DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 81 16.03.2019, 16:43

DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı?

Bilgisayarınızda DOCM dosyasını bulabildiniz.ve hangi programın açılacağını anlayamıyor musunuz? Ya da, belki birisi size bir e-posta ile bir DOCM dosyası gönderdi, ancak nasıl kullanılacağını bilmiyor musunuz? Varsayılan olarak başlatmayı denemiş olabilirsiniz, ancak Windows istemi sistemin açamayacağını belirtmiştir.

docm daha açık

Bu dosyalar nedir?

DOCM'yi açmadan öncegörüntülenmesi veya düzenlenmesi amaçlanan dosya formatıdır), bu uzantının hangi dosya türlerine başvurduğunu belirlemeniz gerekir.

Yanıt herhangi bir karmaşıklığı temsil etmiyor: Bu biçim Microsoft Office Açık XML Belge Biçimi (Etkin makrolar) için bir Word dosyasıdır.

Diğer veri türleri de belirtilen uzantıyı kullanabilir.

docm uzantısı açıktan

Yani, DOCM formatı - açmaktan daha mı?

Bununla bir dosya yüklemenin en kolay yoluuzatma, üzerine çift tıklamak ve PC'nizin hangi uygulamaların varsayılan olarak onunla çalışması gerektiğine karar vermesine izin vermektir. Hiçbir program varsayılan olarak DOCM dosyasını açmazsa, uygulamanızın belirtilen veri türünü görüntüleyebilecek ve / veya düzenleyebilecek bir uygulaması olmayabilir.

Microsoft Office Word (sürüm 2007 ve üstü)Bu dosyaları açmak ve düzenlemek için kullanılan ana yazılımdır. Ücretsiz bir OpenOffice editörü, DOCM uzantısına sahip bir dosya ile ne yapılacağı sorusuna da bir cevap olacaktır.

Benzer bir dosyayı nasıl açarsanızMicrosoft Word'ün önceki bir sürümü yüklü mü? MS Word'ün eski sürümünde DOCM dosyalarını düzenlemenize ve kaydetmenize de olanak sağlayan Microsoft Office Uyumluluğu'ndan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki uygulamanın gerçekten bir DOCM dosyasını açmaya çalıştığını, ancak yanlış yaptığını fark ederseniz, varsayılan olarak kaydedilen program ayarlarını değiştirmeniz gerekir.

 docm'yi açık hale getir

DOCM'nin uzantısı - dönüştürerek açılacak ne var?

DOCM dosyasını başka bir veri türüne dönüştürmenin iki temel yolu vardır:

 1. Varsayılan olarak cihazınızda kurulu olan herhangi bir programda DOCM dosyasını açın ve açık dosyayı farklı bir biçime sahip bir dosyaya kaydetmeyi seçin.
 2. Çevrimiçi olarak çalışan bir hizmeti veya böyle bir dönüşüm için yazılımı dönüştürmek için kullanın.

İlk seçenek (DOCM dosyasının açılışıyla birlikte"Native" programı tercih edilir çünkü daha kolay yapılır ve muhtemelen bu eylem daha doğru dosya dönüşümü sağlar. Ancak, bu her zaman DOCM dosyaları ile çalışmaz. Bilgisayarda hiçbir uygulama bu tür dosyaları tanımazsa açmak için? Bu durumda, sadece üçüncü taraf bir araç yardımcı olabilir.

Sadece değişmemelisiniz.uzantısı. Büyük olasılıkla, bilgisayar hala bir DOCM olarak kullanılacak olan yeni yeniden adlandırılmış dosyayı tanımıyor. Doğru şekilde açmaktan daha düşük olarak belirtilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, pek çoğu açılamıyoreskimiş cihazlarda yüklü MS Office paketinin çünkü bu uzantılı dosyaları. Birçok kullanıcı WORD güncelleyerek veya yeni biçimleri destekleyen bazı eklentileri ekleyerek rahatsız etmek istemiyoruz. Bu nedenle, en kolay yolu - sadece olağan biçimi DOC DOCM dönüştürmek (veya PDF, ama biraz daha karışık).

Bu tür yazılımlar

Yani, DOCM - dönüşümle açmaktan dahabaşka bir format? Bu, bu görevle mükemmel bir şekilde örtüşen ve belgenin bir kopyasını seçilen biçimde oluşturan çevrimiçi Doc Total Doc Converter uygulamasına yardımcı olacaktır. Ancak, işinizde düzinelerce DOCM dosyası varsa, bunları birer birer dönüştürmek özellikle uygun değildir. Uzun bir zaman alır, bu yüzden bilgisayarınıza indirmek ve kullanmak için tasarlanmış olan Total Doc Converter sürümünü kullanmak daha etkilidir. Yardımı ile sadece DOC formatında metinleri açamaz, aynı zamanda yazı tiplerini ve içeriğini değiştirerek düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, dosyaları komut satırından ve masaüstünden de dönüştürebilirsiniz, ki bu ek bir kolaylık.Related news

 • Kızarmadan bronzlaşmak için ne yapılmalı
 • Hamilelikte egzersiz hareketleri ebru şallı ile Etiketlenen Konular
 • 2019’da Artık Bitsin Dediğimiz Moda Trendleri
 • Deniz Sekiye icra şoku
 • Yüz şekline göre saç bölümü nasıl ayrılır
 • Nedorosl: aktörler, açıklama ve açıklama

 • DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 68

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı


  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 25

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 89

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 89

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 5

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 32

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 67

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 2

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 12

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 35

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 69

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 95

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 44

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 82

  DOCM formatı - bu tür dosyaları açmaktan mı 64