Goruntuler Fotograf resim Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü
Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 60 17.01.2019, 01:06

Dmitry Nazarov'un biyografisi: aşçı "cumhurbaşkanı" nasıl döndü

Becerilerinizi farklı alanlarda gösterebilirsiniz: harika bir şekerleme yaparsınız ya da anlayışlı bir ekonomist, başarılı bir işadamı veya yaratıcı bir mobilya yapıcı olun. Üstelik yetenekli bir sanatçı da olabilirsiniz. Dmitry Nazarov da öyle. Aktörün en sevdiği milyonlarca taraftarın biyografisinde filmlerde ve oyunlarda çok sayıda rolü vardır. Bugüne kadar yetenekli bir TV sunucusu olarak da bilinir.

Dmitri Nazarov biyografisiÇocukluk yılları

Temmuz 1957'de Rus sermayesinde 4 rakamBasit bir aile harika bir çocuk olarak doğdu. Güneşli bu günde ve tiyatronun ve sinemanın gelecekteki büyük sanatçısı Dmitry Nazarov'un biyografisini başlattı. Çocuk, erken yaştan itibaren, yerli halkı için tiyatro için anlaşılmaz bir özlem duyuyordu. Akrabalarının hiçbirinin sanatla hiçbir ilgisi yoktu. Dima isteyerek ve keyifle tüm çocuk tiyatro yapımlarına katıldı ve mezuniyetten çok önce tiyatro okuluna girmeye karar verdi.

Ancak, ilk girişim yenilgiye uğradı - obaşarısız oldu. Şu anda, Dmitri Nazarov biyografisi farklı bir yönde kesinlikle döner: Üzgünüm başarısızlık oğlan bütün oyunculuk kariyerini rüya ve kariyer Confectioner başlayan kurtulmak karar verir. Birkaç yıl boyunca bu alanda inanılmaz bir başarı elde etmeyi başardı ve kariyer merdivenlerini yukarı çıkardı.

dmitriy nazarov biyografisi

Ve sonra, zihninde, bir sahnenin rüyası yine ortaya çıkıyor. Korkuları arka plana iterken, genç adam okulu onlara doğru fırlattı. Shchepkin. Ve geçer. V. Korshunov'un dersine kaydoldu.

1980'deki yıldönümünde, Maly Tiyatrosunun sahnesihalkın yeni bir idolü, sadece okulun zincirlerinden kaçan aktör Dmitry Nazarov oldu. Yetenekli bir genç adamın bir sanatçı olarak biyografisi ivme kazanmaya başladı. Sahnede yirmi beş yıl boyunca performans gösterdi. Bu dönemde çok sayıda gösteri oynandı. Pek çok rol değiştirildi. Dmitry Nazarov, Rus Ordusu Tiyatrosu, tiyatrolar "Sphere" ve Moskova Sanat Tiyatrosu sahnesinde göründü. 1993 yılından bu yana Rusya'nın Onur Sanatçısı olarak tanınmaya başladı.

Film endüstrisi ve Nazarov

Dmitry Nazarov'un biyografisi,yıldızların başarılı bir şekilde düzenlenmesi. Tiyatrodan yana idi. Aktör Gerard Depardieu ile karşılaştırıldı. O zamanların en yetenekli oyuncusu çağırıldı. Onu ve filmlerdeki şanımı görmezden gelmedim. İlk küçük roller sanatçıyı bir daha başarıya ulaştırmadı. Ancak sonra ilk büyük rolü oldu. Bu 1996'da oldu. Dmitry "Salda" filminde rol aldı. Ve sinema oyuncusu kariyeri hızla tepeye çıktı. Birbiri ardına önemli roller izledi ve Dmitry Nazarov izleyicilere beğeni kazandı. dört "Çağrı" bant parçaları ve filmler "Kanun", dizi "Mutfak" ve diğerleri: onun büyük işler için, hiç şüphesiz, şu deseni bulunmaktadır.

aktör dmitriy nazarov biyografi

Dmitry Nazarov'un biyografisi dikkat çekicidir.Batı sinemasında başarıyı da içerir. İlk görüntü "Largo Winch" idi. Burma'da bir komplo. " Filmografisinde özel bir rol "Yeltsin" kasasına atandı. Ağustos ayında üç gün ", ana rol oynadığı yer. Film ve tiyatroda başarıya ek olarak, Dmitry şöhret ve şovmen olarak başardı. NTV kanalında "Culinary Duel" programını başarıyla yürütüyor.

Kişisel hayat

Dmitry Nazarov iki kez evlendi. İlk karısı hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. O evliliğinden, aktörün yetişkin bir kızı var Nina. Sanatçının ikinci karısı Olga Vasilyeva'dır. Çiftin iki çocuğu var: bir oğul ve bir kız.

Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndüresim fotograflar Goruntuler Fotograf galeriler

Related news

 • ELMALI KREMALI KEK
 • Çikolata ve Çilek Aşkına Mükemmel Bir Pasta Süslemesi
 • Fiesta nedir
 • 1. Uluslararası Katılımlı Duvarsız Eğitim Çalıştayı

 • Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 76

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü


  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 48

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 2

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 51

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 84

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 24

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 51

  Dmitry Nazarovun biyografisi: aşçı cumhurbaşkanı nasıl döndü 63