Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa ÖzgeçmişiDon Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi


Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 58 24.01.2019, 20:19

Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi

Don Fry, Amerika'dan ünlü bir savaşçıdır.karma dövüş sanatı tarzında. Profesyonel spor taraftarlarının ortamında, takma adı Predator ile tanınır. Bu takma adı iyi bir sebeple aldı. Onun hesabında, çok sayıda zafer ve çok az yenilgi. Bir savaşçının kariyerine ek olarak, Don sinema dünyasını fetheder. Birçok ünlü savaşçıya yıldız koymayı başardı ve sadece karma stil dövüşünün hayranları arasında değil, aynı zamanda film tutkunlarının genel halkı arasında da popülerlik kazandı.

Don Fry

Kısa biyografi

23 Kasım 1965 - Don Fry'ın doğum tarihi,Gelecekte profesyonel bir atlet ve karışık bir tarzda bir savaşçı olacak. 1984'te Don Fry, hayatını radikal bir şekilde etkileyen bir seçim yaptı. Savaşmaya başlamaya karar verdi. Spor kariyerinin en başında, ABD'nin Arizona eyaleti için oynadı. Burada daha sonra UFC'nin efsanesi olan bir arkadaş ve eğitmen Dan Severn vardı. 1987'de Fry, serbest stilde Greko-Romen güreş yarışmasını kazandı. Bir yıl sonra Oklahoma'ya gitti. Burada Randy Couture ile tanıştı. Don ile birlikte, takım arkadaşlarıydı.

Erken kariyer ve ilk başarılar

1996 yılında Don Fry UFC 8'de sahne aldı. Bir gecede üç gece geçirdi. Turnuvadaki tüm zaferleri kolayca kazandı. Üç savaş toplamda üç dakikadan fazla sürmedi. Ancak yargıçlar, rekabetin doğasının tartışmalı olduğuna karar verdiler, bu yüzden Fry, kavgalara daha fazla katılımdan askıya alındı. Yırtıcı en özgün MMA güreşçilerinden biri olarak kabul edilir. Kesinlikle bir yetenek ve savaş tarzı var. Buna ek olarak, Don çeşitli spor disiplinlerinde kendini göstermiştir. Savaşçının başarıları arasında judo'da siyah bir kemer ve profesyonel boks maçlarına katılım var.

Fry Don

UFC'ye geri dön

Don Fry hala UFC 9'a döndü. Amacı, Amauri Bitetti ile ringteki tek buluşma oldu. Predator rakibini TKO tarafından yendi. Dahası, Fry kariyerine UFC 10'da devam etti ve Mark Hall ve Brian Johnston'a karşı iki zafer kazandı. Fakat bu kavgalardan sonra, turnuvanın finallerinde başarısızlıkla vuruldu. Yüzükteki rakibi, çok tehlikeli ve ciddi bir rakip olarak görülen Mark Coleman'dı. Dövüş heyecan vericiydi ve on bir dakika sürdü. Fry, teknik bir nakavt yapmaya çalışan Coleman tarafından yenildi.

Mark ile mücadele, Fry'ın ilk kaybi olduYedi başarıyla kavga etti. Fakat atlet bu tecrübeyi aldı ve daha da ileri gitti, geçmiş hataları düzeltdi. Ağrı teknikleri yardımıyla birkaç rakip üzerinde zafer aldı. Ve 1996 Final UÜ'ndeki, tehlikeli kesim kaşların rağmen, Tank Abbott yendi. Bu kavgadan sonra Don şampiyon unvanını aldı ve UFC'den ayrıldı.

Don Fray Savaşları

PRIDE FC'de kariyer devam ediyor

Japonya'da başarılı ünlüler haklı bir şekilde olduDon Fry. Kendisini en iyi şekilde kanıtladığı kavgalar, karma tarzı birçok başlangıç ​​savaşçısı için bir motivasyon oldu. 2001, PRIDE ile bir sözleşme imzalayarak Fry için işaretlendi. Don birkaç yıl boyunca ringde değildi, ama sadece zayıflatılmadı, aynı zamanda belirgin olarak daha güçlü değildi. Avcı daha da güçlendi ve daha da korkunç oldu. 2002 yılının Şubat ayında, Fry'ın eski bir rakibi olan Ken Shamrock ile tanıştı. Kavga uzun ve acımasızdı. Hakimler Don'a oybirliğiyle karar verdi. Ve iki ünlü savaşçı dövüşten sonra kucakladı ve düşmanlığa ve rekabete son verdi.

Ama sadece dört ay sonra Don'daçok önemli bir savaş gerçekleşti. Rakibi Japonya'da karma dövüş sanatlarının hayranları arasında bir efsane olan Yoshihiro Takayama idi. İki güçlü savaşçının mücadelesi, PRIDE'da tutulan herkesin en heyecan verici olduğu düşünülür. Don Fry ve Takayama bir klinikte buluştu. Birbirlerinin kafalarını tuttular ve her biri rakiplerine korkunç darbe indirdiler. Fry, Takayama'yı devirip Japonları dövmeye başladığında düello yargıç tarafından durduruldu.

Don Fry ve Takayama

Ringde yırtıcı ve sinemada yetenekli bir oyuncu

Fry Don bu yana savaşlar için sözleşmeler imzaladıbirkaç şirket. Çok çeşitli olan çeşitli kavgalar düzenledi. Mücadelenin sonuçları birbirinden farklıydı. Zafer, kayıp ve hatta bir beraberlik vardı. Ve 2007'de Fry, IFL'nin bir parçası olan Tucson Scorpions takımının koçu oldu. Ancak birkaç ay sonra, yollarının yollarının ayrıldığına dair bir açıklama yaptı. Zamanla sporcu sadece bir yüzüğü kaçırmaya başladı ve filmlerde oyunculuğa başlamaya karar verdi. Fry Don, 2004 yılında piyasaya sürülen "Godzilla: The Last War" filminde yer aldı. Kaptan Douglas'ın görüntüsünde göründü. Sporcunun kendisi dediği gibi, sette o ringe benzemeyen duruma sahip değildi. Ama yine de, iş sürecini çok sevdi ve her anını beğendi.

Fry daha birçok filmde ortaya çıktı, en çok"Büyük Stan" nın hapishane hayatı ve "Kuralsız" filminin komedisi olarak bilinenler. Fry, neyin başarıldığının asla durmaması gerektiğini söylüyor. Farklı yönlerde gelişmeliyiz. Kendi seçti. Bu spor ve sinema.

Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa ÖzgeçmişiDon Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi

Related news

 • Bulgurlu Patates Köftesi Tarifi
 • Fırında bir çörek yumurta: hızlı, lezzetli ve güzel
 • Muhtemelen İlk Defa Göreceğiniz İğne Oyası Modeli
 • Yeni evliler akraba ziyaretine ne hediye götürür
 • Nükleer Santraller Zirvesi İstanbulda gerçekleşecek
 • BUZDOLABI SÜSÜ MAGNET KİRAZ YAPIMI

 • Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 20

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi


  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 98

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 77

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 3

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 35

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 24

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 40

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 58

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 5

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 20

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 26

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 26

  Don Fry: Yırtıcıyı yüzükte. Bir Sporcunun Kısa Özgeçmişi 96