileleri

Herkese değil her zaman ziyaret etme fırsatı bulamıyorGüzellik salonları, o kadar düzenli olarak yapın. Ancak güzel ve bakımlı tırnakları daima olmalı. Çözüm, evde manikür nasıl yapılacağını öğrenmektir. Elbette, bunun için bunun için biraz para ve kişisel vakit harcaman gerekiyor, ancak mum buna değecek!

İlk adım tasarlanmış bir cihazın satın alınmasıdırev kullanımı için. Bu profesyonel tek hızından farklıdır - 30 C ile 40 bin kadar - devrimlerin ev sayısında Dakikada 5-10 yaşındaki binlerce ve profesyonel için eşittir. Profesyonel sadece uygun becerileri iyi bir şekilde idare ettiğinizde rasyonellik kazanacaktır. Ayrıca, dikkatli olmanız gerekir: Yapay tırnakların işlenmesi için cihazlar vardır, örn. tahakkuk etti ve var - "yaşamak" için. Bu cihazlar farklı tipte, birbirleriyle değiştirilebilir değil!

Yani, iş için!

 • Tırnak cilasını, aseton içermeyen bir sıvı ile temizleyin.
 • Tahta bir çubuk kullanarak tırnak parçasını tırnak plakasının etrafına kaydırın.
 • Orta tane nozulları, cildin kuru parçacıklarını ve sap yan silindirlerini çıkarmak için tasarlanmıştır. Onları bu prosedürü yapın.
 • İnce taneli ek, cildin avuç içi üzerinde durulan alanlarından geçer.
 • Çivi dış kenarı istenen şekli verir. Tırnak yaralanırsa veya etraftaki deri iltihaplanırsa, bunlara dokunmanız önerilmez.
 • Oje ve lehçe. Aynı zamanda, tırnak uçlarının uçlarına dokunmamak daha iyidir - kolayca çizilebilirler.
 • Evde donanım manikürünün prosedürünü tamamlamak için, el kremi veya masaj yağı kullanımı ile kolay bir masaj yapılmalıdır.
Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 2019

Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 2019

Related news

 • Tahta Kaşıklardan Hayvan Figürü Yapımı
 • Lego Filmi Türkçe Dublaj Fragmanı
 • Esnafa 22 milyar TL
 • Royal serisi yemek takımı alanlara, diledikleri çatal-kaşık takımı bernardo’dan armağan
 • Eski Güney Kore Devlet Başkanı Leeye 15 yıl hapis cezası
 • Acı Biber Yiyerek Zayıflayın

 • Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 96

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı


  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 98

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 30

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 30

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 51

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 31

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 74

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 71

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 65

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 61

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 4

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 26

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 35

  Donanım manikür - bakımlı kalemlerin sırrı 9