Doktor 2019

Doktor 2019 Doktor

Doktor

West Ham United'ın yıldız oyuncusu Samir Nasri, 18 ay boyunca futbol oynayamamasına sebep olan dobing cezasının perde arkasını anlattı.

30.01.2019Avrupa

Unutulan, unutturulan utanç

Rachel Oschitzki... 91 yaşında Yahudi kökenli bir kadın. Şimdi Ukrayna sınırları içinde kalan Krasna Hora beldesinde doğmuş. Henüz 16 yaşındayken 1944 yılında naziler tarafından ablası ve onun iki çocuğuyla birlikte Polonya sınırları içindeki ‘Auschwitz Toplama Kampı’na götürülmüş.

30.01.2019Avrupa
Doğumevinde yanlış bebek skandalı

Doğumevi'nde 'yanlış bebek' skandalı

Adapazarı'nda, kadın doğum ve çocuk hastanesinde aynı gün doğum yapan 2 annenin bebekleri, konuldukları kuvözde karıştı. Annelerin bir hafta boyunca yanlış bebeğe baktıkları, 'bileklikteki' isimden ortaya çıktı. Bebeklerin yanlış ailelere verilmesi üzerine Valilik talimatıyla soruşturma açıldı.

29.01.2019Gündem
Dehşet 2 şahsın kanlar içinde yürüyerek geldiğini gördük

Dehşet! '2 şahsın kanlar içinde yürüyerek geldiğini gördük'

Kahramanmaraş'ta, akraba 2 ailenin çocukları arasında kesilen sözün bozulmasıyla çıkan kavgada 2 kişi av tüfeğiyle yaralandı.

29.01.2019Gündem
Yalçın Menteşin doktorundan ilk açıklama

Yalçın Menteş'in doktorundan ilk açıklama!

Ağır şeker hastalığı nedeniyle 2013 yılında sağ bacağı kesilen ünlü oyuncu Yalçın Menteş yoğun bakımda. Doktoru Tanju Ulufer, Yalçın Menteş'in sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

29.01.2019Magazin
Kavga büyüyor Sinan Çetinin açıklamalarına Cem Özerden yanıt geldi

Kavga büyüyor! Sinan Çetin'in açıklamalarına Cem Özer'den yanıt geldi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına özel açıklama yapan Sinan Çetin, 'Cem Özer'i oyundan attık' dedi. Çetin'in açıklamalarına Özer'den yanıt geldi: 'Sinan Çetin markası 40 bin liraymış.'

29.01.2019Magazin
Doktor hastanedeki odasında ölü bulundu

Doktor hastanedeki odasında ölü bulundu

Konya’da Seydişehir Devlet Hastanesi’nde kulak, burun boğaz uzmanı doktor İsmail Cem Temel (32), kapısı kilitli olan poliklinikteki odasında ölü bulundu. Temel’in kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı belirtildi.

28.01.2019Haber
Doktor hastanedeki odasında ölü bulundu

Doktor hastanedeki odasında ölü bulundu

Konya’da Seydişehir Devlet Hastanesi’nde kulak, burun boğaz uzmanı doktor İsmail Cem Temel (32), kapısı kilitli olan poliklinikteki odasında ölü bulundu. Temel’in kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı belirtildi.

28.01.2019Gündem
Alvaro Morata transferi resmen açıklandı

Alvaro Morata transferi resmen açıklandı!

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Chelsea’da forma giyen İspanyol forvet oyuncusu Alvaro Morata, Atletico Madrid'e transfer oldu.

28.01.2019Futbol
28 Ocak hadi ipucu: Orman Yangın İhbar acil numarası nedir

28 Ocak hadi ipucu: Orman Yangın İhbar acil numarası nedir?

Hadi ipucu sorusu sevilen yarışmanın takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Hadi yarışmasında bugün orman yangınlarıyla ilgili önemli bir soru sorulacak. Peki, Orman Yangın İhbar acil numarası nedir?

28.01.2019Gündem
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölüm bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölüm bölümde neler olacak?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fekeli Ali'nin mezarlıkta ağladığı sahneler, izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 18. bölüm fragmanında neler var?

28.01.2019Televizyon
Alman ordusu 80 bin personeli nasıl bulacak

Alman ordusu 80 bin personeli nasıl bulacak?

Almanya’da Genel Kurmay Başkanlığı’nın en büyük en büyük sıkıntılarından biri, ordunun ihtiyaç duyduğu personeli bulmak.

27.01.2019Avrupa
“Hep erkeklerden fazla çalıştım”

“Hep erkeklerden fazla çalıştım”

Dr. Ayşe Aytaman 2018 Kasım ayında ABD Karaciğer Vakfı tarafından Yılın Doktoru seçilen ilk kadın doktor oldu. Askeri hastanelerde Irak ve Afganistan’dan dönen askerlerle çalışmaları, karaciğer hastalıkları üzerine yaptığı ilkler bu ödülü almasını sağladı. ABD Gazi İşleri NY Harbor Sağlık Sistemi’nin Brooklyn Gastroenteroloji ve Hepatoloji Şefi, VISN 3 Karaciğer Kanseri ekibi Direktörü ve Brooklyn Ameraikan Gastroenteroloji Üniversitesi Yönetici Kurulu üyesi Dr. Ayşe Aytaman’la ilham veren öyküsünü konuştuk.

26.01.2019İK/Yeni Ekonomi
Tıp öğrencilerinin ödevi sinema oldu

Tıp öğrencilerinin ödevi sinema oldu

Tıp fakültesi öğrencileri, ‘Sinema ve Tıp’ seçmeli dersiyle, hasta-hekim iletişimini sanatsal boyutta öğreniyor.

26.01.2019Eğitim
Maldivlerde balayı hayaline karar çıktı Dikkat bu tuzağa düşmeyin...

Maldivler'de balayı hayaline karar çıktı! Dikkat bu tuzağa düşmeyin...

HER ikisi de doktor olan Aykut ve Nihal Çelik çiftine, nişanlı oldukları dönemde 4 bin 800 Dolara ileri tarihli ’Maldivler’de Balayı Paketi’ sattıktan sonra ortadan kaybolan Adem ve Davut H. kardeşler ile kuzenleri Oktay S. ’dolandırıcılık’ suçundan toplam 7,5 yıl hapis ve 30 bin TL para cezasına çarptırıldı.

26.01.2019Ekonomi
19 dairesi, 9 otomobili vardı Bakın şimdi ne halde...

19 dairesi, 9 otomobili vardı! Bakın şimdi ne halde...

Elazığ'da yıllar önce trafik kazasında kaybettiği eşinin arkadaşlarının banka kredisine kefil olan emekli hemşire, 19 daireli 7 katlı apartmanını ve 9 otomobilini kaybetti. 300 bin liralık borcunu ödeyebilmek ve hayatını sürdürebilmek için şimdi sokakta el işi ürünleri satan kadın, belediye tarafından kendisine verilen tek odada yaşamını sürdürüyor.

26.01.2019Gündem
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Melike İpek’in Müjgan karakteriyle dahil olduğu Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm finaline Sanayi Odası Başkanlığı'nı Demir'e kaptıran Yılmaz'ın tuzağı damga vurdu. Öte yandan geçmişin sırlarını açığa çıkaracak olan Hüsamettin’in ölüm döşeğindeki görüntüleri nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yen bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.01.2019Televizyon
Ünlü iş adamı Karamehmet hakkında önemli gelişme: Cezası 6 ay ertelendi

Ünlü iş adamı Karamehmet hakkında önemli gelişme: Cezası 6 ay ertelendi

İş adamı Mehmet Emin Karamehmet’in Pamukbank’ın sahibi olduğu dönemde 417 milyon liranın zimmetine geçirilmesiyle ilgili olarak aldığı hapis cezasının sağlık sebebleriyle 6 ay ertelendiği ortaya çıktı. İstanbul 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 7 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmış ve bu kadar Yargıtay tarafından onanmıştı. 6 ayın sonunda Karamehmet’in sağlık durumuna göre infaz işlemleri tekrar değerlendirilecek.

25.01.2019Gündem
ABDde hükümetin açılma çabaları sonuç getirmedi

ABD'de hükümetin açılma çabaları sonuç getirmedi

ABD'de hükümetin yeniden açılması için Senatoda Cumhuriyetçiler ve Demokratlar tarafından sunulan iki ayrı yasa tasarısı da yeterli oy alamadı.

25.01.2019Dünya
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuştu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde İngiliz Ordusunun cephanesini yok ederken Mehmet’i şehit veren Üsküplü ve diğer teşkilatçılar, intikam için and içti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjganı Melike İpek Yalova kimdir İşte hayatı hakkında bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova kimdir? İşte hayatı hakkında bilgiler

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Isabella Fortuna rolüyle dikkatleri üzerine çeken Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova'nın ekibine katıldı. Bir Zamanlar Çukurova'ya 17. Bölüm itibariyle dahil olan Melike İpek Yalova, Doktor Müjgan karakterini canlandırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova kimdir?

24.01.2019Televizyon
Arka Sokakların son bölümü heyecan doluydu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Arka Sokaklar'ın son bölümü heyecan doluydu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi yayınlanan 502. bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin son bölümünde geçmişin sıkıntıları Mesut'un peşini bırakmadı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
İki kez ölümden döndüm

İki kez ölümden döndüm

‘Ölüm kampı’ olarak bilinen Auschwitz’de kalan 90 yaşındaki Rachel Oschitzki, gaz odasına götürülürken son anda nasıl kurtulduğunu anlattı: “Çocuklu ve yaşlı olanları gaz odasına, genç olanları ise çalışmaya götürüyorlardı. Ablamla sırada beklerken beni bir Alman doktor çalışmaya gönderdi. Ablam da dahil olmak üzere gaz odası sırasında bekleyenlerin hiçbiri geri dönmedi.”

24.01.2019Avrupa
100 akciğer uzmanı bilimsel bulmadı, dizel yasağı yeni bir boyut kazandı

100 akciğer uzmanı bilimsel bulmadı, dizel yasağı yeni bir boyut kazandı

Almanya’da bir çok kentte dizel araçların trafikten men edilmesine yol açan AB’nin insan sağlığı için belirlediği egzoz gaz sınırı raporunu inceleyen 100 akciğer uzmanı, araştırmayı ciddi ve bilimsel bulmadı. Alman otomobil Kurumu ADAC’ın dizel motorlu araçların çevreyi ne kadar kirlettiğini araştırmasına karar verildi.

24.01.2019Avrupa
İslam karşıtı oyuna karşı tek kişilik oyun

İslam karşıtı oyuna karşı tek kişilik oyun

Almanya'da tiyatro eğitimi gören Türk öğrenci Ayşe Güvendiren, İslam karşıtı oyunu eleştirdiği tek kişilik oyunuyla büyük beğeni aldı.

24.01.2019Avrupa
Estetik yaptırdı, kabusu yaşadı Ünlü oyuncunun zor günler...

Estetik yaptırdı, kabusu yaşadı! Ünlü oyuncunun zor günler...

Oyuncu Didem Balçın, yaptırdığı estetik uygulama sonrası tanınmaz hale geldi. Yüzünde yaralar çıkan Balçın, güzellik merkezinde kendisine tedavi uygulayan doktorun sahte olduğunu öğrendi. Ünlü oyuncu, güzellik merkezi ve sahte doktordan şikayetçi oldu.

24.01.2019Magazin
Prof. Dr. Küçükusta açıkladı Evdeki terazilerinizi çöpe atın

Prof. Dr. Küçükusta açıkladı! 'Evdeki terazilerinizi çöpe atın'

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40'a konuk olan ünlü Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, "Sağlıklı yaşamanın bütün icaplarını yerine getirmek kaydıyla insanların kilosunun hiç önemi yok. Hatta ben evdeki terazilerinizi çöpe atın diyorum." ifadelerini kullandı.

23.01.2019Gündem
Küçükusta “Süper gıda” dediği yiyecekleri açıkladı

Küçükusta “Süper gıda” dediği yiyecekleri açıkladı

Ünlü Profesör Doktor Ahmet Rasim Küçükusta, 'süper gıda' olarak adlandırılan yiyecekler hakkında konuştu. Küçükusta, "Bütün kaliteli, bozulmamış, işlenmemiş yiyeceklerin hepsi süper gıdadır. Tek başına hiçbir gıda süper değildir. Bu modadır, tamamen ticari, bir liralık ürünü 10 liraya satmak için çıkarılan slogandır" dedi.

23.01.2019Haber
Küçükusta: Evdeki terazilerinizi çöpe atın

Küçükusta: Evdeki terazilerinizi çöpe atın

CNN TÜRK'te obezite hakkında konuşan Profesör Doktor Ahmet Rasim Küçükusta, "Sağlıklı yaşamanın bütün icaplarını yerine getirmek kaydıyla insanların kilosunun hiç önemi yok. Hatta ben evdeki terazilerinizi çöpe atın diyorum. Kilo vereceklerine kilo almaya başlıyorlar" dedi.

23.01.2019Haber
‘Doktorun ihmali bebeği ayağından ediyordu’ iddiası

‘Doktorun ihmali bebeği ayağından ediyordu’ iddiası

Diyarbakır’da doğumdan 5 saat sonra bebeğini kucağına aldığında sağ ayağının ters olduğunu gören Şerife Deniz Bulut, şok geçirdi. Çocuğunun bacağının ters doğması ile ilgili kendilerine ne ultrason sürecinde ne de doğumdan sonra bilgi verilmediğini iddia eden aile, durumu İl Sağlık Müdürlüğüne bildirdi. Sağlık Müdürlüğü hastane ve doktor hakkında idari soruşturma başlatırken, acılı aile konuyu mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

23.01.2019Haber
Bir Zamanlar Çukurovada uykular kaçıyor 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'da uykular kaçıyor! 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova, 24 Ocak Perşembe akşamı 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak, sevilen dizi son olarak 27 Aralık 2018'de ekranlara gelmişti. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde, Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuşacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? 17. bölüm fragmanında neler var?

23.01.2019Televizyon
‘Doktorun ihmali bebeği ayağından ediyordu’ iddiası

‘Doktorun ihmali bebeği ayağından ediyordu’ iddiası

Diyarbakır’da doğumdan 5 saat sonra bebeğini kucağına aldığında sağ ayağının ters olduğunu gören Şerife Deniz Bulut, şok geçirdi. Çocuğunun bacağının ters doğması ile ilgili kendilerine ne ultrason sürecinde ne de doğumdan sonra bilgi verilmediğini iddia eden aile, durumu İl Sağlık Müdürlüğüne bildirdi. Sağlık Müdürlüğü hastane ve doktor hakkında idari soruşturma başlatırken, acılı aile konuyu mahkemeye taşımaya hazırlanıyor.

23.01.2019Gündem
Boyun Germe Ameliyatı Ne Tip Hastalarda Sonuç Verir

Boyun Germe Ameliyatı Ne Tip Hastalarda Sonuç Verir?

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu, Doktor Bu Ne'nin bu bölümünde boyun gençleştirme işlemleriyle ilgili bilgi verdi.

23.01.2019Sağlıklı Yaşam
Kızılay personel alımı ile kadrosuna istihdam sağlayacak

Kızılay personel alımı ile kadrosuna istihdam sağlayacak

Kızılay personel alımı başvurusu ile kadrosundaki istihdamını arttırmaya hazırlanıyor. Son yayımladığı ilanlarda idari işler personeli, insan kaynakları işe alım uzmanı, doktor ve satın alma uzmanı gibi birçok alanda ilan yayımlayan Kızılay, personel alımı hakkında bazı bilgiler verdi. İşte, Kızılay personel alımı ilanları ve başvuru ekranı

23.01.2019Gündem
Halil Söyletmezin burnum düştü davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Operatör Doktor Güncel Öztürk, burun estetiği yaptığı sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez’in kendisini tehdit ettiğini iddia ederek hem savcılığa şikayetçi oldu, hem de korunma talebinde bulundu. Mahkeme, Söyletmez’in 2 ay süreyle Öztürk’ün ev ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Söyletmez’in kararın kaldırılması talebi de reddedildi.

23.01.2019Gündem
Buket Aydın ile 40ın konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta

Buket Aydın ile 40'ın konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta

Buket Aydın ile 40'ın bu haftaki konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta. Ünlü doktor, "Birileri bizi hasta ediyor" derken kimleri kastediyor? Fazla kilolu insanların daha uzun yaşadığı doğru mu? Nasıl "Erken teşhis hayat karartır" iddiasında bulunabiliyor? Aşı karşıtlığı hakkında ne düşünüyor? Buket Aydın 40 soru soruyor, Ahmet Rasim Küçükusta yanıtlıyor. '40' çarşamba akşamı saat 21.00'da CNN TÜRK'te.

22.01.2019Ekran
Buket Aydın ile 40ın konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta

Buket Aydın ile 40'ın konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta

Buket Aydın ile 40'ın bu haftaki konuğu Dr. Ahmet Rasim Küçükusta.

22.01.2019Gündem
PFDK kararları açıklandı Eljif Elmas ve Diagnenin cezası...

PFDK kararları açıklandı! Eljif Elmas ve Diagne'nin cezası...

Eljif Elmas ve Mbaye Diagne'nin cezaları belli oldu. Fenerbahçeli Eljif 2 maç ceza alırken, Diagne 4 maç ceza aldı.

22.01.2019Futbol
Hac ve Umre sağlık personeli başvurusu nasıl yapılır

Hac ve Umre sağlık personeli başvurusu nasıl yapılır?

Hac ve Umre organizasyonu için görevlendirilecek olan sağlık personeli başvuruları başladı. Uzman ve pratisyen doktor, diş hekimi, diyetisyen, paramedik, sağlık memuru, ebe ve hastabakıcı olarak görev yapan kişilerin başvuruda bulunabileceği Hac ve Umre sağlık personeli başvurusu, Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden alınacak. Peki, başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

22.01.2019Gündem
Cani anneden skandal savunma Komşusu anlattı herkesin kanı dondu...

Cani anneden skandal savunma! Komşusu anlattı herkesin kanı dondu...

Kadıköy’de doğurduğu bebeğiyle ilgilenmeyip günlerce odada bekleterek ölümüne neden olduğu iddiasıyla tutuklanan anne, ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktı. Sanık, “Hayvansever bir insanım. Kedilerime gayet iyi bakıyorum. Hamile olduğumu anlamadım. Bu nedenle doktora gitmedim” diyerek kendini savundu. Duruşmada tanık olarak dinlenen komşusunun anlattıkları ise kan dondurdu.

22.01.2019Gündem
Son dakika.. Basın Ekspres yolunda dehşet Genç kadın giden araçtan kendini attı...

Son dakika.. Basın Ekspres yolunda dehşet! Genç kadın giden araçtan kendini attı...

Bahçelievler Basın Ekspres yolunda seyir halindeki otomobilden bir kadın kendini yola attı. Yaralanan kadın, kendisini fark eden sürücüler sayesinde ölümden döndü.

21.01.2019Gündem
Çukur oyuncularından kök hücre bağışına destek

"Çukur" oyuncularından kök hücre bağışına destek

Dizinin oyuncularıyla set ekibi, kan kanseriyle mücadele eden lösemi hastalarına umut olmak üzere Kızılay aracında kök hücre için kan bağışında bulundu. 

21.01.2019Televizyon
İzmir’de yaşandı Kediden bulaşan parazit gözlerini kör etti

İzmir’de yaşandı! Kediden bulaşan parazit gözlerini kör etti

İzmir’de yaşayan iki genç kadının bir gözleri kedi dışkısında bulunduğu belirtilen bir parazit nedeniyle kör oldu.

21.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Davos'ta yeni bir şey yok 

22 ve 25 Ocak tarihleri arasında İsviçre’nin bembeyaz karlar altındaki romantik Davos şehrinde gerçekleşen toplantıda birçok dünya lideri hazır bulundu. Bunun yanı sıra Apple gibi teknoloji devlerinin liderleri de hazır bulundu. Apple lideri ilk kez bu toplantıdaydı.

29.01.2019

Türkiye’nin ‘Narcos’ operasyonu

Ankara’da... Polise ait özel uçak sabaha karşı hangarından çıkartıldı... Pilotlar son kontrolleri yaptılar. Yakıt alındı... Koltuklarda özel ayarlamalar yapıldı... Türk narkotiğinin, birisi doktor üç kişilik ekibi yerini aldı.

28.01.2019

Siyasetin dili yumuşamalı

CHP’nin İzmir adayı bugün belli oluyor.

27.01.2019

Ameliyatsız yüz germe

Hayatımızda yaşlanma herkes için kaçınılmaz bir süreç ve yaşlanmanın derideki bulguları değişik yaşlarda ve bölgelerde kendini gösterir.

26.01.2019

Turizmde yeni devrim yolda!

Turizm sektörünün en önemli isimlerinden Dr. Cem Kınay, bir yıldır üzerinde çalıştıkları yeni otel konseptiyle turizmde yeni devrimin yolda olduğunu söyledi. Kınay, yıllar önce sektöre kazandırdığı “her şey dahil” sisteminin yeni kültürünü sunmaya hazırlandıklarını belirtti. Dr. Cem Kınay ile konuşmacı olarak yer aldığı İlham Veren Konuşmalar (İVK) ve Mor Salkım Kadın ve Dayanışma Derneği işbirliğiyle düzenlenen etkinlik sonrası bir araya geldik. Duygu ve akıl haritasından, yaşamındaki tecrübeleriyle hayat bulan Akıllı Ol İnsan Ol kitabına uzanan bol paylaşımlı bir sohbet gerçekleştirdik.

Doktor 2019

Doktor 2019

Related news

 • MİDYE BÖREK TARİFİ
 • FPDK
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kedi kedileri neden ortaya çıktı
 • İşitme kaybı önlenebilir mi Tedavisi nasıldır

 • Doktor

  Doktor


  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor

  Doktor